Kokoelma:

Digestive disorders

  • Internatur Bilidren H Syrup, 250 Ml
    -20%

    Internatur Bilidren H -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,52
    Säästät: -€4,02
    6,6 € / 100ml
  • Granero S Epsolax , 100 g
    -8%

    Granero S Epsolax, 100 g

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 100gr
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€0,60
    7,1 € / 100gr
  • Forza Vita Cardepat , 50 ml
    -16%

    Forza Vita Cardepat, 50 ml

    Normaalihinta €31,30 62,6 € / 100ml
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €37,20
    Säästät: -€5,90
    62,6 € / 100ml
  • Dietisa Hepamix, 250 Ml
    -12%

    Dietisa Hepamix, 250 ml

    Normaalihinta €20,60 8,24 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€2,90
    8,24 € / 100ml
  • Bonusan L-Glutamine 500 , 60 capsules
    -20%

    Bonusan L-glutamiini 500, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,60 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,99
    Säästät: -€3,39
    0,23 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 1 Hb, 250 ml
    -22%

    BioSérum Herbetom 1 Hb, 250 ml

    Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€3,78
    5,32 € / 100ml
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Vital 2000 Microbiotic (Prebiotic+Probiotic), 10 Sticks
    -8%

    Vital 2000 Microbiotic (prebiootti + probiootti), 10 annospussia

    Normaalihinta €17,80 1,78 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,32
    Säästät: -€1,52
    1,78 € / 1ud
  • Biomin Superbiomin 602 Mg , 425 capsules
    -17%

    Biomin Superbiomin 602 mg, 425 kapselia

    Normaalihinta €35,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €41,99
    Säästät: -€6,99
    0,08 € / 1ud
  • Plantis Turmeric 60 capsules
    -5%

    Plantis Kurkuma 60 kapselia

    Normaalihinta €19,90
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €20,95
    Säästät: -€1,05
  • Mahen Fitopat, 90 Capsules
    -10%

    Mahen Fitopat, 90 kapselia

    Normaalihinta €26,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€2,97
    0,3 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience, Pack 2x28 Envelopes
    -23%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience, 2 x 28 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €92,40 1,65 € / 1ud
    Alennushinta €92,40 Normaalihinta €119,98
    Säästät: -€27,58
    1,65 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus, Pack 2x24 Capsules
    -19%

    Bromatech Enterelle Plus, 2 x 24 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €37,60 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €46,44
    Säästät: -€8,84
    0,78 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus, Pack 4x24 Capsules
    -20%

    Bromatech Enterelle Plus, 4 x 24 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €74,10 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €74,10 Normaalihinta €92,88
    Säästät: -€18,78
    0,77 € / 1ud
  • Derbos Carbodigest 30 Capsules
    -31%

    Derbos Carbodigest 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€4,36
    0,33 € / 1ud
  • Margan Reguforte 30Cap.
    -25%

    Margan Reguforte 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€4,75
    0,48 € / 1ud
  • Margan Florapros 800Mg 60Cap.
    -27%

    Margan Florapros 800 mg, 60 kapselia.

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €46,67
    Säästät: -€12,67
    0,57 € / 1ud
  • Vitalfarma Lactobac 15Cap.
    -44%

    Vitalfarma Lactobac 15 kapselia.

    Normaalihinta €10,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €18,04
    Säästät: -€7,94
    0,67 € / 1ud
  • Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G
    -36%

    Erbenobili Rhalax Grani -lannoite, laksatiivi, 25 g

    Normaalihinta €8,10 32,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,47
    32,4 € / 100gr
  • Bie3 Digestive Infant 24 Sticks
    -19%

    Bie3 Digestive -lasten tuote, 24 annospussia

    Normaalihinta €6,60
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,16
    Säästät: -€1,56
  • Kaleidon Hydro 2 x 6 Doses
    -15%

    Kaleidon Hydro 2 x 6 annosta

    Normaalihinta €18,10 9,05 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€3,26
    9,05 € / 1ud
  • Kaleidon IBS, 3 x 60 Tablets
    -34%

    Kaleidon IBS, 3 x 60 tablettia

    Normaalihinta €55,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €55,70 Normaalihinta €84,00
    Säästät: -€28,30
    0,31 € / 1ud
  • Prisma Natural Prismalax Forte, 45 Capsules
    -5%

    Prisma Natural Prismalax Forte, 45 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€0,63
    0,26 € / 1ud
  • Bluecube Healthcare Lactofree , 60 capsules
    -40%

    Bluecube Healthcare Lactofree, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,70 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €19,39
    Säästät: -€7,69
    0,2 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Lemon, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Neobianacid Sitruuna, 45 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,10
    0,32 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Lemon, 14 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid Sitruuna, 14 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€2,00
    0,56 € / 1ud
  • Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml
    -5%

    Herbalgem Higuera Bio-suihke, 15 ml

    Normaalihinta €14,10 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€0,74
    94,0 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Higuera, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,05
    Säästät: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Nutrinat Microb Balance , 60 capsules
    -23%

    Nutrinat Microb Balance, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€5,60
    0,31 € / 1ud
  • Eladiet Digest UltraBiotics Recovery
    -15%

    Eladiet Digest UltraBiotics Recovery

    Normaalihinta €12,71 12,71 € / 1ud
    Alennushinta €12,71 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,24
    12,71 € / 1ud