Kokoelma:

Phytotherapy

  • Lamberts Rutin & Vitamin C 500 mg + Bioflavonoids, 90 tablets
    -25%

    Lamberts Rutina ja C-vitamiini 500 mg + bioflavonoidit, 90 tablettia

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €28,15
    Säästät: -€7,05
    21,1 € / 1ud
  • Lamberts Pulse , 90 capsules
    -13%

    Lamberts Pulse, 90 kapselia

    Normaalihinta €50,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €50,00 Normaalihinta €57,75
    Säästät: -€7,75
    0,56 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® , 30 tablets
    -21%

    Lamberts Osteoguard®, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€2,90
    10,9 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Max® , 60 tablets
    -21%

    Lamberts Multi-Max®, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,20 25,2 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €31,95
    Säästät: -€6,75
    25,2 € / 1ud
  • Lamberts Methyl B Complex , 60 tabs
    -33%

    Lamberts Methyl B Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€10,10
    20,7 € / 1ud
  • Lamberts Mega Mineral Complex , 90 tabs
    -25%

    Lamberts Mega Mineral Complex, 90 tablettia

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,05
    Säästät: -€8,05
    24,0 € / 1ud
  • Lamberts Maxi-Hair , 60 tablets
    -17%

    Lamberts Maxi-Hair, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,00 23,0 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,68
    Säästät: -€4,68
    23,0 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb® , 180 tablets
    -16%

    Lamberts Magasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €35,30 35,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €41,80
    Säästät: -€6,50
    35,3 € / 1ud
  • Lamberts L-Lysine Hci 1000Mg , 120 tablets
    -13%

    Lamberts L-lysiini-HCl 1000 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €24,30 24,3 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,05
    Säästät: -€3,75
    24,3 € / 1ud
  • Lamberts L-Arginine Hci 1000Mg , 90 tablets
    -13%

    Lamberts L-arginiini HCl 1000 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €41,50
    Säästät: -€5,60
    35,9 € / 1ud
  • Lamberts Digestizyme , 100 capsules
    -16%

    Lamberts Digestizyme, 100 kapselia

    Normaalihinta €33,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €39,20
    Säästät: -€6,20
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Turmeric 20.000 Mg , 120 tablets
    -11%

    Lamberts Curcuma Turmeric 20 000 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €63,50 63,5 € / 1ud
    Alennushinta €63,50 Normaalihinta €71,55
    Säästät: -€8,05
    63,5 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Koentsyymi Q10 100 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,40 48,4 € / 1ud
    Alennushinta €48,40 Normaalihinta €64,60
    Säästät: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Lamberts Calcium Chewable , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Calcio -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€4,75
    14,3 € / 1ud
  • Lamberts Calasorb®, 180 Tabs
    -11%

    Lamberts Calasorb®, 180 tablettia

    Normaalihinta €34,40 34,4 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€4,40
    34,4 € / 1ud
  • Lamberts Ashwagandha 6000 Mg , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Ashwagandha 6000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €31,55
    Säästät: -€7,95
    0,39 € / 1ud
  • Lamberts Calcium Ascorbate , 250 g
    -11%

    Lambertsin kalsiumaskorbaatti, 250 g

    Normaalihinta €40,60 16,24 € / 100gr
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€5,20
    16,24 € / 100gr
  • Lainco Puntualsenna, 15 ml
    -22%

    Lainco Puntualsenna, 15 ml

    Normaalihinta €3,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,10
    0,26 € / 1ud
  • Labcatal Manganese-Copper 28 Ampoules
    -25%

    Labcatal Mangaani-Kupari 28 ampullia

    Normaalihinta €13,80
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,55
  • Kolip Vex 60 capsules
    -14%

    Kolip Vex 60 kapselia

    Normaalihinta €34,60 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,60 Normaalihinta €40,29
    Säästät: -€5,69
    0,58 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Forte, 15 dagrees
    -5%

    Kneipp Valeriana Forte, 15 tablettia

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€0,36
    6,5 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Classic, 90 dagrees
    -26%

    Kneipp Valeriana Classic, 90 tablettia

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,61
    10,1 € / 1ud
  • Kneipp Valerian Classic, 60 dagrees
    -14%

    Kneipp Valeriana Classic, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,12
    Säästät: -€1,32
  • Kneipp Valerian Classic 200 mg, 30 Dagrees
    -7%

    Kneipp Valeriana Classic 200 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€0,38
  • Kneipp Sleep Complet, 30 Tablets
    -11%

    Kneipp Sueño Complet, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,32
    0,35 € / 1ud
  • Kneipp Stress Balance, 30 tablets
    -13%

    Kneipp Stress Balance, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€2,37
    0,55 € / 1ud
  • Kneipp Stress Balance, 15 Tablets
    -11%

    Kneipp Stress Balance, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 9,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,86
    Säästät: -€1,16
    9,7 € / 1ud
  • Kneipp Relaxed Skin and Eyes, 30 Unit
    -5%

    Kneipp Rauhoittava iho ja silmät, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    11,3 € / 1ud
  • Kaleidon IBS, 60 Tablets
    -32%

    Kaleidon IBS, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€9,00
    0,32 € / 1ud
  • Just Podiu Colagenium, 600 Gr
    -23%

    Just Podiu Colagenium, 600 g

    Normaalihinta €33,30 5,55 € / 100gr
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €43,47
    Säästät: -€10,17
    5,55 € / 100gr