• Just Podiu Colagenium, 600 Gr
-23%

Just Podiu Colagenium, 600 g

SKU-koodiJU8436015145078
Hydrolysoitu kollageenijauhe, joka tukee nivelten, ihon ja hiusten hoitoa.
Normaalihinta €33,30 5,55 € / 100gr
Alennushinta €33,30 Normaalihinta €43,47
Säästät: -€10,17
5,55 € / 100gr
Just Podiu Colagenium, 600 Gr
Just Podiu Colagenium, 600 g
Normaalihinta €33,30 5,55 € / 100gr
Alennushinta €33,30 Normaalihinta €43,47
Säästät: -€10,17
5,55 € / 100gr

 

 

Mikä on Just Podiu Colagenium, 600 g?

Just Podiu Colagenium, 600 g on ravintolisä, jonka pakkauskoko on 600 g.

Mihin sitä käytetään?

Sen tarkoituksena on tarjota C-vitamiinilla rikastettua kollageenijauhetta luiden ja rustojen hoitoon.

Vahvistetut ominaisuudet

  • Pakkauskoko: 600 g

Varoitukset

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa ammattilaiselta, jos olet raskaana, imetät, sairastat tai käytät lääkkeitä.

Mikä on Just Podiu Colagenium, 600 g:n hinta?

Tarkista Just Podiu Colageniumin, 600 g, hinta Farmaciasdirect-verkkokaupasta ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.