Kokoelma:

Phytotherapy

  • Montstar Naturnit, 30 Capsules
    -5%

    Montstar Naturnit, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€0,71
    0,45 € / 1ud
  • Montstar Dolti Start Forte, 45 Tablets
    -6%

    Montstar Dolti Start Forte, 45 tablettia

    Normaalihinta €16,70 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,68
    Säästät: -€0,98
    0,37 € / 1ud
  • Montstar Articudol , 30 tablets
    -6%

    Montstar Articudol, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€0,94
    0,53 € / 1ud
  • Montstar Articucol, 300 Gr
    -11%

    Montstar Articucol, 300 g

    Normaalihinta €20,60 6,87 € / 100gr
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,13
    Säästät: -€2,53
    6,87 € / 100gr
  • Mimasa Umebol , 310 pills
    -40%

    Mimasa Umebol, 310 tablettia

    Normaalihinta €21,60 21,6 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €36,23
    Säästät: -€14,63
    21,6 € / 1ud
  • Mimasa Umebol , 140 pills
    -32%

    Mimasa Umebol, 140 tablettia

    Normaalihinta €14,90 14,9 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,82
    Säästät: -€6,92
    14,9 € / 1ud
  • Mimasa Daikon, 100 Gr
    -29%

    Mimasa Daikon, 100 g

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 100gr
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,08
    Säästät: -€2,38
    5,7 € / 100gr
  • Mgdose L-Theanine Complex, 60 Tablets
    -40%

    Mgdose L-teaniinikompleksi, 60 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€8,44
    0,21 € / 1ud
  • Mgdose Boswellia 1000 Mg , 30 tablets
    -37%

    Mgdose Boswellia 1000 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €7,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,84
    Säästät: -€4,34
    0,25 € / 1ud
  • Mgdose Berbecol , 30 tablets
    -20%

    Mgdose Berbecol, 30 tablettia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €28,25
    Säästät: -€5,65
    0,75 € / 1ud
  • Melatozinc, 120 capsules
    -18%

    Melatozinc, 120 kapselia

    Normaalihinta €12,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,57
    Säästät: -€2,77
    0,11 € / 1ud
  • Melatozinc , 60 capsules
    -23%

    Melatozinc, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,74
    Säästät: -€2,24
    0,13 € / 1ud
  • Melatozinc Drops, 30 ml
    -11%

    Melatozinc-tipat, 30 ml

    Normaalihinta €13,10 43,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    43,67 € / 100ml
  • Melamil, 30 ml
    -19%

    Melamil, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€3,99
    56,67 € / 100ml
  • Mega Plus Tribulus Terrestris 120 Capsules
    -5%

    Mega Plus Tribulus Terrestris, 120 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €29,68
    Säästät: -€1,48
    0,24 € / 1ud
  • Mega Plus Nac N-Acetylcysteine Competition , 120 tablets
    -6%

    Mega Plus Nac N-asetyylikysteiini Competition, 120 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€1,14
    0,15 € / 1ud
  • Mederi Nut Vitamin D3 + K2 , 120 pearls
    -13%

    Mederi Nut D3- ja K2-vitamiini, 120 kapselia

    Normaalihinta €30,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €34,87
    Säästät: -€4,67
    0,25 € / 1ud
  • Mederi Rose Hips + Vitamin C + Zinc + Selenium, 100 Tablets
    -14%

    Mederi Ruusunmarjat + C-vitamiini + sinkki + seleeni, 100 tablettia

    Normaalihinta €38,71 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €38,71 Normaalihinta €45,10
    Säästät: -€6,39
    0,39 € / 1ud
  • Mederi Nut Oste-On, 180 Capsules
    -28%

    Mederi Nut Oste-On, 180 kapselia

    Normaalihinta €74,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €74,70 Normaalihinta €103,04
    Säästät: -€28,34
    0,42 € / 1ud
  • Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000 , 132 pearls
    -13%

    Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000, 132 kapselia

    Normaalihinta €101,30 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €101,30 Normaalihinta €116,38
    Säästät: -€15,08
    0,77 € / 1ud
  • Armolipid Plus Cholesterol & Triglycerides Control, 20 Capsules
    -38%

    Armolipid Plus – kolesterolin ja triglyseridien hallinta, 20 kapselia

    Normaalihinta €15,60
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €25,08
    Säästät: -€9,48
  • Máyla Pharma Colonvert 20 sachets
    -7%

    Máyla Pharma Colonvert 20 pussia

    Normaalihinta €23,10 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€1,85
    1,16 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Citrus 30 sticks
    -11%

    Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Citrus 30 annospussia

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €28,41
    Säästät: -€3,21
    0,84 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Cacao 30 Sticks
    -47%

    Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Cacao 30 annospussia

    Normaalihinta €25,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €47,44
    Säästät: -€22,34
    0,84 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 180 tablets
    -12%

    Máyla Pharma Bonflex Kollageeni 180 tablettia

    Normaalihinta €61,80
    Alennushinta €61,80 Normaalihinta €70,21
    Säästät: -€8,41
  • Máyla Pharma Bonflex Artisenior Gel Forte 60 ml
    -25%

    Máyla Pharma Bonflex Artisenior Gel Forte 60 ml

    Normaalihinta €6,90 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,18
    Säästät: -€2,28
    11,5 € / 100ml
  • Máyla Pharma Bonflex Artisenior 30 sachets
    -44%

    Máyla Pharma Bonflex Artisenior 30 annospussia

    Normaalihinta €23,10 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €41,58
    Säästät: -€18,48
    0,77 € / 1ud
  • Masterdiet Oscal Powder, 528 g
    -5%

    Masterdiet Oscal -jauhe, 528 g

    Normaalihinta €34,80 6,59 € / 100gr
    Alennushinta €34,80 Normaalihinta €36,67
    Säästät: -€1,87
    6,59 € / 100gr
  • Masmi Ultrafine Panty Liners Masmi Natural Cotton, 24 pcs.
    -8%

    Masmi Ultraohut alusliinat, Masmi Natural Cotton, 24 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,31
    0,16 € / 1ud
  • Marnys Omega 3 Marine Lemon Flavor, 125 Ml
    -15%

    Marnys Omega 3 Marino, sitruunanmakuinen, 125 ml

    Normaalihinta €14,80 11,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,51
    Säästät: -€2,71
    11,84 € / 100ml