Kokoelma:

Phytotherapy

  • Neo Valerian 45 capsules
    -25%

    Neo Valeriana, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,30
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,10
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Spray Melatoniini, 25 ml

    Normaalihinta €6,50 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Relax, 30 capsules
    -47%

    Neo Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€7,05
  • Neo Reishi, 60 capsules
    -23%

    Neo Reishi, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €47,26
    Säästät: -€10,66
    0,61 € / 1ud
  • Neo Reishi Tens 30 capsules
    -14%

    Neo Reishi Tens, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,80
    0,56 € / 1ud
  • Neo Reishi Sleep, 30 capsules
    -44%

    Neo Reishi Sueño, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€8,50
    0,37 € / 1ud
  • Neo Reishi Relax, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Glucan+, 30 capsules
    -33%

    Neo Reishi Glucan+, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€6,85
    0,47 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Digest, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Detox, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Detox, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Neo Reishi Defences, 30 capsules
    -43%

    Neo Reishi Defensas, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€8,40
    0,37 € / 1ud
  • Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules
    -32%

    Neo Reishi Kolesteroli, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,30
    0,44 € / 1ud
  • Neo Peques Propolis Plus, 150 ml
    -27%

    Neo Peques Propolis Plus, 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
  • Neo Peques Gummies Melatonin, 30 Gummies
    -30%

    Neo Peques -melatoniinikarkit, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,75
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -27%

    Neo Peques Hyviä unia 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Neo Passionflower, 45 Capsules
    -27%

    Neo Pasiflora, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Evening Primrose, 30 Liquid Capsules
    -36%

    Neo Onagra, 30 nestemäistä kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€5,80
    0,35 € / 1ud
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -32%

    Neo Neofem, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,34 € / 1ud
  • Neo Melissa, 45 capsules
    -23%

    Neo Melisa, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€2,90
    0,21 € / 1ud
  • Neo Lx, 15 capsules
    -20%

    Neo Lx, 15 kapselia

    Normaalihinta €7,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,99
    0,53 € / 1ud
  • Neo Hops, 45 capsules
    -25%

    Neo Lúpulo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,10
    0,21 € / 1ud
  • Neo Hypericum, 45 capsules
    -27%

    Neo Hipérico, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Fósforo, 50 kapselia
    -27%

    Neo Fósforo, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Neo Hawthorn White, 45 capsules
    -27%

    Neo Espino Blanco, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Cannabidorm, 30 Liquid Capsules
    -26%

    Neo Cannabidorm, 30 nestemäistä kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€5,15
    0,49 € / 1ud
  • Neo Antistress Plus, 30 capsules
    -32%

    Neo Antistress Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
  • Natysal Sedaplan Sweet Dreams With Valerian , 40 capsules
    -14%

    Natysal Sedaplan Hyviä unia valeriaanalla, 40 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,70
    0,26 € / 1ud
  • Natysal Magnesium + B6 , 60 tablets
    -24%

    Natysal Magnesium + B6, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€3,28
    0,17 € / 1ud
  • Natysal Harpasul Forte, 40 Capsules
    -25%

    Natysal Harpasul Forte, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,19
    Säästät: -€5,69
    0,44 € / 1ud
  • Natysal Harpasul Collagen, 270 Gr
    -17%

    Natysal Harpasul Kollageeni, 270 g

    Normaalihinta €24,90 9,22 € / 100gr
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€5,00
    9,22 € / 100gr