Kokoelma:

Phytotherapy

  • Orthomol Tendo Granulated , 30 sachets
    -24%

    Orthomol Tendo -rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €62,10 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €62,10 Normaalihinta €81,21
    Säästät: -€19,11
    2,07 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Tendo Granulated , 15 sachets
    -23%

    Orthomol Tendo -rakeet, 15 pussia

    Normaalihinta €36,80 2,45 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €47,79
    Säästät: -€10,99
    2,45 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Osteo Granulate , 30 sachets
    -18%

    Orthomol-rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €46,30 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €56,38
    Säästät: -€10,08
    1,54 € / 1ud
  • Orthomol Cardio, 30 Servings
    -22%

    Orthomol Cardio, 30 annosta

    Normaalihinta €62,20 62,2 € / 1ud
    Alennushinta €62,20 Normaalihinta €80,16
    Säästät: -€17,96
    62,2 € / 1ud
  • Orthomol Arthro Plus 30 sachets
    -10%

    Orthomol Arthro Plus 30 annospussia

    Normaalihinta €60,70
    Alennushinta €60,70 Normaalihinta €67,44
    Säästät: -€6,74
  • Oro Andes Maca Tricolour (700 Mg), 90 Capsules
    -8%

    Oro Andes Maca Tricolor (700 mg), 90 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,23
    Säästät: -€1,63
    0,2 € / 1ud
  • OralSerum Fruit Flavour, 3 X 200 Ml
    -13%

    OralSuero, hedelmämakuinen, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€1,48
    5,1 € / 100ml
  • Opko Progen Plactive Double Effect Plasma Proteins 30 sachets
    -17%

    Opko Progen Plactive Kaksitoimiset plasmaproteiinit 30 pussia

    Normaalihinta €29,20 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €35,32
    Säästät: -€6,12
    0,97 € / 1ud
  • Opko Artilane Pro 15 Single-dose Vials
    -10%

    Opko Artilane Pro 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €22,90 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€2,56
    1,53 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte 30 sachets
    -20%

    Opko Artilane Forte 30 annospussia

    Normaalihinta €27,60 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €34,54
    Säästät: -€6,94
    0,92 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte 15 Single-dose Vials
    -13%

    Opko Artilane Forte 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €28,70 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€4,16
    1,91 € / 1ud
  • OPKO Artilane Classic 900 ml
    -23%

    OPKO Artilane Classic 900 ml

    Normaalihinta €27,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€8,16
    3,0 € / 100ml
  • Oniria Melatonin 1.98 mg, 30 tablets
    -17%

    Oniria Melatoniini 1,98 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€1,75
    0,29 € / 1ud
  • Oniria Drops, 25 ml
    -9%

    Oniria-tipat, 25 ml

    Normaalihinta €11,00 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,10
    44,0 € / 100ml
  • Omega 3, 60 Softgels
    -40%

    Omega-3, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€6,60
    0,17 € / 1ud
  • Omedrai 60 capsules
    -18%

    Omedrai 60 kapselia

    Normaalihinta €12,40
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€2,65
  • Obire Silicon 25 Mg , 90 capsules
    -20%

    Obire Silicio 25 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €5,00 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,22
    Säästät: -€1,22
    0,06 € / 1ud
  • Obire Omega-3 , 90 pearls
    -22%

    Obire Omega-3, 90 kapselia

    Normaalihinta €7,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,14
    Säästät: -€2,24
    0,09 € / 1ud
  • Obire Soy Lecithin , 200 pearls
    -50%

    Obire-soijalesitiini, 200 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€14,95
    0,07 € / 1ud
  • Obire Marine Collagen + Magnesium , 60 capsules
    -19%

    Obire Merikollageeni + Magnesium, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,49
    0,11 € / 1ud
  • Obire Hydrolysed Collagen , 30 units
    -8%

    Obire hydrolysoitu kollageeni, 30 kappaletta

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,72
    0,69 € / 1ud
  • Obire Borage , 110 pearls
    -32%

    Obire Borraja, 110 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€5,06
    0,1 € / 1ud
  • Obire Borage & Evening Primrose , 110 pearls
    -53%

    Obire Borraja & Onagra, 110 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€8,48
    0,07 € / 1ud
  • Obire Onagara Oil 500 Mg , 450 pearls
    -55%

    Obire Onagara-öljy 500 mg, 450 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €48,07
    Säästät: -€26,57
    0,05 € / 1ud
  • Nutrisport Artrinutril Collagen Orange Powder, 455 grams
    -19%

    Nutrisport Artrinutril Kollageeni, appelsiini, jauhe, 455 g

    Normaalihinta €39,00 8,57 € / 100gr
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€9,00
    8,57 € / 100gr
  • Nutilab Vitamin D3 4000Ui , 60 pearls
    -23%

    Nutilab D3-vitamiini 4000 IU, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,49
    Säästät: -€3,29
    0,19 € / 1ud
  • Nutilab Nuticartil, 90 Capsules
    -28%

    Nutilab Nuticartil, 90 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €50,87
    Säästät: -€14,27
    0,41 € / 1ud
  • Nutilab Dha Origen Npd1 4000 , 30 vials
    -24%

    Nutilab DHA Origen NPD1 4000, 30 ampullia

    Normaalihinta €81,40 2,71 € / 1ud
    Alennushinta €81,40 Normaalihinta €107,13
    Säästät: -€25,73
    2,71 € / 1ud
  • Nutilab Dha Origen Npd1 1000 , 120 beads
    -29%

    Nutilab DHA Origen NPD1 1000, 120 kapselia

    Normaalihinta €72,30 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €72,30 Normaalihinta €102,06
    Säästät: -€29,76
    0,6 € / 1ud