Kokoelma:

Phytotherapy

  • Teva Valerian 200 mg - 60 Hard Capsules
    -6%

    Teva Valeriana 200 mg – 60 kovaa kapselia

    Normaalihinta €10,47 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,47 Normaalihinta €11,08
    Säästät: -€0,61
    0,17 € / 1ud
  • Terranova Digestive Enzyme Complex , 50 capsules
    -20%

    Terranova Ruoansulatusentsyymikompleksi, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €25,06
    Säästät: -€4,96
    0,4 € / 1ud
  • Terranova Digestive Enzyme Complex , 100 capsules
    -28%

    Terranova Ruoansulatusentsyymikompleksi, 100 kapselia

    Normaalihinta €31,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €43,82
    Säästät: -€12,12
    0,32 € / 1ud
  • Terpenic Rosa Damascena Absolute Essential Oil, 2 Ml
    -27%

    Terpenic Damaskusruusun eteerinen öljy (Absoluto), 2 ml

    Normaalihinta €31,70 1585,0 € / 100ml
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €43,47
    Säästät: -€11,77
    1585,0 € / 100ml
  • Tenflex, 30 Sachets
    -26%

    Tenflex, 30 pussia

    Normaalihinta €45,70 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €45,70 Normaalihinta €61,39
    Säästät: -€15,69
    1,52 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 2 Calcium Phosphate, 350 Tablets
    -16%

    Tegor Tegorsales 2 Kalsiumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€2,64
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 1 Calcium Fluorate, 350 tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 1 - kalsiumfluoridi, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegoner 260 Mg, 120 tabs
    -20%

    Tegor Tegoner 260 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€4,11
    16,0 € / 1ud
  • Tegor Reducolest, 60 Capsules
    -19%

    Tegor Reducolest, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€5,28
    0,37 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiolact Comp., 30 pussia
    -19%

    Symbiopharm Symbiolact Comp., 30 pussia

    Normaalihinta €33,70 1,12 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€7,66
    1,12 € / 1ud
  • Symbiopharm Symbiointest, 30 pussia
    -15%

    Symbiopharm Symbiointest, 30 pussia

    Normaalihinta €35,80 358,0 € / 100gr
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €41,99
    Säästät: -€6,19
    358,0 € / 100gr
  • Symbiopharm Symbioflor 2 tippaa, 50 ml
    -6%

    Symbiopharm Symbioflor 2 tippaa, 50 ml

    Normaalihinta €21,80 43,6 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €23,26
    Säästät: -€1,46
    43,6 € / 100ml
  • Symbiopharm Symbioflor 1 tippaa, 50 ml
    -7%

    Symbiopharm Symbioflor 1 tippaa, 50 ml

    Normaalihinta €21,50 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€1,66
    43,0 € / 100ml
  • Sura Vitas Magnesium Bisglycinate Plus , 120 capsules
    -10%

    Sura Vitas Magnesiumbisglycinaatti Plus, 120 kapselia

    Normaalihinta €32,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€3,48
    0,27 € / 1ud
  • Sura Vitas L-Theanine 250 Mg , 30 capsules
    -10%

    Sura Vitas L-teaniini 250 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€2,02
    0,61 € / 1ud
  • Sura Vitas Digestive Enzymas , 100 capsules
    -13%

    Sura Vitas Ruoansulatusentsyymit, 100 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€4,21
    0,28 € / 1ud
  • Suavidor Melatonin Complex, 30 tablettia
    -19%

    Suavidor Melatonin Complex, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,95 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,95 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€2,15
    0,3 € / 1ud
  • Sportsalil Relax Cream 100 ml
    -10%

    Sportsalil Relax-voide 100 ml

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,21
    10,9 € / 100ml
  • Sotya Vitamin E 100% Cdr, 100 Capsules
    -5%

    Sotya E-vitamiini 100 % Cdr, 100 kapselia

    Normaalihinta €4,70 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,25
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Vitamin Complex 820 Mg., 60 Capsules
    -31%

    Sotya-vitamiinikompleksi 820 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,35
    0,12 € / 1ud
  • Sotya Green Alfalfa 700 Mg, 100 Tablets
    -23%

    Sotya Verde Alfalfa 700 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €1,80 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,35
    Säästät: -€0,55
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Valerian, 60 Pearls
    -29%

    Sotya Valeriana, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €6,58
    Säästät: -€1,88
    0,08 € / 1ud
  • Devicare Theobromine, 30 tablets
    -15%

    Devicare Teobromina, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€3,30
    0,62 € / 1ud
  • Sotya Evening Primrose, 200 Pearls
    -14%

    Sotya Onagra, 200 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€3,68
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Evening Primrose, 100 Pearls
    -27%

    Sotya Onagra, 100 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€4,04
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Omega 3,6,9, 100 Pearls
    -23%

    Sotya Omega 3, 6, 9, 100 kapselia

    Normaalihinta €9,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€2,79
    0,09 € / 1ud
  • Sotya Noni, 120 Tablets
    -8%

    Sotya Noni, 120 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,57
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Maxi Omega 6 (Evening Primrose & Borage), 110 Pearls Of 700 Mg
    -28%

    Sotya Maxi Omega 6 (illanukka ja borraja), 110 kapselia à 700 mg

    Normaalihinta €7,00 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,79
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Yeast Germ, 225 Tablets
    -18%

    Sotya-hiiva, 225 tablettia

    Normaalihinta €4,10 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,01
    Säästät: -€0,91
    0,02 € / 1ud
  • Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia
    -30%

    Sotya-oluthiiva 500 mg, 150 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,55
    Säästät: -€1,05
    0,02 € / 1ud