Kokoelma:

Phytotherapy

  • Trepatdiet Donna Life , 30 capsules
    -12%

    Trepatdiet Donna Life, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,20 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €33,20
    Säästät: -€4,00
    0,97 € / 1ud
  • Trepatdiet Digestivaid Active , 45 tablets
    -13%

    Trepatdiet Digestivaid Active, 45 tablettia

    Normaalihinta €21,60 21,6 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,70
    Säästät: -€3,10
    21,6 € / 1ud
  • Trepatdiet Coral Calcium Max, 80 Capsules
    -9%

    Trepatdiet Coral Calcium Max, 80 kapselia

    Normaalihinta €28,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €31,03
    Säästät: -€2,93
    0,35 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Lax Day , 30 tablets
    -7%

    Trepatdiet Colon Cleanse Lax Day, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€1,31
    16,9 € / 1ud
  • Trepatdiet Colon Cleanse Flower , 30 capsules
    -21%

    Trepatdiet Colon Cleanse Flor, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,39
    Säästät: -€4,19
    0,54 € / 1ud
  • Trepatdiet Aloe Vera Digestive, 30 Tabs
    -22%

    Trepatdiet Aloe Vera Digestivo, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€3,79
    13,5 € / 1ud
  • Tongil Vitaloe Pure Aloe Vera Juice , 500 ml
    -21%

    Tongil Vitaloe Puhdas aloe vera -mehu, 500 ml

    Normaalihinta €13,30 2,66 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,94
    Säästät: -€3,64
    2,66 € / 100ml
  • Tongil Vitaloe Aloe Vera Juice With Papaya , 500 ml
    -17%

    Tongil Vitaloe Aloe vera -mehu papajalla, 500 ml

    Normaalihinta €13,90 2,78 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,76
    Säästät: -€2,86
    2,78 € / 100ml
  • Tongil Regolax , 50 capsules
    -5%

    Tongil Regolax, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    0,24 € / 1ud
  • Tongil Pure Marine Collagen, 200 Gr
    -21%

    Tongil Puro Merikollageeni, 200 g

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,40
    Säästät: -€5,20
    9,6 € / 100gr
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 40 Capsules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 40 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€3,70
    0,36 € / 1ud
  • Tongil Nutriorgans Circulation, 20 Ampoules
    -21%

    Tongil Nutriorgans Circulacion, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,30 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €27,03
    Säästät: -€5,73
    1,07 € / 1ud
  • Tongil Niveflex 782 Gr , 100 capsules
    -28%

    Tongil Niveflex 782 g, 100 kapselia

    Normaalihinta €31,50 4,03 € / 100gr
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €43,62
    Säästät: -€12,12
    4,03 € / 100gr
  • Tongil Ginseng Extract Il-Hwa , 30 g
    -16%

    Tongil Il-Hwa -ginseng-uute, 30 g

    Normaalihinta €45,00 150,0 € / 100gr
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €53,89
    Säästät: -€8,89
    150,0 € / 100gr
  • Tongil Pure State Vitamin D3 1000 Ui, 100 Tablets
    -28%

    Tongil Estado Puro D3-vitamiini 1000 IU, 100 tablettia

    Normaalihinta €10,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€4,19
    0,11 € / 1ud
  • Tongil Pure State Ultra Krill , 60 pearls
    -18%

    Tongil Estado Puro Ultra Krill, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €40,35
    Säästät: -€7,25
    0,55 € / 1ud
  • Tongil Pure State Same Active, 30 Capsules
    -26%

    Tongil Estado Puro Same Activo, 30 kapselia

    Normaalihinta €36,50 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €49,57
    Säästät: -€13,07
    1,22 € / 1ud
  • Tongil Pure State Omega 3 2.400-Tg , 90 pearls
    -19%

    Tongil Estado Puro Omega 3 2 400-Tg, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€5,19
    0,25 € / 1ud
  • Tongil Pure Magnesium Ultradirect, 60 Capsules
    -30%

    Tongil Puhdas magnesium Ultradirect, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,89
    Säästät: -€6,29
    0,24 € / 1ud
  • Tongil Pure State Lupulus Meno Duo, 30 Capsules
    -22%

    Tongil Estado Puro Lupulo Meno Duo, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,09
    Säästät: -€3,89
    0,47 € / 1ud
  • Tongil Pure State Coral Calcium, Vit D3 & Magnesium , 120 capsules
    -25%

    Tongil Puhdas korallikalsium, D3-vitamiini ja magnesium, 120 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €30,63
    Säästät: -€7,53
    0,19 € / 1ud
  • Tongil Pure State Coral Calcium 1000 Mg , 60 capsules
    -21%

    Tongil Estado Puro korallikalsium 1000 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,23
    Säästät: -€3,03
    0,19 € / 1ud
  • Tongil Bifisiete 590 Mg , 30 capsules
    -22%

    Tongil Bifisiete 590 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,80
    Säästät: -€4,90
    0,56 € / 1ud
  • Tongil Apicol Pollen , 60 ml
    -14%

    Tongil Apicol Polen, 60 ml

    Normaalihinta €13,10 21,83 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,27
    Säästät: -€2,17
    21,83 € / 100ml
  • Tongil Aktidrenal Golden Sage, 250 Ml
    -12%

    Tongil Aktidrenal Savia Dorada, 250 ml

    Normaalihinta €19,20 7,68 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,93
    Säästät: -€2,73
    7,68 € / 100ml
  • Tiobec Dol -ravintolisä, 20 tablettia, Fast-Slow
    -24%

    Tiobec Dol -ravintolisä, 20 tablettia, Fast-Slow

    Normaalihinta €21,20 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €27,72
    Säästät: -€6,52
    1,06 € / 1ud
  • Therascien Enzym'Up, 120 Capsules
    -30%

    Therascien Enzym'Up, 120 kapselia

    Normaalihinta €52,40 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €52,40 Normaalihinta €74,55
    Säästät: -€22,15
    0,44 € / 1ud
  • Therascien Enzym Up , 60 capsules
    -5%

    Therascien Enzym Up, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,90 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €39,90 Normaalihinta €42,00
    Säästät: -€2,10
    0,67 € / 1ud
  • Teva Valeriana Forte 450mg, 30 Hard Capsules
    -40%

    Teva Valeriana Forte 450 mg, 30 kovaa kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€9,26
    0,47 € / 1ud
  • Teva Valerian 200 mg, 30 hard capsules
    -16%

    Teva Valeriana 200 mg, 30 kovaa kapselia

    Normaalihinta €7,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,35
    0,24 € / 1ud