Kokoelma:

Phytotherapy

  • A.Vogel Vitaforce Syrup 200 ml
    -13%

    A.Vogel Vitaforce -siirappi 200 ml

    Normaalihinta €22,10 11,05 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €25,28
    Säästät: -€3,18
    11,05 € / 100ml
  • A.Vogel Molkosan Original 500 ml
    -5%

    A.Vogel Molkosan Original 500 ml

    Normaalihinta €17,10
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€0,90
  • A.Vogel Kelpasan 120 Tablets
    -5%

    A.Vogel Kelpasan 120 tablettia

    Normaalihinta €14,00
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€0,74
  • A.Vogel Herbamare Original 250 g
    -7%

    A.Vogel Herbamare Original 250 g

    Normaalihinta €5,40 2,16 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,82
    Säästät: -€0,42
    2,16 € / 100gr
  • A.Vogel Herbamare Original 125 G
    -13%

    A.Vogel Herbamare Original 125 g

    Normaalihinta €3,50
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,50
  • A.Vogel Herbamare Diet 125 gr
    -5%

    A.Vogel Herbamare Diet 125 g

    Normaalihinta €4,60
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €4,84
    Säästät: -€0,24
  • A.Vogel Ginkgoforce Drops 100 ml
    -18%

    A.Vogel Ginkgoforce -tipat 100 ml

    Normaalihinta €21,20 21,2 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €25,75
    Säästät: -€4,55
    21,2 € / 100ml
  • A.Vogel Echinaforce Vogel Drops 50 ml
    -8%

    A.Vogel Echinaforce -tipat, Vogel 50 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,29
    Säästät: -€1,19
    28,2 € / 100ml
  • A.Vogel Echinaforce Drops 100 ml
    -10%

    A.Vogel Echinaforce -tipat 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€2,25
    21,1 € / 100ml
  • A.Vogel Echinaforce Forte 30 Compr Bioforce
    -11%

    A.Vogel Echinaforce Forte 30 kapselia, Bioforce

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€2,10
    16,9 € / 1ud
  • A.Vogel Dormeasan Drops 50 ml
    -18%

    A.Vogel Dormeasan -tipat 50 ml

    Normaalihinta €10,90 21,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,22
    Säästät: -€2,32
    21,8 € / 100ml
  • A.Vogel Boldocynara 60 tablets
    -7%

    A.Vogel Boldocynara 60 tablettia

    Normaalihinta €16,30
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€1,30
  • A.Vogel Biotta Pomegranate Juice 500 ml
    -11%

    A.Vogel Biotta Granaattiomenamehu 500 ml

    Normaalihinta €6,20 1,24 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,75
    1,24 € / 100ml
  • A.Vogel Biotta Sauerkraut Juice 500 ml
    -10%

    A.Vogel Biotta Fermentoitu kaalimehu 500 ml

    Normaalihinta €3,90 0,78 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,33
    Säästät: -€0,43
    0,78 € / 100ml
  • A.Vogel Biotta Cranberry Juice 500 ml
    -9%

    A.Vogel Biotta punamustikkamehu 500 ml

    Normaalihinta €8,10 1,62 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,85
    1,62 € / 100ml
  • A.Vogel Bamboo Soluble 100 g
    -28%

    A.Vogel liukoinen bambu 100 g

    Normaalihinta €6,30
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,73
    Säästät: -€2,43
  • A.Vogel Avenaforce Drops 100 ml
    -8%

    A.Vogel Avenaforce -tipat 100 ml

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€1,49
    18,3 € / 100ml
  • A.Vogel Pure Garlic 120 pearls
    -6%

    A.Vogel Puhdas valkosipuli 120 kapselia

    Normaalihinta €14,50
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,87
  • A.Vogel Aesculaforce Tired Legs Gel 100 g
    -10%

    A.Vogel Aesculaforce -geeli väsyneille jaloille 100 g

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 100gr
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,89
    Säästät: -€2,39
    20,5 € / 100gr
  • A.Vogel Aesculaforce Forte 30 Tablets
    -8%

    A.Vogel Aesculaforce Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €17,50
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€1,46
  • A. Vogel Anti Stress Spray , 20 ml
    -19%

    A. Vogel Anti-Stress-suihke, 20 ml

    Normaalihinta €14,30 71,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,63
    Säästät: -€3,33
    71,5 € / 100ml
  • A. Vogel Oftalforce Drops , 10 ml
    -29%

    A. Vogel Oftalforce -tipat, 10 ml

    Normaalihinta €14,20 142,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,91
    Säästät: -€5,71
    142,0 € / 100ml
  • A. Vogel Menstruasan Drops , 50 ml
    -22%

    A. Vogel Menstruasan -tipat, 50 ml

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,88
    Säästät: -€3,28
    23,2 € / 100ml
  • A. Vogel Immune Support , 30 tablets
    -22%

    A. Vogel Immune Support, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,10
    0,48 € / 1ud
  • A. Vogel Cistoforce Drops, 50 ml
    -20%

    A. Vogel Cistoforce -tipat, 50 ml

    Normaalihinta €15,40 30,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€3,85
    30,8 € / 100ml
  • A. Vogel Echinaforce Hot Drink , 100 ml
    -10%

    A. Vogel Echinaforce Hot Drink, 100 ml

    Normaalihinta €14,40 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,92
    Säästät: -€1,52
    14,4 € / 100ml
  • A Vogel Sabalsan 30 capsules
    -9%

    A Vogel Sabalsan 30 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €27,35
    Säästät: -€2,45
    0,83 € / 1ud
  • A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets
    -20%

    A Vogel Atrosan Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€4,67
  • A Vogel Atrogel Arnica Gel 100 ml
    -5%

    A Vogel Atrogel Arnica-geeli 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€0,92
    16,3 € / 100ml
  • 100%Natura Vitamin D3 Liquid, 50 ml
    -17%

    100 % Natura D3-vitamiini, nestemäinen, 50 ml

    Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€3,82
    37,6 € / 100ml