Kokoelma:

Phytotherapy

  • Dietisa Cranberry Complex , 30 capsules
    -15%

    Dietisa Arandano Rojo Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,78
    Säästät: -€2,98
    0,56 € / 1ud
  • Dietisa Garlic 1, 90 Pearls
    -10%

    Dietisa Ajo 1, 90 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,75
    Säästät: -€2,35
    0,24 € / 1ud
  • Dietinor Mega Vascusan 2 , 70 capsules
    -21%

    Dietinor Mega Vascusan 2, 70 kapselia

    Normaalihinta €112,86 1,61 € / 1ud
    Alennushinta €112,86 Normaalihinta €143,68
    Säästät: -€30,82
    1,61 € / 1ud
  • Dherbos Siroaler Niguelone , 250 ml
    -10%

    Dherbos Siroaler Niguelone, 250 ml

    Normaalihinta €19,85 7,94 € / 100ml
    Alennushinta €19,85 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€2,23
    7,94 € / 100ml
  • Dherbos Normo Lx, 75 Tablets
    -22%

    Dherbos Normo Lx, 75 tablettia

    Normaalihinta €12,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€3,47
    0,17 € / 1ud
  • Dherbos Limfabir Super Forte , 20 vials
    -15%

    Dherbos Limfabir Super Forte, 20 ampullia

    Normaalihinta €27,30 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €32,25
    Säästät: -€4,95
    1,37 € / 1ud
  • Dherbos Imunit Grip, 15 Sticks
    -19%

    Dherbos Imunit Grip, 15 pussia

    Normaalihinta €18,41 1,23 € / 1ud
    Alennushinta €18,41 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€4,29
    1,23 € / 1ud
  • Dermax Naturpel, 30 capsules
    -16%

    Dermax Naturpel, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €31,84
    Säästät: -€5,04
    0,89 € / 1ud
  • Deiters Cystop 60 capsules
    -6%

    Deiters Cystop 60 kapselia

    Normaalihinta €28,20
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,91
  • Deiters Cystop 30 capsules
    -10%

    Deiters Cystop 30 kapselia

    Normaalihinta €19,00
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€2,05
  • Daxinova 60 Comp.
    -35%

    Daxinova 60 tablettia

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€2,92
    5,4 € / 1ud
  • Cupper Infusion Ginger Supreme Bio, 20 Bags
    -32%

    Cupper Infusion Ginger Supreme Bio, 20 pussia

    Normaalihinta €3,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,97
    Säästät: -€1,57
    0,17 € / 1ud
  • Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets
    -24%

    Cumediet Cume Gastrol Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €33,00 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €43,41
    Säästät: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Cumediet Artimusc Forte , 60 tablets
    -25%

    Cumediet Artimusc Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €37,39 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,39 Normaalihinta €50,11
    Säästät: -€12,72
    0,62 € / 1ud
  • Crystal Mi Crystal Fish 200 Pearls
    -18%

    Crystal Mi Crystal Fish, 200 helmiä

    Normaalihinta €36,01 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €36,01 Normaalihinta €43,68
    Säästät: -€7,67
    0,18 € / 1ud
  • Colnatur Complex Vanilla Flavour, 335 g
    -18%

    Colnatur Complex, vaniljamaustettu, 335 g

    Normaalihinta €19,60 5,85 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,20
    5,85 € / 100gr
  • Colnatur Complex Neutro canned in Economy Format, 495g
    -19%

    Colnatur Complex Neutro -säästöpakkaus, 495 g

    Normaalihinta €24,10 4,87 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €29,67
    Säästät: -€5,57
    4,87 € / 100gr
  • Colnatur Beauty Forest Fruits,100 g
    -31%

    Colnatur Beauty Metsämarjat, 100 g

    Normaalihinta €22,40 22,4 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€10,16
    22,4 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Cefak Cefasafra, 50 kapselia
    -25%

    Cefak Cefasafra, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,18
    Säästät: -€6,08
    0,36 € / 1ud
  • Cistitus Nox Forte, 20 tablets
    -25%

    Cistitus Nox Forte, 20 tablettia

    Normaalihinta €18,10 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,05
    Säästät: -€5,95
    0,91 € / 1ud
  • Arkopharma Ciscontrol Cranberola Flash, 20 capsules
    -18%

    Arkopharma Ciscontrol Cranberola Flash, 20 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€3,16
    0,7 € / 1ud
  • Arkopharma Ciscontrol Cranberola, 60 capsules
    -11%

    Arkopharma Ciscontrol Cranberola, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,41 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,41 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€2,19
    0,29 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Cleansing And Hydration 120 ml
    -17%

    Cinfa Respimar Puhdistus ja kosteutus 120 ml

    Normaalihinta €10,00 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,00
    8,33 € / 100ml
  • Cinfa Digestconfort Infusion 20 sachets
    -10%

    Cinfa Digestconfort -yrttiteetä, 20 pussia

    Normaalihinta €5,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,58
    0,25 € / 1ud
  • Chiesi Produo Stop 10 sachets
    -18%

    Chiesi Produo Stop 10 pussia

    Normaalihinta €7,20 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€1,60
    0,72 € / 1ud
  • Chiesi Produo Daily Care 30 capsules
    -8%

    Chiesi Produo Daily Care 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,22
    0,49 € / 1ud
  • Cfn Xiao Yao Pian, 60 Capsules
    -20%

    Cfn Xiao Yao Pian, 60 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Cfn Ubiquinol , 100 mg
    -29%

    Cfn Ubiquinol, 100 mg

    Normaalihinta €69,30 69,3 € / 1ud
    Alennushinta €69,30 Normaalihinta €97,13
    Säästät: -€27,83
    69,3 € / 1ud
  • Arkopharma Arkovox Propolis Vitamin C Honey-Lemon flavour, 24 tablets
    -6%

    Arkopharma Arkovox Propolis ja C-vitamiini, hunaja-sitruunan maku, 24 tablettia

    Normaalihinta €8,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€0,50
    0,33 € / 1ud