Kokoelma:

Phytotherapy

  • Arkopharma Forcapil Anti-Hair Loss, 60 tablets Pack 2+1
    -20%

    Arkopharma Forcapil hiustenlähtöä estävä valmiste, 60 tablettia, 2+1-pakkaus

    Normaalihinta €43,60 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €54,50
    Säästät: -€10,90
    0,73 € / 1ud
  • Arkopharma Forcapil Anti-hair loss, 30 tablets
    -33%

    Arkopharma Forcapil hiustenlähtöä ehkäisevä valmiste, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €27,20
    Säästät: -€9,10
    0,6 € / 1ud
  • Arkopharma Fitosoya Isoflavones, 60 capsules
    -19%

    Arkopharma Fitosoya Isoflavonit, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€3,10
    0,22 € / 1ud
  • Fito Cold Cold Gel Tired Legs 60 ml
    -13%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 60 ml

    Normaalihinta €6,30 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,96
    10,5 € / 100ml
  • Fito Cold Cold Gel for Tired Legs 250 ml
    -16%

    Fito Cold -kylmägeeli väsyneille jaloille 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,76
    Säästät: -€3,26
    6,6 € / 100ml
  • Fisiopharma Rotufib 20 sachets
    -10%

    Fisiopharma Rotufib 20 pussia

    Normaalihinta €25,20 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€2,69
    1,26 € / 1ud
  • Fisiopharma Neoxzen, 30 capsules
    -21%

    Fisiopharma Neoxzen, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€5,63
    0,7 € / 1ud
  • Physioenema 250 ml
    -6%

    Fisioenema 250 ml

    Normaalihinta €7,70 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,51
    3,08 € / 100ml
  • Fisiocrem Active Spray 150 ml
    -15%

    Fisiocrem Spray Active 150 ml

    Normaalihinta €11,60 7,73 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€2,05
    7,73 € / 100ml
  • Fisiocrem Active Patch 4 Patches 7X9,5Cm
    -15%

    Fisiocrem Active-laastari, 4 kpl, 7 x 9,5 cm

    Normaalihinta €16,29 4,07 € / 1ud
    Alennushinta €16,29 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€2,88
    4,07 € / 1ud
  • Fisiocrem Travel Pack Cream 60 + Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -31%

    Fisiocrem Matkapakkaus: voide 60 + Fisiocrem Gel Active 600 ml

    Normaalihinta €35,40
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €51,50
    Säästät: -€16,10
  • Fisiocrem Golpix Roll-On
    -15%

    Fisiocrem Golpix Roll-On

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€1,27
    7,2 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel, 60 ml
    -15%

    Fisiocrem Gel Active, 60 ml

    Normaalihinta €9,31
    Alennushinta €9,31 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,64
  • Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -15%

    Fisiocrem Gel Active 600 ml

    Normaalihinta €33,96 5,66 € / 100ml
    Alennushinta €33,96 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€5,99
    5,66 € / 100ml
  • Arkopharma Figurmed Chitosan Extra Forte 500 mg, 60 capsules
    -5%

    Arkopharma Figurmed Chitosán Extra Forte 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,90
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,21
  • Fepa Fepa-Glutathione R Liposome , 30 capsules
    -15%

    Fepa Fepa-Glutation R Liposomado, 30 kapselia

    Normaalihinta €31,10 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €36,53
    Säästät: -€5,43
    1,04 € / 1ud
  • Fepa Fepa Reuteri , 40 capsules
    -18%

    Fepa Fepa Reuteri, 40 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,07
    Säästät: -€5,87
    0,68 € / 1ud
  • Fepa Fepa Inmum , 30 capsules
    -18%

    Fepa Fepa Inmum, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €20,06
    Säästät: -€3,66
    0,55 € / 1ud
  • Fepa Ester C 800 Mg Liposomal, 60 capsules
    -24%

    Fepa Ester C 800 mg liposomimuotoinen, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€5,20
    0,27 € / 1ud
  • Fepa Curcuma 450 Mg Liposomada , 60 capsules
    -30%

    Fepa Curcuma 450 mg liposomimuotoinen, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €35,88
    Säästät: -€10,78
    0,42 € / 1ud
  • Fepa Liposomal Astaxanthin 4 Mg, 60 Capsules
    -18%

    Fepa Astaxantina Liposomada 4 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,80 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,32
    Säästät: -€5,52
    0,41 € / 1ud
  • Fenioux Mare's Milk 280 Mg , 200 capsules
    -31%

    Fenioux Leche Yegua 280 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €40,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €58,95
    Säästät: -€18,35
    0,2 € / 1ud
  • Fenioux Calostrum 300 Mg, 200 Capsules
    -36%

    Fenioux Calostrum 300 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €34,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €53,71
    Säästät: -€19,51
    0,17 € / 1ud
  • Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml
    -21%

    Farmalastic Novum Venaliv Refresh 250 ml

    Normaalihinta €13,10 5,24 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,50
    5,24 € / 100ml
  • Farmalastic Novum Venaliv Confor, Size 250 ml
    -19%

    Farmalastic Novum Venaliv Confor, koko 250 ml

    Normaalihinta €13,50 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,60
    Säästät: -€3,10
    5,4 € / 100ml
  • Faricron 30 Tablets
    -28%

    Faricron 30 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€5,24
    0,45 € / 1ud
  • Espadiet Slank Probalance , 30 capsules
    -11%

    Espadiet Slank Probalance, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€2,74
    0,74 € / 1ud
  • Espadiet Prostaplus Complet, 45 Capsules
    -6%

    Espadiet Prostaplus Complet, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€1,55
    0,57 € / 1ud
  • Espadiet Nac Plus, 60 Capsules Of 299 Mg
    -6%

    Espadiet Nac Plus, 60 kapselia à 299 mg

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€0,88
    0,25 € / 1ud
  • Espadiet Swedish Herbs, 200 Ml
    -8%

    Espadiet Ruotsalaiset yrtit, 200 ml

    Normaalihinta €19,30 9,65 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,96
    Säästät: -€1,66
    9,65 € / 100ml