Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bonusan Omega-3 Dha Forte , 4X30 Softgels
    -25%

    Bonusan Omega-3 DHA Forte, 4 x 30 kapselia

    Normaalihinta €71,80 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €71,80 Normaalihinta €95,96
    Säästät: -€24,16
    0,6 € / 1ud
  • Bonusan Vitamin D3 & K2 , 2X60 Capsules
    -8%

    Bonusan D3- ja K2-vitamiini, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €55,10 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €55,10 Normaalihinta €59,98
    Säästät: -€4,88
    0,46 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Intestinal Transit, 10 units
    -11%

    Arkopharma Arkocápsulas Suoliston toiminta, 10 kpl

    Normaalihinta €8,10 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    0,81 € / 1ud
  • Lactoflora Ciscare, 2 x 30 kapselia
    -27%

    Lactoflora Ciscare, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €35,70 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,70 Normaalihinta €49,12
    Säästät: -€13,42
    0,6 € / 1ud
  • Lactoflora Immuunijärjestelmän tukija, 2 x 30 kapselia
    -22%

    Lactoflora Immuunijärjestelmän tukija, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €34,60
    Säästät: -€7,60
    0,45 € / 1ud
  • Urocran Forte, 2 x 30 pussia
    -28%

    Urocran Forte, 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €53,00 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €53,00 Normaalihinta €73,70
    Säästät: -€20,70
    0,88 € / 1ud
  • Procten-voide, 2 x 40 ml
    -30%

    Procten-voide, 2 x 40 ml

    Normaalihinta €39,00 48,75 € / 100ml
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €55,40
    Säästät: -€16,40
    48,75 € / 100ml
  • Ioox Fortrix Cistina -kapselit, 2 x 60 kapselia
    -18%

    Ioox Fortrix Cistina -kapselit, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €41,40
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €50,74
    Säästät: -€9,34
  • Ceregumil Family Pack Syrup, 2X500 Ml
    -11%

    Ceregumil -perhepakkaus, siirappi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €38,20 3,82 € / 100ml
    Alennushinta €38,20 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€4,54
    3,82 € / 100ml
  • Chiesi Produo Daily Care, 2X30 Capsules
    -9%

    Chiesi Produo Daily Care, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €29,20 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €32,04
    Säästät: -€2,84
    0,49 € / 1ud
  • Herbensurin 40 Filters X 1.5 Gr, Pack Of 2
    -7%

    Herbensurina 40 suodatinta à 1,5 g, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €23,20
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€1,64
  • Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 2 x 30 kasviperäistä kapselia
    -21%

    Lanier Pharma Artrinox -ravintolisä, 2 x 30 kasviperäistä kapselia

    Normaalihinta €68,80 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €68,80 Normaalihinta €87,00
    Säästät: -€18,20
    1,15 € / 1ud
  • Enerzona Omega 3 Rx Liquid 3 Bottles X 33,3 Ml, Pack Of 2
    -13%

    Enerzona Omega 3 Rx -nestemäinen, 3 pulloa à 33,3 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €66,80 100,3 € / 100ml
    Alennushinta €66,80 Normaalihinta €76,78
    Säästät: -€9,98
    100,3 € / 100ml
  • Drasanvi Oseogen Articular, 2X72 Capsules
    -34%

    Drasanvi Oseogen Articular, 2 x 90 kapselia

    Normaalihinta €38,60
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €58,70
    Säästät: -€20,10
  • NUTRINAT 5-HTP + Safran-kompleksi, 30 kapselia
    -26%

    NUTRINAT 5-HTP + Safran-kompleksi, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€5,80
    0,54 € / 1ud
  • NUTRINAT Alerg Probio 40 Vcaps
    -26%

    NUTRINAT Alerg Probio 40 Vcaps

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€5,20
    14,6 € / 1ud
  • NUTRINAT Curcuma Cursol Plus 30 Vcaps
    -27%

    NUTRINAT Curcuma Cursol Plus 30 Vcaps

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,30
    Säästät: -€5,70
    15,6 € / 1ud
  • NUTRINAT DHA 1000 mg 30 kapselia
    -26%

    NUTRINAT DHA 1000 mg 30 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€8,20
    0,76 € / 1ud
  • Enzymedica Digest Gold With Atpro 45 Caps
    -24%

    Enzymedica Digest Gold With Atpro 45 Caps

    Normaalihinta €34,70 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€11,10
    0,77 € / 1ud
  • Health Aid Digeston Plus , 30 tablets
    -5%

    Health Aid Digeston Plus , 30 tablets

    Normaalihinta €22,70 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    0,76 € / 1ud
  • NUTRINAT Eye Optim 30 kapselia
    -26%

    NUTRINAT Eye Optim 30 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €22,30
    Säästät: -€5,90
    0,55 € / 1ud
  • NUTRINAT Lavanda Complex 30 Vcaps.
    -26%

    NUTRINAT Lavanda Complex 30 Vcaps.

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,70
    Säästät: -€5,20
    14,5 € / 1ud
  • NUTRINAT Lung Care 60 Vcaps
    -26%

    NUTRINAT Lung Care 60 Vcaps

    Normaalihinta €17,60 17,6 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€6,30
    17,6 € / 1ud
  • NUTRINAT Sleep Optim 30 tablettia
    -26%

    NUTRINAT Sleep Optim 30 tablettia

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€3,40
    9,5 € / 1ud
  • NUTRINAT Thyroid Optim 60 Vcaps
    -28%

    NUTRINAT Thyroid Optim 60 Vcaps

    Normaalihinta €21,20 21,2 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €29,60
    Säästät: -€8,40
    21,2 € / 1ud
  • NUTRINAT Sun Active 30 Caps
    -26%

    NUTRINAT Sun Active 30 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,10
    0,39 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Cepharom Tablets, 8 pieces
    -37%

    Pranarôm Aromalgic Cepharom -tabletit, 8 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €10,22
    Säästät: -€3,82
    0,8 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Cepharom Roll On, 5 ml
    -34%

    Pranarôm Aromalgic Cepharom Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,30 126,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,61
    Säästät: -€3,31
    126,0 € / 100ml
  • Pranarôm Aromalgic Painful Rules Tablets, 15 pcs
    -34%

    Pranarôm Aromalgic – kivuliaat kuukautiset -tabletit, 15 kpl

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,81
    Säästät: -€4,41
    0,56 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Anti-Pain Gel, 100 ml
    -39%

    Pranarôm Aromalgic kipua lievittävä geeli, 100 ml

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,13
    Säästät: -€7,13
    11,0 € / 100ml