Kokoelma:

Phytotherapy

  • Neo Sun Mushroom, 60 capsules
    -6%

    Neo Champiñón Del Sol, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,38
    Säästät: -€2,28
    0,64 € / 1ud
  • Neo Chaga, 60 Capsules
    -8%

    Neo Chaga, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €40,11
    Säästät: -€3,01
    0,62 € / 1ud
  • Neo Horse Chestnut, 45 capsules
    -31%

    Neo Castaño de Indias, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -38%

    Neo Cáscara Sagrada, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,70
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,70
  • Neo Milk Thistle, 45 capsules
    -31%

    Neo Cardo Mariano, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
  • Neo Calcio, 50 kapselia
    -20%

    Neo Calcio, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,17
    0,25 € / 1ud
  • Neo Boldo, 45 capsules
    -26%

    Neo Boldo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,20
    0,2 € / 1ud
  • Neo Bismuto, 50 kapselia
    -27%

    Neo Bismuto, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Neo Azufre, 50 kapselia
    -20%

    Neo Azufre, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€3,18
    0,25 € / 1ud
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -32%

    Neo Artineo, 45 kapselia

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€5,10
  • Neo Aluminium, 50 capsules
    -17%

    Neo Aluminio, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€2,65
    0,25 € / 1ud
  • Neo Artichoke, 45 capsules
    -31%

    Neo Alcachofa, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
  • Neo Garlic, 45 capsules
    -30%

    Neo Ajo, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,70
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,70
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -26%

    Neo Adult™ Tosmucil 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -26%

    Neo Adult Df Defense 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  • Nauserin 6 tablets
    -16%

    Nauserina 6 tablettia

    Normaalihinta €3,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,72
    0,62 € / 1ud
  • Nauserin 30 tablets
    -20%

    Nauserina 30 tablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,25
    0,29 € / 1ud
  • Nauserina 18 jelly beans
    -9%

    Nauserina 18 karkkia

    Normaalihinta €10,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€1,07
    0,57 € / 1ud
  • Natysal Silicio Complex, glukosamiinilla, 1 litra
    -31%

    Natysal Silicio Complex, glukosamiinilla, 1 litra

    Normaalihinta €24,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,90
    Säästät: -€10,90
    2,4 € / 100ml
  • Natysal Protecsapin Syrup , 250 ml
    -31%

    Natysal Protecsapin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,90
    4,4 € / 100ml
  • Natysal Harpasul Silicon Gel , 200 ml
    -18%

    Natysal Harpasul -geeli, sisältää piitä, 200 ml

    Normaalihinta €24,50 12,25 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€5,40
    12,25 € / 100ml
  • Natysal Ginkgosul , 60 capsules
    -27%

    Natysal Ginkgosul, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€6,40
    0,29 € / 1ud
  • Naturmil Valerian 500 Mg , 90 tablets
    -5%

    Naturmil Valeriana 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €6,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,34
    Säästät: -€0,34
    0,07 € / 1ud
  • Naturmil Evening Primrose, 180 Pearls Of 1000 Mg
    -21%

    Naturmil Onagra, 180 kapselia à 1000 mg

    Normaalihinta €35,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €44,90
    Säästät: -€9,30
    0,2 € / 1ud
  • Naturmil Cascara Sagrada 500 Mg , 90 tablets
    -17%

    Naturmil Cascara Sagrada 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,57
    Säästät: -€1,67
    0,09 € / 1ud
  • Naturmil Pumpkin Seed 1000 Mg, 30 Pearls
    -24%

    Naturmil Kurpitsansiemenet 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €9,42
    Säästät: -€2,22
    0,24 € / 1ud
  • Naturmil Boswellia + Curcumin , 90 tablets
    -21%

    Naturmil Boswelia + kurkumiini, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€5,08
    0,22 € / 1ud
  • Naturmil Blueberry, 60 Capsules
    -19%

    Naturmil Mustikka, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,69
    0,27 € / 1ud
  • Naturlider Slimnutrients Lipobloq , 90 vegetarian capsules
    -7%

    Naturlider Slimnutrients Lipobloq, 90 kasvikapselia

    Normaalihinta €24,40 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€1,92
    0,27 € / 1ud
  • Naturlider Siliciolider , 1 litre
    -7%

    Naturlider Siliciolider, 1 litra

    Normaalihinta €25,30 2,53 € / 100ml
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,96
    2,53 € / 100ml