Kokoelma:

Phytotherapy

  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 200Ml
    -32%

    Erbenobili Tossvin Compost Tos Seca 200 ml

    Normaalihinta €23,16 11,58 € / 100ml
    Alennushinta €23,16 Normaalihinta €34,14
    Säästät: -€10,98
    11,58 € / 100ml
  • Erbenobili Babygola Compost Throat Spray 15Ml
    -38%

    Erbenobili Babygola kurkkusuihke 15 ml

    Normaalihinta €11,10 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,76
    74,0 € / 100ml
  • Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50Ml
    -36%

    Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50 ml

    Normaalihinta €17,00 34,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€9,57
    34,0 € / 100ml
  • Erbenobili Protegol Composto Aphonia Spray 15Ml
    -30%

    Erbenobili Protegol -äänenmenetyksen hoitoon tarkoitettu suihke 15 ml

    Normaalihinta €15,90 106,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,71
    Säästät: -€6,81
    106,0 € / 100ml
  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 100Ml
    -32%

    Erbenobili Tossvin Komposti Tos Seca 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€6,84
    14,3 € / 100ml
  • Cfn Fgb Complex , 60 capsules
    -8%

    Cfn Fgb Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €17,91
    Säästät: -€1,41
    0,28 € / 1ud
  • Egle Ashwagandha Tincture 100Ml.
    -29%

    Egle Ashwagandha -tinktuura 100 ml.

    Normaalihinta €23,40 23,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €32,79
    Säästät: -€9,39
    23,4 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Pea, 50 kapselia

    Normaalihinta €49,22 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €49,22 Normaalihinta €49,22
    Säästät: -€0,00
    0,98 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Stop-Dol , 50 capsules
    -16%

    Equisalud Holomega Stop-Dol, 50 kapselia

    Normaalihinta €38,40 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €45,86
    Säästät: -€7,46
    0,77 € / 1ud
  • Egle Natural Black Garlic Whole Head 50Gr.
    -30%

    Egle Luonnollinen musta valkosipuli, kokonainen pää, 50 g.

    Normaalihinta €8,80 17,6 € / 100gr
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€3,70
    17,6 € / 100gr
  • Mensan L-Arginine 620Mg 30 Capsules
    -30%

    Mensan L-arginiini 620 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,14
    Säästät: -€2,44
    0,19 € / 1ud
  • Santiveri Migradol Tanacetum 40Cap.
    -12%

    Santiveri Migradol Tanacetum 40 kapselia.

    Normaalihinta €8,10 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€1,15
    0,2 € / 1ud
  • Forza Vitale Sys.Amamelide (Hamamelis) 50Ml.
    -21%

    Forza Vitale Sys. Amamelide (Hamamelis) 50 ml.

    Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
    Säästät: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Mensan Hawthorn I-Complex 580Mg 30 Capsules
    -12%

    Mensan Espino Blanco I-Complex 580 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,14
    Säästät: -€0,94
    0,24 € / 1ud
  • Noefar Fitoproct Rectal Cream 50Ml.
    -30%

    Noefar Fitoproct peräsuolivoide 50 ml.

    Normaalihinta €13,20 26,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €18,86
    Säästät: -€5,66
    26,4 € / 100ml
  • Alkaline Care Hephatic Care 500Ml.
    -7%

    Alkaline Care Hephatic Care 500 ml.

    Normaalihinta €23,10 4,62 € / 100ml
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,96
    Säästät: -€1,86
    4,62 € / 100ml
  • Derbos Carbodigest 30 Capsules
    -31%

    Derbos Carbodigest 30 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,26
    Säästät: -€4,36
    0,33 € / 1ud
  • Espadiet Rege Renol 60Cap.
    -10%

    Espadiet Rege Renol 60 kapselia.

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €25,83
    Säästät: -€2,63
    0,39 € / 1ud
  • Himalaya Septilin 100Comp. Pure Herbs
    -5%

    Himalaya Septilin 100 tablettia, Pure Herbs

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,49
    9,4 € / 1ud
  • Mensan Echinacea I-Complex 60 Capsules
    -34%

    Mensan Echinacea I-Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€4,70
    0,16 € / 1ud
  • Arama Resfristop Orange 10Sbrs.
    -30%

    Arama Resfristop Orange 10Sbrs.

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€7,10
    16,6 € / 1ud
  • Interapothek Balsamic Patches 10 units
    -18%

    Interapothek - balsamipalat, 10 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,75
    0,34 € / 1ud
  • Erbenobili Allergvin Compost Allergy 60Comp
    -36%

    Erbenobili Allergvin Compost Allergia 60Comp

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,57
    Säästät: -€9,57
    17,0 € / 1ud
  • Himalaya Koflet Ginger Throat Lozenges 12Comp.
    -18%

    Himalaya Koflet-kurkkupastillit, inkivääri, 12 kpl.

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,70
    3,2 € / 1ud
  • Himalaya Koflet Orange Throat Lozenges 12Caps.
    -18%

    Himalaya Koflet-kurkkutabletit, appelsiini, 12 kpl.

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,70
    3,2 € / 1ud
  • Himalaya Koflet Throat Lozenges Lemon 12Comp.
    -18%

    Himalaya Koflet-kurkkutabletit, sitruuna, 12 kpl.

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,70
    3,2 € / 1ud
  • Egle Alvital (Alervital) 60Cap.
    -20%

    Egle Alvital (Alervital) 60 kapselia.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Berringa Manuka Honey 550Mgo 250Gr.
    -33%

    Berringa Manuka-hunaja 550 mg 250 g.

    Normaalihinta €49,90 19,96 € / 100gr
    Alennushinta €49,90 Normaalihinta €74,97
    Säästät: -€25,07
    19,96 € / 100gr
  • Berringa Manuka Honey 900Mgo 250Gr.
    -29%

    Berringa Manuka-hunaja 900 mg 250 g.

    Normaalihinta €120,50 48,2 € / 100gr
    Alennushinta €120,50 Normaalihinta €169,82
    Säästät: -€49,32
    48,2 € / 100gr
  • Sura Vitas Homoreduce , 285 g
    -14%

    Sura Vitas Homoreduce, 285 g

    Normaalihinta €43,00 15,09 € / 100gr
    Alennushinta €43,00 Normaalihinta €50,29
    Säästät: -€7,29
    15,09 € / 100gr