Kokoelma:

Phytotherapy

  • Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia
    -38%

    Pileje Feminabiane Concepción 30 tablettia + 30 kapselia

    Normaalihinta €18,75 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,75 Normaalihinta €30,10
    Säästät: -€11,35
    0,63 € / 1ud
  • Fdb Colestofit 30Cap.
    -21%

    Fdb Colestofit 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€5,23
    0,64 € / 1ud
  • Xsihay Cholesterol 30Cap.Veg.
    -32%

    Xsihay Kolesteroli 30 kasviskapselia

    Normaalihinta €16,26 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,26 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€7,54
    0,54 € / 1ud
  • Terpenic Lavender Hydrolate Bio , 250 ml
    -10%

    Terpenic Luomulaventeli-hydrolatti, 250 ml

    Normaalihinta €10,60 4,24 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€1,21
    4,24 € / 100ml
  • Biogra Bio Toasted Sesame Biogra Bio , 250 g
    -10%

    Biográ Paahdettu seesami Biogra Bio, 250 g

    Normaalihinta €3,50 1,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,39
    1,4 € / 100gr
  • Novadiet Harpagofito , 30 capsules
    -17%

    Novadiet Harpagofito, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,32
    Säästät: -€2,92
    0,48 € / 1ud
  • Naturmil Cat's Claw 500 Mg , 90 capsules
    -5%

    Naturmil Kissan kynsi 500 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€0,97
    0,2 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Reishi , 50 capsules
    -8%

    Equisalud Holofungi Reishi, 50 kapselia

    Normaalihinta €33,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €35,92
    Säästät: -€2,72
    0,66 € / 1ud
  • Jellybell Harpabell , 20 ampoules
    -7%

    Jellybell Harpabell, 20 ampullia

    Normaalihinta €34,10 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €36,84
    Säästät: -€2,74
    1,71 € / 1ud
  • Forza Vita Vitis Vinifera Composta , 50 ml
    -7%

    Forza Vita Vitis Vinifera Composta, 50 ml

    Normaalihinta €24,10 48,2 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€1,90
    48,2 € / 100ml
  • Sakai Harpagofito , 100 tablets 500 mg
    -8%

    Sakai Harpagofito, 100 tablettia à 500 mg

    Normaalihinta €9,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€0,82
    0,1 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Sindromet , 180 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Sindromet, 180 kapselia

    Normaalihinta €155,75 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €155,75 Normaalihinta €173,05
    Säästät: -€17,30
    0,87 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Green Nettle , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holofit Vihreä nokkonen, 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€5,27
    0,4 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Tansy , 50 ml
    -5%

    Forza Vita Sys Tanaceto, 50 ml

    Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    51,8 € / 100ml
  • Phytovit Bondelix , 250 ml
    -14%

    Phytovit Bondelix , 250 ml

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€2,38
    5,8 € / 100ml
  • Sura Vitasan Curcuma 95% Std With Piperine , 30 capsules
    -5%

    Sura Vitasan Curcuma 95 % Std piperiinilla, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,11
    0,7 € / 1ud
  • Cfn Pantescal Complex , 250 ml
    -10%

    Cfn Pantescal Complex, 250 ml

    Normaalihinta €17,40 6,96 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,31
    Säästät: -€1,91
    6,96 € / 100ml
  • Dietmed Glicofort , 60 tablets
    -8%

    Dietmed Glicofort, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €30,12
    Säästät: -€2,42
    0,46 € / 1ud
  • Akame Ramadasa , 60 capsules
    -9%

    Akame Ramadasa, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €34,85
    Säästät: -€3,05
    0,53 € / 1ud
  • Erlingen Defined 806 , 60 tablets
    -8%

    Erlingen Definido 806, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€2,30
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Cronisol-D, 60 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Cronisol-D, 60 kapselia

    Normaalihinta €32,94 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €32,94 Normaalihinta €36,52
    Säästät: -€3,58
    0,55 € / 1ud
  • Cupper Love Me Truly Chai Infusion 20Sachets. Bio
    -30%

    Cupper Love Me Truly Chai -yrttitee, 20 pussia. Luomu

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,49
    3,5 € / 1ud
  • Jelly Pills Omega 3, 70 gummies
    -27%

    Jelly Pills Omega Orange, 70 karkkia

    Normaalihinta €12,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€4,60
    0,18 € / 1ud
  • Angidefense Sticks , 12 sachets 1,8 g
    -12%

    Angidefense Sticks, 12 pussia à 1,8 g

    Normaalihinta €14,10 783,33 € / 100gr
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,90
    783,33 € / 100gr
  • Kobho Labs Neuro Sleep , 28 vials and capsules
    -24%

    Kobho Labs Neuro Sleep, 28 ampullia ja kapselia

    Normaalihinta €32,00 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €41,95
    Säästät: -€9,95
    1,14 € / 1ud
  • Kijimea K53 Advance , 84 capsules
    -15%

    Kijimea K53 Advance, 84 kapselia

    Normaalihinta €59,40 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €59,40 Normaalihinta €69,99
    Säästät: -€10,59
    0,71 € / 1ud
  • ZzzQuil Sleep Nasal Strips, Breathe & Sleep Better, 26 Strips
    -5%

    ZzzQuil Sleep -nenäliimat, hengitä ja nuku paremmin, 26 kpl

    Normaalihinta €23,00 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€1,21
    0,88 € / 1ud
  • Replantea Strong Woman Infusion Organic, 80 g
    -23%

    Replantea Infusión Mujer Fuerte -luomutee, 80 g

    Normaalihinta €8,10 10,13 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,37
    10,13 € / 100gr
  • Replantea Rooibos With Vanilla & Marigold, 90 g
    -30%

    Replantea Rooibos, vaniljaa ja kehäkukkaa, 90 g

    Normaalihinta €8,10 9,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€3,55
    9,0 € / 100gr
  • Replantea Rooibos Lime Organic, 100 g
    -23%

    Replantea Rooibos Lima -luomutuote, 100 g

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,47
    Säästät: -€2,37
    8,1 € / 100gr