Kokoelma:

Phytotherapy

  • Farma Dorsch Slim & Firm , 60 capsules
    -23%

    Farma Dorsch Slim & Firm, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,70 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€10,30
    0,58 € / 1ud
  • Bioserum Permeability Nenufar 30Sbrs.
    -32%

    BioSérum Permeabilidad Nenufar 30 kapselia.

    Normaalihinta €59,90 59,9 € / 1ud
    Alennushinta €59,90 Normaalihinta €88,33
    Säästät: -€28,43
    59,9 € / 1ud
  • Yogi Tea Women's Energy 17Infusions. Bio
    -39%

    Yogi Tea Mujer Energia, 17 teepussia. Luomu

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€2,34
    3,6 € / 1ud
  • Yogi Tea Serenity Tulsi 17Infusions. Bio
    -39%

    Yogi Tea Serenidad Tulsi 17 teepussia. Luomu

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€2,34
    3,6 € / 1ud
  • Yogi Tea Spiritual Balm 17Infusions. Bio
    -39%

    Yogi Tea Spiritual Balsam 17 teepussia. Luomu

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€2,34
    3,6 € / 1ud
  • Yogi Tea Yogi Tea Chocolate Chai 90Gr.
    -35%

    Yogi Tea Yogi Tea Chocolate Chai 90 g

    Normaalihinta €4,70 5,22 € / 100gr
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €7,22
    Säästät: -€2,52
    5,22 € / 100gr
  • Yogi Tea Man Energy 17Infusions. Bio
    -38%

    Yogi Tea Miesten Energia 17 teepussia. Luomu

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,94
    Säästät: -€2,24
    3,7 € / 1ud
  • Yogi Tea Turmeric Chai 90Gr.
    -10%

    Yogi Tea Turmeric Chai 90 g

    Normaalihinta €5,10 5,67 € / 100gr
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,58
    5,67 € / 100gr
  • Yogi Tea Shiitake Vital 17Infusions
    -10%

    Yogi Tea Shiitake Vital 17 teepussia

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,40
    3,7 € / 1ud
  • Natysal Harpasul Gel Formula Original 75+25Ml.
    -14%

    Natysal Harpasul -geeli, alkuperäinen koostumus, 75+25 ml.

    Normaalihinta €14,60 58,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€2,30
    58,4 € / 100ml
  • Natysal Melatonin 60Comp.
    -5%

    Natysal Melatoniini 60 tablettia

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€0,60
    11,3 € / 1ud
  • Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Col (Cholesterol) 50Ml.
    -10%

    Phytobiopole Phyto-Bipole Mix-Col (kolesteroli) 50 ml.

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,22
    Säästät: -€1,52
    27,4 € / 100ml
  • Tibetan Tea Natural Flavour 84Sbrs.
    -24%

    Tibetan Tea, luonnollinen maku, 84Sbrs.

    Normaalihinta €33,40 33,4 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €43,67
    Säästät: -€10,27
    33,4 € / 1ud
  • Erbenobili Ipertenvin Olosvita Hypertension 50Ml
    -30%

    Erbenobili Ipertenvin Olosvita Korkea verenpaine 50 ml

    Normaalihinta €20,80 41,6 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,71
    Säästät: -€8,91
    41,6 € / 100ml
  • Himalaya Rumalaya Gel 50Gr.
    -10%

    Himalaya Rumalaya -geeli 50 g.

    Normaalihinta €5,30 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,90
    Säästät: -€0,60
    10,6 € / 100gr
  • Iswari Matcha Superfood 70Gr. Bio
    -34%

    Iswari Matcha -superruoka 70 g, luomu

    Normaalihinta €10,90 15,57 € / 100gr
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €16,45
    Säästät: -€5,55
    15,57 € / 100gr
  • Iswari Psyllium Husk 125Gr. Bio
    -5%

    Iswari Psylliumkuori 125 g, luomu

    Normaalihinta €10,70 8,56 € / 100gr
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€0,56
    8,56 € / 100gr
  • Iswari Mix Omega 3 Original, 250G
    -29%

    Iswari Mix Omega 3 Original, 250 g

    Normaalihinta €5,20 2,08 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€2,17
    2,08 € / 100gr
  • Iswari Chlorella Superfood 125Gr. Bio
    -22%

    Iswari Chlorella -superruoka 125 g, luomu

    Normaalihinta €11,30 9,04 € / 100gr
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,47
    Säästät: -€3,17
    9,04 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Maca-Vainilla 360Gr. Bio
    -10%

    Iswari Buddha’s Awakening Maca-vanilja 360 g, luomu

    Normaalihinta €9,90 2,75 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,05
    2,75 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Acai-Plantain 360Gr. Bio
    -8%

    Iswari Buddha’s Awakening Acai-banaani 360 g, luomu

    Normaalihinta €9,90 2,75 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€0,84
    2,75 € / 100gr
  • Iswari Spirulina Superfood 125Gr.
    -27%

    Iswari Spirulina Superruoka 125 g.

    Normaalihinta €8,60 6,88 € / 100gr
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€3,21
    6,88 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Raw Cocoa 360Gr. Bio
    -5%

    Iswari Buddha’s Awakening Raakakaakao 360 g. Luomu

    Normaalihinta €9,70 2,69 € / 100gr
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€0,51
    2,69 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Mango-Baobab 360Gr. Bio
    -7%

    Iswari Buddha’s Awakening Mango-Baobab 360 g. Luomu

    Normaalihinta €10,20 2,83 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,75
    2,83 € / 100gr
  • Iswari Reishi Mushrooms Superfood 100Gr. Bio
    -18%

    Iswari Reishi-sienet, superruoka, 100 g, luomu

    Normaalihinta €12,60 12,6 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,31
    Säästät: -€2,71
    12,6 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Hemp Protein 360Gr. Bio
    -14%

    Iswari Buddha’s Awakening -hamppuproteiini 360 g, luomu

    Normaalihinta €10,20 2,83 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,84
    Säästät: -€1,64
    2,83 € / 100gr
  • Iswari Wheat Grass Superfood 125Gr. Bio
    -11%

    Iswari Vehnänorras - superruoka 125 g, luomu

    Normaalihinta €8,00 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,95
    6,4 € / 100gr
  • Iswari Coconut Sugar Superfoods 250Gr. Bio
    -7%

    Iswari Kookospalmusokeri, superruoka, 250 g, luomu

    Normaalihinta €5,80 2,32 € / 100gr
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,21
    Säästät: -€0,41
    2,32 € / 100gr
  • Iswari Super Vegan Protein Fitness Peanut-Maca 350Gr
    -31%

    Iswari Super Vegan Protein Fitness -maapähkinä-maca 350 g

    Normaalihinta €20,40 5,83 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €29,56
    Säästät: -€9,16
    5,83 € / 100gr
  • Iswari Buddha Awakening Morning Protein 360Gr. Bio
    -10%

    Iswari Buddha's Awakening -aamuproteiini 360 g, luomu

    Normaalihinta €9,90 2,75 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,05
    2,75 € / 100gr