Kokoelma:

Phytotherapy

  • Ysana Ysana Vitalynk Eficaps Defences 30 Capsules
    -5%

    Ysana Ysana Vitalynk Eficaps Defensas 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,11
    0,7 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance Al , 60 capsules
    -33%

    Ysonut Probiovance Al, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,70 Normaalihinta €57,85
    Säästät: -€19,15
    0,65 € / 1ud
  • Ysonut Chromium Plus , 60 tablets
    -27%

    Ysonut Chromium Plus, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€5,06
    0,23 € / 1ud
  • Zentrum Hepatoplan Forte 30 Capsules
    -25%

    Zentrum Hepatoplan Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€2,75
    0,27 € / 1ud
  • Zentrum Diureplan Forte 30 kapselia
    -21%

    Zentrum Diureplan Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €11,99 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,99 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€3,11
    0,4 € / 1ud
  • Zentrum Menoyn Forte 30 kapselia
    -24%

    Zentrum Menoyn Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,30
    0,75 € / 1ud
  • Zentrum Zentrum Cannabis Relax 30 kapselia
    -25%

    Zentrum Zentrum Cannabis Relax 30 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€5,07
    0,5 € / 1ud
  • Zentrum Zentrum Cannabis Sueño 30 kapselia
    -30%

    Zentrum Zentrum Cannabis Sueño 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€6,07
    0,47 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Cysteine 60 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal L-kysteiini 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,07
    Säästät: -€5,47
    0,24 € / 1ud
  • Alpha Herbal Pectol Herbal 250Ml
    -21%

    Alfa Herbal Pectol Herbal 250 ml

    Normaalihinta €13,48 5,39 € / 100ml
    Alennushinta €13,48 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€3,60
    5,39 € / 100ml
  • Apiphy-Api Buccopoli Extrac Propolis Extract Conc S/ Alcohol , 15 ml
    -25%

    Apiphy-Api Buccopoli - propolis-uute, alkoholittomana, 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€3,94
    0,78 € / 1ud
  • Aprolis Aprolis Oligo Propol 20Amp.
    -39%

    Aprolis Aprolis Oligo Propol 20 amp.

    Normaalihinta €21,50 21,5 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €35,31
    Säästät: -€13,81
    21,5 € / 1ud
  • Aprolis Aprolis Ac. Mas. Pectoral Adult 100Ml.
    -15%

    Aprolis Aprolis Ac. Rintakehän hierontavoide aikuisille 100 ml.

    Normaalihinta €13,90 13,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€2,42
    13,9 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Hg Extract 50Ml.
    -40%

    Aprolis Aprolis Hg-uute 50 ml.

    Normaalihinta €15,50 31,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €25,87
    Säästät: -€10,37
    31,0 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Kids Erysim Mouth Spray 20Ml.
    -32%

    Aprolis Aprolis Kids Erysim suusuihke 20 ml.

    Normaalihinta €11,90 59,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,41
    Säästät: -€5,51
    59,5 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Mucpropol 250Ml.
    -40%

    Aprolis Aprolis Mucpropol 250 ml.

    Normaalihinta €15,60 6,24 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €26,17
    Säästät: -€10,57
    6,24 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Resfryhelp 15Sbrs.
    -30%

    Aprolis Aprolis Resfryhelp 15Sbrs.

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,67
    Säästät: -€7,37
    17,3 € / 1ud
  • Aprolis Aprolis Yemoprolis Gold Syrup 180Ml.
    -32%

    Aprolis Aprolis Yemoprolis Gold -siirappi 180 ml.

    Normaalihinta €15,00 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,93
    Säästät: -€6,93
    8,33 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Aprolis Angi-Propol Mouth Spray 15Ml.
    -17%

    Aprolis Aprolis Angi-Propol suusuihke 15 ml.

    Normaalihinta €14,00 93,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€2,80
    93,33 € / 100ml
  • Artesania Ext.Lichen 50Ml. Master Herbarium
    -19%

    Käsityötuote, Ext.Liquen 50 ml, Maese Herbario

    Normaalihinta €8,60 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,64
    Säästät: -€2,04
    17,2 € / 100ml
  • Artesania Throat Spray Propolis 30Ml.
    -16%

    Artesania-kurkkusuihke, propolis, 30 ml.

    Normaalihinta €7,90 26,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€1,50
    26,33 € / 100ml
  • Artesania Ext. Grapefruit Eco Plantis 50Ml.
    -36%

    Artesania Ext. Pomelo Eco Plantis 50 ml.

    Normaalihinta €19,40 38,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€11,10
    38,8 € / 100ml
  • Artesania Oligaler Nasal Spray 30Ml.
    -21%

    Artesania Oligaler nenäsumute 30 ml.

    Normaalihinta €10,60 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€2,85
    35,33 € / 100ml
  • Artesania Expectoplantis 250Ml.
    -34%

    Expectoplantis-käsityötuote 250 ml.

    Normaalihinta €10,10 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €15,36
    Säästät: -€5,26
    4,04 € / 100ml
  • Artesania Lindaren Drainage Syrup 650Ml.
    -18%

    Artesania Lindaren viemärinpuhdistusliuos 650 ml.

    Normaalihinta €34,00 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €41,52
    Säästät: -€7,52
    5,23 € / 100ml
  • Artesania Plantispul Eco (Biopul Pectoral) Syrup 250Ml.
    -37%

    Artesania Plantispul Eco (Biopul Pectoral) siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€8,66
    5,88 € / 100ml
  • Avd Reform Mycoflor 60Cap.
    -30%

    Reform Mycoflor 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€12,00
    0,47 € / 1ud
  • Avd Reform Micotherapy U-Care 70Cap.
    -20%

    Avd Reform Micotherapy U-Care 70 kapselia.

    Normaalihinta €60,90 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €60,90 Normaalihinta €76,13
    Säästät: -€15,23
    0,87 € / 1ud
  • Avd Reform T-Mag 60Cap.
    -30%

    Reform T-Mag 60 kapselia.

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€10,07
    0,39 € / 1ud
  • Avd Reform Performance Brain 60Cap.
    -34%

    Reform Performance Brain 60 kapselia.

    Normaalihinta €40,90 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,90 Normaalihinta €62,00
    Säästät: -€21,10
    0,68 € / 1ud