• Tongil Osito Sanito Tummy Bear , 150 ml
-5%

Tongil Osito Sanito Tripita, 150 ml

SKU-koodiTO8436005301132
Tongil Osito Sanito Tripita on kasviperäinen valmiste, joka on tarkoitettu ruoansulatuskanavan oireiden lievittämiseen ja terveyden parantamiseen. Tuotetta on saatavana 150 ml:n pakkauksissa.
Normaalihinta €9,10 6,07 € / 100ml
Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
Säästät: -€0,48
6,07 € / 100ml
Tongil Osito Sanito Tummy Bear , 150 ml
Tongil Osito Sanito Tripita, 150 ml
Normaalihinta €9,10 6,07 € / 100ml
Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
Säästät: -€0,48
6,07 € / 100ml

 

 
Tongil Osito Sanito Tripita on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se toimitetaan 150 ml:n pullossa, ja sitä käytetään lievittämään ruoansulatusongelmia, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja ilmavaivoja. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan ja tasapainottamaan ruoansulatusjärjestelmää, edistävät ruoansulatusta ja lievittävät vatsavaivoja. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.