Kokoelma:

Phytotherapy

  • Yogi Tea Organic Lemon Matcha Green Tea 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu-vihreä tee, matcha ja sitruuna, 17 teepussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Green Tea Energy 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu-vihreä tee, Energia, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic White Tea with Aloe Vera 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Valkoinen tee aloe veralla, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Breathing 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Respiración 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Relax 17 Sachets
    -35%

    Yogi Tea Luomu Relax 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,35
    Säästät: -€1,85
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Liquorice 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu-lakritsi 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Women's Balancing Tea 17 Sachets
    -26%

    Yogi Tea Luomu Naisille Tasapaino 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,72
    Säästät: -€1,22
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Ginger & Lemon 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomutee, inkivääri ja sitruuna, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Ginger Orange & Vanilla 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomutee: inkivääri, appelsiini ja vanilja, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Happiness 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomutee ”Happiness”, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Echinacea 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu-echinacea 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Digestion 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Ruoansulatus 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox with Lemon 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea -luomudetox sitruunalla, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Detox 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Natural Defences 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu – Luonnolliset puolustusmekanismit, 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Classic 17 Sachets
    -26%

    Yogi Tea Organic Classic 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,72
    Säästät: -€1,22
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Organic Choco 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Luomu Choco 17 pussia

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Organic Turmeric Chai 17 Sachets
    -28%

    Yogi Tea Luomu Chai Kurkuma 17 pussia

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,72
    Säästät: -€1,32
    3,4 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Good Dreams 17 Sachets
    -19%

    Yogi Tea Organic Good Dreams 17 pussia

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€0,89
    3,7 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum Venoplan Forte, 30 tablettia
    -20%

    Ynsadiet Zentrum Venoplan Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,09 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,09 Normaalihinta €13,82
    Säästät: -€2,73
    0,37 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia
    -24%

    Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€2,35
    0,25 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum: musta valkosipuli, valkoinen orapihlaja, oliivi, 30 kapselia
    -25%

    Ynsadiet Zentrum: musta valkosipuli, valkoinen orapihlaja, oliivi, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,85
    Säästät: -€3,25
    0,32 € / 1ud
  • Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml
    -32%

    Ynsadiet Ob3 Drenante, 250 ml

    Normaalihinta €8,25 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€3,82
    3,3 € / 100ml
  • Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml
    -18%

    Ynsadiet Ob 3 Lymfakierron edistävä, 475 ml

    Normaalihinta €18,00 3,79 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€3,95
    3,79 € / 100ml
  • Ynsadiet Levazinc, 225 kapselia
    -26%

    Ynsadiet Levazinc, 225 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €22,80
    Säästät: -€5,90
    0,08 € / 1ud
  • Ynsadiet Kollageeni + hyaluronihappo Zentrum, 30 kapselia
    -19%

    Ynsadiet Kollageeni + hyaluronihappo Zentrum, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,29 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,29 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,61
    0,38 € / 1ud
  • Ynsadiet kasvipohjainen suklaaproteiinijuoma, 400 g
    -15%

    Ynsadiet kasvipohjainen suklaaproteiinijuoma, 400 g

    Normaalihinta €20,30 5,08 € / 100gr
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€3,60
    5,08 € / 100gr
  • Yborra Slackstone Ii Dialytic Water
    -5%

    Yborra Slackstone II Agua Dialitica

    Normaalihinta €37,80 37,8 € / 1ud
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €39,79
    Säästät: -€1,99
    37,8 € / 1ud
  • Vitolamin Copper 2000 µg 365
    -23%

    Vitolamin Kupari 2000 µg 365

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€3,30
    11,0 € / 1ud
  • Vitasil Silicium Nettle , 1 litre
    -5%

    Vitasil Piikivi ja nokkonen, 1 litra

    Normaalihinta €44,30 4,43 € / 100ml
    Alennushinta €44,30 Normaalihinta €46,63
    Säästät: -€2,33
    4,43 € / 100ml