Kokoelma:

Phytotherapy

  • Novadiet Soñamel , 30 tablets
    -10%

    Novadiet Soñamel, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,02 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,02 Normaalihinta €11,13
    Säästät: -€1,11
    0,33 € / 1ud
  • Novadiet Ginger 30 Elemental Capsules
    -34%

    Novadiet Inkivääri 30 Elementales-kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€5,06
    0,33 € / 1ud
  • Novadiet Valerian 30 Elemental Capsules
    -25%

    Novadiet Valeriana 30 peruskapselia

    Normaalihinta €11,23 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,23 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€3,82
    0,37 € / 1ud
  • Novadiet Horsetail 30 Elemental Capsules
    -30%

    Novadiet Hevosenhäntä 30 Elementales-kapselia

    Normaalihinta €9,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,37
    Säästät: -€3,97
    0,31 € / 1ud
  • Novadiet Ceylon Cinnamon , 30 capsules
    -15%

    Novadiet Ceylon-kaneli, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€2,74
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Acigastril 30 Tablets
    -22%

    Novadiet Acigastril 30 tablettia

    Normaalihinta €16,09 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,09 Normaalihinta €20,53
    Säästät: -€4,44
    0,54 € / 1ud
  • Novadiet Garfe , 60 capsules
    -21%

    Novadiet Garfe, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,05
    Säästät: -€3,35
    0,21 € / 1ud
  • Novadiet Contornia , 15 capsules
    -10%

    Novadiet Contornia, 15 kapselia

    Normaalihinta €17,06 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €17,06 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€1,90
    1,14 € / 1ud
  • Novadiet Homsol 50Ml.
    -37%

    Novadiet Homsol 50 ml.

    Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,43
    Säästät: -€7,93
    27,0 € / 100ml
  • Novadiet Capilare Anti-Hair Loss 120 Capsules
    -44%

    Novadiet Capilare hiustenlähtöä ehkäisevä valmiste, 120 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €33,86
    Säästät: -€14,86
    0,16 € / 1ud
  • Noefar Osteodol 30 Tablets
    -14%

    Noefar Osteodol 30 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,70
    0,35 € / 1ud
  • Noefar Green Coffee Tisane Bio 20Sbrs.
    -34%

    Noefar Cafe Verde -luomuyrttitee, 20 pussia.

    Normaalihinta €6,27 6,27 € / 1ud
    Alennushinta €6,27 Normaalihinta €9,43
    Säästät: -€3,16
    6,27 € / 1ud
  • Noefar Reishi-Maitake-Shitake , 30 capsules
    -10%

    Noefar Reishi-Maitake-Shitake, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,83
    0,26 € / 1ud
  • Noefar Cranberry Cistop 30 Tablets
    -16%

    Noefar Cranberry Cistop 30 tablettia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€2,90
    0,52 € / 1ud
  • Noefar Aloe Vera 1000Ml. Noefar
    -37%

    Noefar Aloe Vera 1000 ml. Noefar

    Normaalihinta €18,90 1,89 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €30,14
    Säästät: -€11,24
    1,89 € / 100ml
  • Noefar Aloe Vera 500Ml. Noefar
    -8%

    Noefar Aloe Vera 500 ml. Noefar

    Normaalihinta €12,29 2,46 € / 100ml
    Alennushinta €12,29 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€1,01
    2,46 € / 100ml
  • Noefar Immunosi Adult 30Vegicaps
    -21%

    Noefar Immunosi Aikuisille 30 kasvikapselia

    Normaalihinta €8,90 8,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,30
    8,9 € / 1ud
  • Noefar Immunosi Children Syrup 200Ml.
    -30%

    Noefar Immunosi Lasten siirappi 200 ml.

    Normaalihinta €9,60 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€4,11
    4,8 € / 100ml
  • Noefar Liberum Tisane 20Filters
    -13%

    Noefar Liberum yrttitee, 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,10
    Säästät: -€0,80
    0,27 € / 1ud
  • Noefar Broncoerbe Tisane 20Filters
    -13%

    Noefar Broncoerbe -yrttitee, 20 suodatinta

    Normaalihinta €6,10 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,95
    0,31 € / 1ud
  • Noefar Epaerbe Tisane 20Filters
    -9%

    Noefar Epaerbe Yrttitee, 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€0,60
    0,3 € / 1ud
  • Noefar Erboflora Intolerance 12Amp.
    -30%

    Noefar Erboflora Intolerance 12 amp.

    Normaalihinta €17,50 17,5 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€7,50
    17,5 € / 1ud
  • Novatech Cystifim 30Sticks Single Dose
    -21%

    Novatech Cystifim 30 yksiannospakkausta

    Normaalihinta €38,91 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €38,91 Normaalihinta €49,41
    Säästät: -€10,50
    1,3 € / 1ud
  • Novatech Menoless 30Cap.
    -8%

    Novatech Menoless 30 kapselia.

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,07
    Säästät: -€1,57
    0,62 € / 1ud
  • Novatech Novapros 60Cap.
    -10%

    Novatech Novapros 60 kapselia.

    Normaalihinta €23,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,55
    0,39 € / 1ud
  • Npro Detoxintest 142Gr.
    -31%

    Npro Detoxintest 142 g.

    Normaalihinta €17,60 12,39 € / 100gr
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €25,43
    Säästät: -€7,83
    12,39 € / 100gr
  • Npro Detoxintest 90 kapselia
    -29%

    Npro Detoxintest 90 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€6,53
    0,18 € / 1ud
  • Npro Allicin 90V Capsules
    -33%

    Npro Alicina 90V kapselit

    Normaalihinta €22,70 22,7 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €33,96
    Säästät: -€11,26
    22,7 € / 1ud
  • Npro Antiox 100Ml.
    -29%

    Npro Antiox 100 ml.

    Normaalihinta €14,40 14,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €20,15
    Säästät: -€5,75
    14,4 € / 100ml
  • Npro Defensas 100Ml.
    -29%

    Npro Defensas 100 ml.

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €20,15
    Säästät: -€5,85
    14,3 € / 100ml