• Novadiet Homsol 50Ml.
-37%

Novadiet Homsol 50 ml.

SKU-koodiNO8425652561112
Novadiet Homsol 50 ml on ruoansulatusjärjestelmälle tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat lievittämään ruoansulatusongelmien oireita, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja ilmavaivoja. Sen ainutlaatuinen koostumus tarjoaa nopeaa ja tehokasta helpotusta sekä edistää terveellistä ja tasapainoista ruoansulatusta.
Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,43
Säästät: -€7,93
27,0 € / 100ml
Novadiet Homsol 50Ml.
Novadiet Homsol 50 ml.
Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,43
Säästät: -€7,93
27,0 € / 100ml

 

 
Novadiet Homsol 50 ml on ruoansulatuskanavalle tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Tietokannassa ei kuitenkaan ole tämän tuotteen laajaa kuvausta espanjaksi.

Käyttöohjeet

Novadiet Homsol 50 ml:n käyttöohjeen mukaan tuotetta otetaan 1 ml laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Pullo on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.