Kokoelma:

Phytotherapy

  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Anis-manzanilla-lakritsi, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    7,8 € / 100gr
  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis Manzanilla Regaliz -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Aniseed Chamomile Liquorice Tin 20Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis, Manzanilla, lakritsi, tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,83
    11,0 € / 1ud
  • Josenea Aniseed Mint Liquorice Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Anis-minttu-lakritsi, pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Bag 25Gr.
    -27%

    Josenea Melisa Tila Kaneli Pussi 25 g

    Normaalihinta €3,90 15,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,33
    Säästät: -€1,43
    15,6 € / 100gr
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Melisa Tila Canela -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Melissa Melissa Tila Cinnamon Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Melisa Tila Canela -tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Nettle Nettle Lemon Balm Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Ortiga Hierbaluisa, pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Nettle Nettle Lemon Balm Tin 20Sbrs.
    -24%

    Josenea Ortiga Hierbaluisa, tölkki, 20 kpl.

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,63
    11,2 € / 1ud
  • Josenea Thyme Echinacea Hyssop Bag 50Gr.
    -26%

    Josenea: timjami, echinacea, yrtti – 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €5,20 10,4 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,07
    Säästät: -€1,87
    10,4 € / 100gr
  • Josenea Thyme Echinacea Hyssop Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea: timjami, echinacea, yrtti, pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Red Tea Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Rojo -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €4,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€1,59
    8,8 € / 100gr
  • Josenea Red Tea Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Rojo -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Red Tea Tin 20Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Rojo, tölkki, 20 Sbrs.

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,83
    11,0 € / 1ud
  • Josenea Rooibos Tea Bag 50Gr.
    -26%

    Josenea Te Rooibos -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €4,30 8,6 € / 100gr
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    8,6 € / 100gr
  • Josenea Rooibos Tea Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Rooibos -pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Green Tea With Peppermint Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Vihreä tee ja piparminttu, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €4,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€1,59
    8,8 € / 100gr
  • Josenea Green Tea With Peppermint Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea vihreä tee ja piparminttu, pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Green Tea With Peppermint Tin 20Sbrs.
    -23%

    Josenea vihreä tee piparmintulla, tölkki, 20 Sbrs.

    Normaalihinta €11,42 11,42 € / 1ud
    Alennushinta €11,42 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€3,41
    11,42 € / 1ud
  • Josenea Green Tea Citrus Bag 10Sbrs.
    -25%

    Josenea Te Verde Citrus -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,43
    4,4 € / 1ud
  • Josenea Birch Sap 500Ml. Bio
    -21%

    Josenea Koivutinktuura 500 ml. Luomu

    Normaalihinta €19,30 3,86 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,34
    Säästät: -€5,04
    3,86 € / 100ml
  • Josenea Kukicha Tea Bag 50Gr.
    -27%

    Josenea Te Kukicha, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€2,00
    11,0 € / 100gr
  • Josenea Renal Special Bio 40Gr.
    -32%

    Josenea Especial Renal Bio 40 g

    Normaalihinta €4,87 12,18 € / 100gr
    Alennushinta €4,87 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€2,33
    12,18 € / 100gr
  • Josenea Consuelda Bag 50Gr.
    -18%

    Josenea Consuelda -pussi, 50 g.

    Normaalihinta €3,70 7,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,79
    7,4 € / 100gr
  • Josenea Green Tea-Jasmine 10Pyramid Envelopes Bio
    -15%

    Josenea Vihreä tee – Jasmiini, 10 kpl, pakattuja pyramidi-teepusseja, luomua

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€0,78
    4,5 € / 1ud
  • Josenea Kukicha Tea 10Piramides Enveloped Bio
    -22%

    Josenea Te Kukicha 10 käärittyä pyramidia, luomua

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,91
    Säästät: -€1,31
    4,6 € / 1ud
  • Josenea Tea White Tea Bag 10Sbrs.
    -25%

    Josenea Te Blanco -kassi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,43
    4,4 € / 1ud
  • Josenea Green Tea Jasmine Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Verde Jazmin -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud
  • Josenea Te English Breakfast Bag 10Sbrs.
    -25%

    Josenea Te English Breakfast -pussi, 10 kpl.

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,43
    4,4 € / 1ud
  • Josenea Red Tea Forest Fruits Bag 10Sbrs.
    -26%

    Josenea Te Rojo -metsämarjat, pussi, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,53
    4,3 € / 1ud