• Josenea Renal Special Bio 40Gr.
-32%

Josenea Especial Renal Bio 40 g

SKU-koodiJO8436535159579
Josenea Especial Renal Bio 40 g on munuaishoitoon tarkoitettu erikoisyrttitee. Se on valmistettu luonnollisista ja luomuraaka-aineista, jotka auttavat ylläpitämään munuaisten terveyttä. Tämä yrttitee voi olla hyödyllinen henkilöille, joilla on munuaisongelmia tai jotka haluavat huolehtia munuaistensa toiminnasta ennaltaehkäisevästi.
Normaalihinta €4,87 12,18 € / 100gr
Alennushinta €4,87 Normaalihinta €7,20
Säästät: -€2,33
12,18 € / 100gr
Josenea Renal Special Bio 40Gr.
Josenea Especial Renal Bio 40 g
Normaalihinta €4,87 12,18 € / 100gr
Alennushinta €4,87 Normaalihinta €7,20
Säästät: -€2,33
12,18 € / 100gr

 

 
Josenea Especial Renal Bio 40 g on erityinen yrttitee, joka on suunniteltu munuaisten hoitoon. Tämä yrttitee on valmistettu luonnollisista ja luomuraaka-aineista, jotka auttavat ylläpitämään munuaisten terveyttä. Sitä käytetään edistämään munuaisten normaalia toimintaa, ehkäisemään munuaiskivien muodostumista ja vähentämään munuaisten tulehdusta. Lisäksi tämä yrttitee voi auttaa poistamaan myrkkyjä ja parantamaan munuaisten suodatustoimintaa. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat hoitaa ja suojella munuaisjärjestelmäänsä luonnollisesti ja tehokkaasti.

Koostumus

Tuotteen Josenea Especial Renal Bio 40 g koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.

Ainesosat

Josenea Especial Renal Bio 40Gr. -tuotteen pääasiallista vaikuttavaa ainetta ei ole määritelty tietokannassa.