Kokoelma:

Phytotherapy

  • Integralia Curcuma Flex 20Vials
    -44%

    Integralia Curcuma Flex 20 ampullia

    Normaalihinta €17,40 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €31,10
    Säästät: -€13,70
    0,87 € / 1ud
  • Integralia D-Mannose + Cranberry , 20 sachets
    -12%

    Integralia D-mannose + karpalo, 20 pussia

    Normaalihinta €19,30 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€2,60
    0,97 € / 1ud
  • Integralia Propolis + Erisimo Forte 30 Tabletsmast.
    -23%

    Integralia Propolis + Erisimo Forte 30 tablettia.

    Normaalihinta €12,80 12,8 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €16,58
    Säästät: -€3,78
    12,8 € / 1ud
  • Integralia Aloe Vera Forte 20Vials
    -39%

    Integralia Aloe Vera Forte 20 ampullia

    Normaalihinta €23,80 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €39,33
    Säästät: -€15,53
    1,19 € / 1ud
  • Integralia Cel Originalia Syrup 500ml.
    -41%

    Integralia Cel Originalia -siirappi 500 ml.

    Normaalihinta €17,30 3,46 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €29,16
    Säästät: -€11,86
    3,46 € / 100ml
  • Integralia Vitalina Plus Centella 60 Capsules
    -36%

    Integralia Vitalina Plus Centella 60 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €20,93
    Säästät: -€7,53
    0,22 € / 1ud
  • Integralia Fennel Extract 60 Capsules
    -30%

    Integralia Hinojo -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,52
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Alfalfa Extract 60 Capsules
    -33%

    Integralia Alfalfa -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,92
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Horsetail Extract 60Vcaps.
    -33%

    Integralia Hevosenhäntä-uute 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€5,23
    10,6 € / 1ud
  • Integralia Valerian Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Valeriana -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €12,34 12,34 € / 1ud
    Alennushinta €12,34 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€4,20
    12,34 € / 1ud
  • Integralia Milk Thistle Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Mariantähden uute 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,87 11,87 € / 1ud
    Alennushinta €11,87 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€3,96
    11,87 € / 1ud
  • Integralia Ginger Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Inkivääriuute 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,87 11,87 € / 1ud
    Alennushinta €11,87 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€3,96
    11,87 € / 1ud
  • Integralia Ginkgo Biloba Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Ginkgo Biloba -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €15,59 15,59 € / 1ud
    Alennushinta €15,59 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€6,29
    15,59 € / 1ud
  • Integralia Harpagofito Extract 60Vcaps.
    -8%

    Integralia Harpagofito -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€0,96
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Desmodium Extract 60Vcaps.
    -30%

    Integralia Desmodium -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,52
    10,3 € / 1ud
  • Integralia Helicriso Forte 500Ml.
    -26%

    Integralia Helicriso Forte 500 ml.

    Normaalihinta €17,50 3,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€6,20
    3,5 € / 100ml
  • Integralia Centella Asiatica Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Centella Asiatica -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,32
    10,5 € / 1ud
  • Integralia Nettle Extract 60Vcaps.
    -21%

    Integralia Ortiga -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€3,33
    12,5 € / 1ud
  • Integralia Boldo Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Boldo -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€4,84
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Echinacea Extract 60Vcaps.
    -28%

    Integralia Echinacea -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,22
    10,6 € / 1ud
  • Integralia Hawthorn Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Espino Blanco -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,68 11,68 € / 1ud
    Alennushinta €11,68 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€4,86
    11,68 € / 1ud
  • Integralia Sage Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Salvia -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,28 11,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,28 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€4,55
    11,28 € / 1ud
  • Integralia Green Tea Dry Extract 60V Capsules
    -28%

    Integralia Vihreä tee - kuivauute, 60V kapselia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,22
    10,6 € / 1ud
  • Internature Drenature Interdepr 30Ml Drops
    -33%

    Internature Drenature Interdepr 30 ml, tippoja

    Normaalihinta €13,20 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€6,49
    44,0 € / 100ml
  • Internature Drenature Interdia 30Ml Drops
    -29%

    Internature Drenature Interdia 30 ml, tipat

    Normaalihinta €13,90 46,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€5,79
    46,33 € / 100ml
  • Internature Drenature Interinm 30Ml Drops
    -33%

    Internature Drenature Interinm 30 ml, tipat

    Normaalihinta €13,20 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€6,49
    44,0 € / 100ml
  • Internature Linfavar Syrup 250Ml.
    -33%

    Internature Linfavar -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €25,43
    Säästät: -€8,43
    6,8 € / 100ml
  • Internatur Relagas , 60 capsules
    -7%

    Internatur Relagas, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€1,63
    0,35 € / 1ud
  • INTERNATURE ANTI AGE COMPLEX 40pearls external use**
    -5%

    INTERNATURE ANTI AGE COMPLEX 40 kapselia, ulkoiseen käyttöön**

    Normaalihinta €45,30 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,38
    1,13 € / 1ud
  • Internature Drenature Interdig 30Ml Drops
    -33%

    Internature Drenature Interdig 30 ml, tipat

    Normaalihinta €13,20 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€6,49
    44,0 € / 100ml