Kokoelma:

Phytotherapy

  • Ergonat Cir Ergosphere 40 Capsules
    -26%

    Ergonat Cir Ergosphere 40 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €27,34
    Säästät: -€7,24
    0,5 € / 1ud
  • Ergonat Cir Micro Ergosphere 40 Capsules
    -28%

    Ergonat Cir Micro Ergosphere 40 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €27,34
    Säästät: -€7,74
    0,49 € / 1ud
  • Ergonat Cat's Claw Ergosphere 45 Capsules
    -28%

    Ergonat Kissan kynsi Ergosphere 45 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,80
    0,27 € / 1ud
  • Ergonat Hepatosphere 45 Capsules
    -31%

    Ergonat Hepatosphere 45 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€9,84
    0,49 € / 1ud
  • Ergonat Evening Primrose 50 Capsules
    -31%

    Ergonat Onagra 50 kapselia

    Normaalihinta €7,20 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€3,30
    0,14 € / 1ud
  • Ergonat Ergonurol (Cytostop) 40 Capsules
    -27%

    Ergonat Ergonurol (Cytostop) 40 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €38,61
    Säästät: -€10,41
    0,71 € / 1ud
  • Ergonat H5 Inmunoforte 40 Capsules
    -29%

    Ergonat H5 Inmunoforte 40 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €26,66
    Säästät: -€7,76
    0,47 € / 1ud
  • Ergonat Evening Primrose 1000 180 Capsules
    -1%

    Ergonat Onagra 1000, 180 kapselia

    Normaalihinta €33,58 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €33,58 Normaalihinta €33,92
    Säästät: -€0,34
    0,19 € / 1ud
  • Ergonat Memogin 6 45 Capsules
    -29%

    Ergonat Memogin 6, 45 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €35,31
    Säästät: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Ergonat Digesuave 90 Capsules
    -27%

    Ergonat Digesuave 90 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €30,81
    Säästät: -€8,21
    0,25 € / 1ud
  • Esential Aroms Relax Aromatic Synergy 15Ml.
    -24%

    Esential Aroms Relax Aromaterapeuttinen sekoitus 15 ml.

    Normaalihinta €14,00 93,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,31
    Säästät: -€4,31
    93,33 € / 100ml
  • Esential Aroms Avocado Vegetable Oil 100Ml.
    -21%

    Esential Aroms Avokado-kasviöljy 100 ml.

    Normaalihinta €17,10 17,1 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,68
    Säästät: -€4,58
    17,1 € / 100ml
  • Esential Aroms Carrot Lipidic Extract 100Ml.
    -10%

    Esential Aroms - porkkanan lipidiuute 100 ml.

    Normaalihinta €13,74 13,74 € / 100ml
    Alennushinta €13,74 Normaalihinta €15,29
    Säästät: -€1,55
    13,74 € / 100ml
  • Esential Aroms Arnica Lipidic Extract 100Ml. Ecocert
    -12%

    Esential Aroms Arnika-lipidiuute 100 ml. Ecocert

    Normaalihinta €15,90 15,9 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€2,25
    15,9 € / 100ml
  • Esential Aroms Ansi Relax Roll-On 10Ml.
    -13%

    Esential Aroms Ansi Relax Roll-On 10 ml.

    Normaalihinta €12,10 121,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,86
    Säästät: -€1,76
    121,0 € / 100ml
  • Esential Aroms Micoesential Tea Tree & Manuka 10Ml.
    -37%

    Esential Aroms Micoesential Teepuu ja Manuka 10 ml.

    Normaalihinta €15,90 159,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €25,39
    Säästät: -€9,49
    159,0 € / 100ml
  • Esential Aroms Rosehip 100Pearls
    -36%

    Esential Aroms Rosa Mosqueta 100 kapselia

    Normaalihinta €23,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€13,20
    0,23 € / 1ud
  • Esential Aroms Argan Pearls 80 Pearls
    -15%

    Esential Aroms Argan-helmet 80 kpl

    Normaalihinta €18,80 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€3,20
    0,24 € / 1ud
  • Espadiet Valerian + Lupulus + B12 60Cap.
    -17%

    Espadiet Valeriana + Humala + B12, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€2,22
    0,19 € / 1ud
  • Espadiet Profloramax 45Cap.
    -17%

    Espadiet Profloramax 45 kapselia.

    Normaalihinta €25,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €30,38
    Säästät: -€5,08
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Silides Plus 30Cap.
    -16%

    Espadiet Silides Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,40 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €20,64
    Säästät: -€3,24
    0,58 € / 1ud
  • Espadiet Hongo Del Sol 60Cap.
    -30%

    Espadiet Hongo Del Sol 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€9,47
    0,38 € / 1ud
  • Espadiet Cats Claw Cat's Claw 60Cap.
    -25%

    Espadiet Cats Claw -kissan kynsi, 60 kapselia.

    Normaalihinta €30,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €40,21
    Säästät: -€10,11
    0,5 € / 1ud
  • Espadiet Depur Star Forte 20Vials
    -26%

    Espadiet Depur Star Forte 20 ampullia

    Normaalihinta €25,10 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€8,69
    1,26 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Man 20Vials
    -9%

    Espadiet Jalea Star Oro Multi Man 20 ampullia

    Normaalihinta €28,90 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Woman 20Vials
    -9%

    Espadiet Jalea Star Oro Multi Woman 20 ampullia

    Normaalihinta €28,90 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30Cap.
    -12%

    Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€2,82
    0,66 € / 1ud
  • Espadiet Sofoc Plus 45Cap.
    -16%

    Espadiet Sofoc Plus 45 kapselia.

    Normaalihinta €21,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,01
    Säästät: -€4,01
    0,47 € / 1ud
  • Espadiet Alervit 15Cap.
    -16%

    Espadiet Alervit, 15 kapselia.

    Normaalihinta €7,40 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€1,44
    0,49 € / 1ud
  • Espadiet Triptofano-400 50Cap.
    -27%

    Espadiet Tryptofaani-400 50 kapselia.

    Normaalihinta €25,20 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €34,57
    Säästät: -€9,37
    0,5 € / 1ud