Kokoelma:

Phytotherapy

  • Fdb Immuno P-Complex 150Ml.
    -23%

    Fdb Inmuno P-Complex 150 ml.

    Normaalihinta €17,10 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €22,28
    Säästät: -€5,18
    11,4 € / 100ml
  • Fdb Curcubalance 60Cap.
    -20%

    Fdb Curcubalance 60 kapselia.

    Normaalihinta €47,10 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €47,10 Normaalihinta €58,70
    Säästät: -€11,60
    0,79 € / 1ud
  • Fdb Curcubalance 30Cap.
    -19%

    Fdb Curcubalance 30 kapselia.

    Normaalihinta €26,10 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,25
    Säästät: -€6,15
    0,87 € / 1ud
  • Fdb Blockdiet Balance 15Cap.
    -60%

    Fdb Blockdiet Balance 15 kapselia.

    Normaalihinta €11,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €27,50
    Säästät: -€16,50
    0,73 € / 1ud
  • Fenioux Thyme (Thym) , 200 capsules of 250 mg
    -26%

    Fenioux Timjami (Thym), 200 kapselia à 250 mg

    Normaalihinta €18,00 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €24,38
    Säästät: -€6,38
    0,09 € / 1ud
  • Fenioux Griffonia 5Htp 96 Mg , 90 capsules
    -5%

    Fenioux Griffonia 5-HTP 96 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €26,21
    Säästät: -€1,31
    0,28 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Relaxdor 30 Capsules
    -29%

    Fepadiet Fepa-Relaxdor 30 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,90
    0,4 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Venadren 250Ml.
    -36%

    Fepadiet Fepa-Venadren 250 ml.

    Normaalihinta €12,30 4,92 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€6,99
    4,92 € / 100ml
  • Fepadiet Fepa-Prostal 30 Capsules
    -37%

    Fepadiet Fepa-Prostal 30 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €29,71
    Säästät: -€11,01
    0,62 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Omega 3 Forte 60Pearls
    -30%

    Fepadiet Fepa-Omega 3 Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€9,33
    0,37 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Ashwagandha 60 Capsules
    -34%

    Fepadiet Fepa-Ashwagandha 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €27,14
    Säästät: -€9,14
    0,3 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Hypericum 60 Capsules
    -31%

    Fepadiet Fepa-Hiperico 60 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €28,29
    Säästät: -€8,89
    0,32 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Omega 3 Forte 30Perles
    -26%

    Fepadiet Fepa-Omega 3 Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,90
    0,45 € / 1ud
  • Fepa Alphalipoic Acid 250 Mg , 90 capsules
    -5%

    Fepa Alfa-lipoiinihappo 250 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€1,24
    0,26 € / 1ud
  • Nucleodol, Pack 2x30 Capsules
    -19%

    Nucleodol, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €41,40 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €51,38
    Säästät: -€9,98
    0,69 € / 1ud
  • Nucleodol, Pack 3x30 Capsules
    -20%

    Nucleodol, 3 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €61,60 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €61,60 Normaalihinta €77,07
    Säästät: -€15,47
    0,68 € / 1ud
  • Ynsadiet Manzanilla Anis, 20 suodatinta
    -50%

    Ynsadiet Manzanilla Anis, 20 suodatinta

    Normaalihinta €1,59 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,59 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€1,61
    0,08 € / 1ud
  • Ynsadiet Manzanilla, 20 suodatinta
    -30%

    Ynsadiet Manzanilla, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,95 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €2,95 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€1,26
    0,15 € / 1ud
  • Ynsadiet Tila, 20 suodatinta
    -10%

    Ynsadiet Tila, 20 suodatinta

    Normaalihinta €1,89 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €1,89 Normaalihinta €2,10
    Säästät: -€0,21
    0,09 € / 1ud
  • Ynsadiet Vihreä tee, 20 suodatinta
    -5%

    Ynsadiet Vihreä tee, 20 suodatinta

    Normaalihinta €1,76 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €1,76 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,09
    0,09 € / 1ud
  • Ynsadiet Sd-Relajante (rentouttava), 20 suodatinta
    -5%

    Ynsadiet Sd-Relajante (rentouttava), 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,70 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €2,84
    Säästät: -€0,14
    0,14 € / 1ud
  • Ynsadiet Dg-Digest (ruoansulatusta edistävä), 20 suodatinta
    -8%

    Ynsadiet Dg-Digest (ruoansulatusta edistävä), 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,31 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €2,31 Normaalihinta €2,50
    Säästät: -€0,19
    0,12 € / 1ud
  • Ynsadiet Dr-Drenat (nesteenpoisto), 20 suodatinta
    -8%

    Ynsadiet Dr-Drenat (nesteenpoisto), 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,31 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €2,31 Normaalihinta €2,50
    Säästät: -€0,19
    0,12 € / 1ud
  • Ynsadiet Boldo, 20 suodatinta
    -5%

    Ynsadiet Boldo, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,74 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €2,74 Normaalihinta €2,88
    Säästät: -€0,14
    0,14 € / 1ud
  • Ynsadiet Salvia, 20 suodatinta
    -5%

    Ynsadiet Salvia, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,26 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €2,26 Normaalihinta €2,38
    Säästät: -€0,12
    0,11 € / 1ud
  • Ynsadiet-timjami, 20 suodatinta
    -50%

    Ynsadiet-timjami, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,29 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €2,29 Normaalihinta €4,58
    Säästät: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Ynsadiet Ginkgo Biloba, 20 suodatinta
    -10%

    Ynsadiet Ginkgo Biloba, 20 suodatinta

    Normaalihinta €1,89 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €1,89 Normaalihinta €2,10
    Säästät: -€0,21
    0,09 € / 1ud
  • Ynsadiet Te Roibos, 20 suodatinta
    -48%

    Ynsadiet Te Roibos, 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,07 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €2,07 Normaalihinta €3,96
    Säästät: -€1,89
    0,1 € / 1ud
  • Ynsadiet Poleo Menta, 20 suodatinta
    -5%

    Ynsadiet Poleo Menta, 20 suodatinta

    Normaalihinta €1,87 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €1,87 Normaalihinta €1,97
    Säästät: -€0,10
    0,09 € / 1ud
  • Ynsadiet-puhdistusjuuri, 40 g
    -43%

    Ynsadiet-puhdistusjuuri, 40 g

    Normaalihinta €1,70 4,25 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €3,00
    Säästät: -€1,30
    4,25 € / 100gr