Kokoelma:

Phytotherapy

  • 100%Natura Boswelliaselect, 60 Capsules
    -22%

    100 % Natura Boswelliaselect, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,00
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €29,43
    Säästät: -€6,43
  • ZzzQuil Natura Forte Melatonin, 30 Gummies
    -5%

    ZzzQuil Natura Forte Melatoniini, 30 purukumia

    Normaalihinta €18,30 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€0,96
    0,61 € / 1ud
  • Zeus Recumen , 90 capsules
    -8%

    Zeus Recumen, 90 kapselia

    Normaalihinta €58,50 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €58,50 Normaalihinta €63,43
    Säästät: -€4,93
    0,65 € / 1ud
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 pussia, 2,5 g

    Normaalihinta €7,40 296,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • Zeus Genesis Dha Tg 1000 , 120 capsules
    -15%

    Zeus Genesis DHA TG 1000, 120 kapselia

    Normaalihinta €128,20 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €128,20 Normaalihinta €151,54
    Säästät: -€23,34
    1,07 € / 1ud
  • Zeus Genesis Dha Tg 1000 , 60 capsules
    -9%

    Zeus Genesis DHA TG 1000, 60 kapselia

    Normaalihinta €75,30 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €75,30 Normaalihinta €82,36
    Säästät: -€7,06
    1,26 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Triptomax Anti-Stress, 15 tablets
    -12%

    Triptomax Anti-Stress, 15 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,72
    0,84 € / 1ud
  • Triconatur Collvital Probilac Plus, 30 Sachets
    -12%

    Triconatur Collvital Probilac Plus, 30 annospussia

    Normaalihinta €23,80 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €27,06
    Säästät: -€3,26
    0,79 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Sotya Reishi-Maitake-Shitake 60 capsules
    -42%

    Sotya Reishi-Maitake-Shitake 60 kapselia

    Normaalihinta €3,80 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €6,56
    Säästät: -€2,76
    0,06 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Aikuisille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Solgar B-complex with Vitamin C, 100 Tablets
    -28%

    Solgar B-vitamiinikompleksi ja C-vitamiini, 100 tablettia

    Normaalihinta €17,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €23,63
    Säästät: -€6,63
    0,17 € / 1ud
  • Solgar Oceanic Silica, 50 capsules
    -29%

    Solgar Meripii, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,97
    Säästät: -€5,47
    0,27 € / 1ud
  • Solgar Inositol 500mg, 50 Capsules
    -25%

    Solgar Inositol 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,56
    Säästät: -€4,86
    0,29 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 50 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€6,56
    0,36 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 500mg, 100 Capsules
    -27%

    Solgar Ester-C Plus 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €42,19
    Säästät: -€11,49
    0,31 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 30 Tablets
    -33%

    Solgar Ester-C Plus 1000 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €24,66
    Säästät: -€8,06
    0,55 € / 1ud
  • Bromatech Ramnoselle , 30 capsules
    -17%

    Bromatech Ramnoselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,44
    0,56 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Salus Japanese Peppermint Oil, 10 Ml
    -29%

    Salus Japanilainen piparminttuöljy, 10 ml

    Normaalihinta €9,20 92,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,96
    Säästät: -€3,76
    92,0 € / 100ml
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Revital Vitaminado Royal Jelly + Vitamins 20 Ampoules x 10 ml
    -27%

    Revital-vitamiinivalmiste, kuninkaatarha + vitamiinit, 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €14,20 142,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€5,16
    142,0 € / 100ml
  • Revital Vitaminado Forte 1500 20 Ampoules
    -14%

    Revital Vitaminado Forte 1500, 20 ampullia

    Normaalihinta €14,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,22
    Säästät: -€2,22
    0,7 € / 1ud
  • Revital Royal Jelly 1000 Mg, 20 units
    -17%

    Revital Kuningatarhyytelö 1000 mg, 20 kpl

    Normaalihinta €14,60 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,56
    Säästät: -€2,96
    0,73 € / 1ud
  • Revital Ginseng, Royal Jelly, Vitamins and Minerals, 30 capsules
    -38%

    Revital Ginseng, kuninkaatarha, vitamiinit ja kivennäisaineet, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,50
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €18,67
    Säästät: -€7,17
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -5%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    63,0 € / 100ml