Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Naturcid Cayenne-Chili Spice Ground Spice 75Gr. Eco
    -5%

    Naturcid Cayenne-chili, jauhettu mauste, 75 g, luomua

    Normaalihinta €6,10 8,13 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,32
    8,13 € / 100gr
  • Naturcid Horse Chestnut Cut Plant 100Gr.
    -19%

    Naturcid Intiankastanja, leikattu kasvi, 100 g.

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,67
    2,9 € / 100gr
  • Naturcid Lupulo Flower 20Gr.
    -23%

    Naturcid Humalan kukka 20 g.

    Normaalihinta €1,90 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,47
    Säästät: -€0,57
    9,5 € / 100gr
  • Naturcid Dreams Of Roses Whole Roses 35Gr. Eco
    -43%

    Naturcid Sueños De Rosas Kokonaiset ruusut 35 g. Luomu

    Normaalihinta €5,60 16,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,86
    Säästät: -€4,26
    16,0 € / 100gr
  • Naturcid Willow Bark 70Gr.
    -16%

    Naturcid-kuori 70 g.

    Normaalihinta €2,30 3,29 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €2,74
    Säästät: -€0,44
    3,29 € / 100gr
  • Naturcid Forest Fruit Tea 50Gr.
    -31%

    Naturcid Metsämarjat 50 g**

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Naturcid Arnica Flower 25Gr.
    -5%

    Naturcid Arnika-kukka 25 g.

    Normaalihinta €2,80 11,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €2,95
    Säästät: -€0,15
    11,2 € / 100gr
  • Naturcid Erisimo Planta 50Gr.
    -5%

    Naturcid Erisimo -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €3,10 6,2 € / 100gr
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,26
    Säästät: -€0,16
    6,2 € / 100gr
  • Naturcid Rusco Root 1Kg.
    -10%

    Naturcid Rusco -juuri 1 kg.

    Normaalihinta €29,40 2,94 € / 100gr
    Alennushinta €29,40 Normaalihinta €32,75
    Säästät: -€3,35
    2,94 € / 100gr
  • Sakai Melatonin Extra Chewable 60 Tablets
    -35%

    Sakai Melatonina Extra -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€5,42
    0,17 € / 1ud
  • Sakai Melatonin Extra Drops 60Ml.
    -37%

    Sakai Melatonina Extra -tipat 60 ml.

    Normaalihinta €10,70 17,83 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€6,36
    17,83 € / 100ml
  • Sakai Red Clay Tube 100Gr.
    -25%

    Sakai Punainen savi, 100 g:n putki.

    Normaalihinta €6,20 6,2 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,10
    6,2 € / 100gr
  • Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20Amp.
    -38%

    Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20 ampullia.

    Normaalihinta €21,80 21,8 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €35,13
    Säästät: -€13,33
    21,8 € / 1ud
  • Sakai Passionflower 100 Tablets
    -35%

    Sakai Pasiflora 100 tablettia

    Normaalihinta €8,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,69
    0,09 € / 1ud
  • Sakai Perfect Dermcap 30 Capsules
    -38%

    Sakai Perfect Dermcap 30 kapselia

    Normaalihinta €8,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€4,99
    0,28 € / 1ud
  • Sakai Silibex E+ 60 Capsules
    -38%

    Sakai Silibex E+ 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€9,30
    0,26 € / 1ud
  • Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240Ml.
    -32%

    Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml.

    Normaalihinta €10,20 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€4,86
    4,25 € / 100ml
  • Sakai Garlic 180 Pearls
    -36%

    Sakai Ajo 180 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€9,16
    0,09 € / 1ud
  • Sakai Hawthorn 100 Tablets
    -33%

    Sakai Espino Blanco 100 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,56
    Säästät: -€5,16
    0,1 € / 1ud
  • Sakai Cirnol Ginkgo 30 Capsules
    -39%

    Sakai Cirnol Ginkgo 30 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,68
    Säästät: -€6,48
    0,34 € / 1ud
  • Sakai Gargola Fitovial Attac 12Vials
    -38%

    Sakai Gargola Fitovial Attac 12 ampullia

    Normaalihinta €13,60 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €22,09
    Säästät: -€8,49
    1,13 € / 1ud
  • Sakai Evening Primrose 1000 90Springs
    -34%

    Sakai Onagra 1000, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €33,88
    Säästät: -€11,38
    0,25 € / 1ud
  • Sakai Colesak Forte 30 Capsules
    -38%

    Sakai Colesak Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €20,15 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,15 Normaalihinta €32,62
    Säästät: -€12,47
    0,67 € / 1ud
  • Sakai Black Cumin 60Saccharides
    -34%

    Sakai Comino Negro 60 helmiä

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €20,94
    Säästät: -€7,04
    0,23 € / 1ud
  • Sakai White Clay Tube 100Ml.
    -27%

    Sakai Valkoinen savi, 100 ml:n putki.

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€2,20
    6,1 € / 100ml
  • Sakai Sline Control Volume 15Vials
    -37%

    Sakai Sline Control Volume 15 ampullia

    Normaalihinta €19,90 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€11,84
    1,33 € / 1ud
  • Sakai Junior Cold Syrup 250Ml.
    -37%

    Sakai Junior Frio -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €10,90 4,36 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€6,30
    4,36 € / 100ml
  • Sakai Cartilmare 110 Capsules
    -34%

    Sakai Cartilmare 110 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €40,52
    Säästät: -€13,82
    0,24 € / 1ud
  • Sakai Evening Primrose 100Pearls
    -39%

    Sakai Onagra 100 kapselia

    Normaalihinta €15,19 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €15,19 Normaalihinta €24,85
    Säästät: -€9,66
    0,15 € / 1ud
  • Sakai Evening Primrose 450Springs
    -25%

    Sakai Onagra 450 kapselia

    Normaalihinta €55,70 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €55,70 Normaalihinta €74,12
    Säästät: -€18,42
    0,12 € / 1ud