• El Valle Tostop 50Ml.
-30%

El Valle Tostop 50 ml.

SKU-koodiEL8436018450377
Edistää hengitysteiden hyvinvointia
Normaalihinta €12,00 24,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,14
Säästät: -€5,14
24,0 € / 100ml
El Valle Tostop 50Ml.
El Valle Tostop 50 ml.
Normaalihinta €12,00 24,0 € / 100ml
Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,14
Säästät: -€5,14
24,0 € / 100ml

 

 

Valle Tostop on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkkoja tietoja tämän tuotteen käytöstä. Suosittelemme tutustumaan valmistajan ohjeisiin tai etsimään lisätietoja luotettavista lähteistä, jotta saat yksityiskohtaisen selityksen tuotteen käytöstä.

Koostumus

Timjami, malva, piharatamo, kuningatarruoho, islantilainen jäkälä, eukalyptus, fenkoli ja anis.