Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Artesania Graviola 500Ml.
    -35%

    Artesania Graviola 500 ml.

    Normaalihinta €23,50 4,7 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €35,93
    Säästät: -€12,43
    4,7 € / 100ml
  • Artesania Ext.Salvia 50Ml Maese Herbario
    -18%

    Maese Herbario -käsityötuote, salvia, 50 ml

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€1,92
    17,0 € / 100ml
  • Artesania Aloin Aloe Vera Juice 20Amp. From Maese Herbario
    -19%

    Artesania Aloin aloe vera -mehu, 20 ampullia, valmistaja Maese Herbario

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,04
    Säästät: -€3,74
    16,3 € / 1ud
  • Artesania Endoligo 100Ml.
    -26%

    Endoligo-käsityötuote 100 ml.

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,02
    Säästät: -€5,02
    14,0 € / 100ml
  • Artesania Desmodis Plantis 120 Capsules
    -30%

    Artesania Desmodis Plantis 120 kapselia

    Normaalihinta €52,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €52,00 Normaalihinta €74,20
    Säästät: -€22,20
    0,43 € / 1ud
  • Artesania Mangostan Eco Plantis 500Ml.
    -20%

    Artesania Mangostan Eco Plantis 500 ml.

    Normaalihinta €26,30 5,26 € / 100ml
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €32,92
    Säästät: -€6,62
    5,26 € / 100ml
  • Artesania Venflux Plantis 60 Capsules
    -19%

    Venflux Plantis -käsityövalmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,96
    Säästät: -€4,46
    0,33 € / 1ud
  • Artesania Proantocin 30 Capsules
    -19%

    Artesania Proantocin 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,66
    Säästät: -€3,76
    0,53 € / 1ud
  • Artesania Plantis Digest 250Ml.
    -21%

    Artesania Plantis Digest 250 ml.

    Normaalihinta €13,00 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€3,42
    5,2 € / 100ml
  • Artesania Gastro Plantis 60Cap Mast.
    -19%

    Artesania Gastro Plantis 60 kapselia, mast.

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €18,81
    Säästät: -€3,51
    0,26 € / 1ud
  • Artesania Infoligo H (Mn-Co-I) 20 Amp.
    -34%

    Artesania Infoligo H (Mn-Co-I) 20 amp.

    Normaalihinta €17,40 17,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €26,50
    Säästät: -€9,10
    17,4 € / 1ud
  • Artesania Procumbis Plantis (Harpagophytum) 60 Capsules
    -17%

    Artesania Procumbis Plantis (Harpagophytum) 60 kapselia

    Normaalihinta €15,91 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,91 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€3,29
    0,27 € / 1ud
  • Artesania Repuls Pic Stick 20Ml.
    -14%

    Artesania Repuls Pic Stick 20 ml.

    Normaalihinta €11,10 55,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,80
    55,5 € / 100ml
  • Artesania Menofem Evening Primrose 220 Pearls
    -19%

    Menofem A. Onagra 220 -helmiä

    Normaalihinta €24,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,53
    Säästät: -€5,73
    0,11 € / 1ud
  • Artesania Harpagofito 50 Tablets By Maese Herbario
    -21%

    Harpagofito-käsityötuote, 50 tablettia, valmistaja Maese Herbario

    Normaalihinta €6,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,73
    Säästät: -€1,63
    0,12 € / 1ud
  • Artesania Dilaken Plus 90 Capsules
    -19%

    Artesania Dilaken Plus 90 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,33
    Säästät: -€3,03
    0,15 € / 1ud
  • Artesania Rumex 5 (Depurative) Pot 80Gr.
    -13%

    Artesania Rumex 5 (puhdistava) 80 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,90 7,38 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,79
    Säästät: -€0,89
    7,38 € / 100gr
  • Artesania Cinaris (Artichoke) Plantis 120 Capsules
    -17%

    Artesania Cinaris (artisokka) Plantis 120 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€3,53
    0,14 € / 1ud
  • Artesania Tomentis Plantis 120 Capsules
    -19%

    Artesania Tomentis Plantis 120 kapselia

    Normaalihinta €26,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€6,07
    0,22 € / 1ud
  • Artesania Desmodis Plantis 60 Capsules
    -18%

    Artesania Desmodis Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €30,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €37,09
    Säästät: -€6,79
    0,51 € / 1ud
  • Artesania Aloin Eco Aloe Vera Juice 1Litre
    -25%

    Artesania Aloin Eco -aloe vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €24,10 2,41 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €31,98
    Säästät: -€7,88
    2,41 € / 100ml
  • Artesania Remedio Plantis No. 5 Hyperactivity 10Ml. Eco
    -37%

    Artesania Remedio Plantis nro 5, ylivilkkaus, 10 ml. Eco

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,64
    Säästät: -€6,14
    105,0 € / 100ml
  • Kiluva - Abad Securil 30 Capsules
    -42%

    Kiluva – Abad Securil 30 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €32,46
    Säästät: -€13,66
    0,63 € / 1ud
  • Kiluva – Abad Circal 14Sbrs.
    -19%

    Kiluva – Abad Circal 14Sbrs.

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,61
    Säästät: -€2,41
    10,2 € / 1ud
  • Naturando Senotop 60 Tablets
    -34%

    Naturando Senotop 60 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€8,80
    0,29 € / 1ud
  • Naturando Energia Mente 30 Tablets
    -34%

    Naturando Energia Mente 30 tablettia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €23,50
    Säästät: -€7,90
    0,52 € / 1ud
  • Naturando Emergency Pelle 50Ml.
    -42%

    Naturando Emergency Pelle 50 ml.

    Normaalihinta €5,90 11,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €10,19
    Säästät: -€4,29
    11,8 € / 100ml
  • Naturando Melatonin 1Mg 120 Tablets
    -27%

    Naturando Melatoniini 1 mg 120 tablettia

    Normaalihinta €7,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,70
    0,06 € / 1ud
  • Naturando Senotop Cream 125Ml.
    -40%

    Naturando Senotop -voide 125 ml.

    Normaalihinta €19,00 15,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €31,43
    Säästät: -€12,43
    15,2 € / 100ml
  • Naturando Donna Nutrafertil 30Stick
    -28%

    Naturando Donna Nutrafertil 30 stickiä

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€9,80
    0,84 € / 1ud