• Specchiasol Cotilax 170Ml.
-26%

Specchiasol Cotilax 170 ml.

SKU-koodiSP8002738803795
SPECCHIASOL COTILAX 170 ml on tuote, joka auttaa säätelemään suoliston toimintaa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät ruoansulatusta ja lievittävät satunnaista ummetusta. Se on helposti otettava nestemäinen valmiste, jota voivat käyttää aikuiset ja yli 12-vuotiaat lapset.
Normaalihinta €11,00 6,47 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,90
6,47 € / 100ml
Loppuunmyyty
Specchiasol Cotilax 170Ml.
Specchiasol Cotilax 170 ml.
Normaalihinta €11,00 6,47 € / 100ml
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€3,90
6,47 € / 100ml

 

 

SPECCHIASOL COTILAX 170 ml on tuote, joka auttaa säätelemään suoliston toimintaa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät ruoansulatusta ja lievittävät satunnaista ummetusta. Se on helposti otettava nestemäinen valmiste, jota voivat käyttää aikuiset ja yli 12-vuotiaat lapset.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Specchiasolin Cotilax on tuote, jota käytetään satunnaisen ummetuksen lievittämiseen. Jos tarvitset apteekkarin neuvoa tästä tuotteesta, suosittelen noudattamaan valmistajan antamia käyttöohjeita. Lisäksi on tärkeää muistaa, että tämän tyyppisiä tuotteita tulee käyttää satunnaisesti, eikä niitä tule pitää pitkäaikaisena ratkaisuna ummetukseen. Jos sinulla on jatkuvia tai vakavia ummetusoireita, suosittelen ottamaan yhteyttä lääkäriin tai apteekkiin saadaksesi yksilöllisempää neuvontaa.