Kokoelma:

Oral hygiene

  • Yotuel Coolmint Toothpaste 75 ml
    -22%

    Yotuel Coolmint hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €11,90 15,87 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€3,31
    15,87 € / 100ml
  • URGO Aftas Filmogel 10 ml bottle
    -10%

    URGO Aftas Filmogel -pullo, 6 ml

    Normaalihinta €10,00 100,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,07
    Säästät: -€1,07
    100,0 € / 100ml
  • Listerine suuvesi hampaiden ja ikenien suojaksi, raikas minttu, 2 x 1 l:n pakkaus
    -26%

    Listerine suuvesi hampaiden ja ikenien suojaksi, raikas minttu, 2 x 1 l:n pakkaus

    Normaalihinta €12,40
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€4,39
  • Gingilacer Mouthwash, 1000 ml
    -20%

    Gingilacer-suuvesi, 1000 ml

    Normaalihinta €14,40
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,50
  • Lacer Oros Mouthwash, 500 ml
    -6%

    Lacer Oros suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €9,80 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€0,62
    1,96 € / 100ml
  • Lacer Oral Care Mouthwash 1000 ml
    -24%

    Lacer Suunhoito Suuvesi 1000 ml

    Normaalihinta €11,80
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,67
  • Parogencyl Duplo Control 2 x 125 ml
    -18%

    Parogencyl Duplo Control 2 x 125 ml

    Normaalihinta €7,90
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,62
    Säästät: -€1,72
  • Gingilacer Toothpaste 200 ml
    -21%

    Gingilacer-hammastahna 200 ml

    Normaalihinta €8,80 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,40
    4,4 € / 100ml
  • CB12 Mint Mouthwash Mint Flavoured Halitosis Mouthwash, 1000 ml
    -18%

    CB12 Mint -suuvesi pahanhajuisen hengityksen hoitoon, mintunmakuinen, 1000 ml

    Normaalihinta €19,60 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€4,40
    1,96 € / 100ml
  • Isdin Bexident Duplo Gingival Mouthwash 2 x 500 Ml
    -19%

    Isdin Bexident Duplo -suunhuuhteluaine ikenille, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €16,30
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,24
    Säästät: -€3,94
  • Lacer Toothpaste 200 ml
    -16%

    Lacer-hammastahna 200 ml

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,20
  • Gingilacer Mouthwash, 500 ml
    -23%

    Gingilacer-suuvesi, 500 ml

    Normaalihinta €8,60 1,72 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,16
    Säästät: -€2,56
    1,72 € / 100ml
  • Algasiv Adhesive Pads for Lower Prosthesis 30 Pcs.
    -18%

    Algasiv-tarratyynyt alaleuan proteeseille, 30 kpl

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,49
    Säästät: -€2,19
  • Parogencyl Control Mouthwash, 2x500 ml
    -20%

    Parogencyl Control -suuvesi, 2 x 500 ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,35
  • Aloclair Plus Bioadhesive Mouthwash, 120 ml
    -16%

    Aloclair Plus -bioadheesiivinen suuvesi, 120 ml

    Normaalihinta €15,90
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,99
    Säästät: -€3,09
  • Lacer Chlorhexidine Mouthwash 500 ml
    -17%

    Lacer Kloorheksidiini-suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €7,70 1,54 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€1,60
    1,54 € / 100ml
  • Lacer Duplo Toothpaste 125 ml
    -23%

    Lacer Duplo hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €8,70
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€2,67
  • CB12 Mint Mouthwash Mint Flavoured Halitosis Mouthwash, 500 ml
    -18%

    CB12 Mint -suuvesi pahanhajuisen hengityksen hoitoon, mintunmakuinen, 500 ml

    Normaalihinta €11,50 2,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€2,50
    2,3 € / 100ml
  • Lacer Sensilacer hammastahna 125 ml
    -19%

    Lacer Sensilacer hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €6,50 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€1,50
    5,2 € / 100ml
  • See Oris 20 ml
    -30%

    Katso Oris 20 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,02
    Säästät: -€5,72
  • Air-Lift, 40 Capsules
    -9%

    Air-Lift, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,59
    Säästät: -€0,99
    0,24 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 2X500 ml
    -18%

    Fluocaril Bi-Fluore-suuvesi 2 x 500 ml

    Normaalihinta €9,80
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,15
  • Interprox Interproximal Plus Micro Toothbrush 10 Units
    -18%

    Interprox Interproximal Plus Micro -hammasharja, 10 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,48
    Säästät: -€1,68
    0,78 € / 1ud
  • Algasiv Adhesive Pads Upper Prosthesis 30 units
    -13%

    Algasiv-tarratyynyt yläleuan proteesille, 30 kpl

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,60
  • Aloclair Plus Bioadhesive Gel, 8 ml
    -18%

    Aloclair Plus -bioadheesiogeeli, 8 ml

    Normaalihinta €9,50
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,64
    Säästät: -€2,14
  • Lacer Xerolacer Mouthwash 500 ml
    -21%

    Lacer Xerolacer suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,50 1,9 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€2,60
    1,9 € / 100ml
  • Lacer Sensilacer suuvesi 500 ml
    -20%

    Lacer Sensilacer suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €8,40 1,68 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,10
    1,68 € / 100ml
  • Gingilacer Toothpaste 125 ml
    -15%

    Gingilacer-hammastahna 125 ml

    Normaalihinta €6,20 4,96 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,06
    4,96 € / 100ml
  • Suavinex Gum Mouthwash, 500 ml
    -11%

    Suavinex-suuvesi ikenille, 500 ml

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,10
    Säästät: -€0,90
    1,44 € / 100ml
  • XEROSTOM Dry Mouth Toothpaste 50 ml
    -13%

    XEROSTOM Suun kuivumiseen tarkoitettu hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €5,80 11,6 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,83
    11,6 € / 100ml