Kokoelma:

Oral hygiene

  • Kin Fluorkin Calcium Rinse 500 ml
    -7%

    Kin Fluorkin Kalsium-huuhtelu 500 ml

    Normaalihinta €9,10
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€0,69
  • VITIS Aloe Vera and Apple Toothpaste 100 ml
    -10%

    VITIS Aloe vera- ja omenahammastahna 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,58
    5,0 € / 100ml
  • VITIS Junior Mouthwash 500 ml Tutti Frutti Flavour
    -11%

    VITIS Junior suuvesi 500 ml, Tutti Frutti -maku

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €8,88
    Säästät: -€0,98
    1,58 € / 100ml
  • Halita Toothpaste 75 ml
    -15%

    Halita-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,10 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€1,06
    8,13 € / 100ml
  • Interprox Plus Interproximal Toothbrush Mini 6 units
    -18%

    Interprox Plus -interproksimaalinen hammasharja, mini, 6 kpl

    Normaalihinta €5,40 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,59
    Säästät: -€1,19
    0,9 € / 1ud
  • Lacerblanc Plus Citrus Mouthwash 500 ml Alcohol Free
    -23%

    Lacerblanc Plus Citrus -suuvesi 500 ml, alkoholittomat

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€2,54
  • VITIS Access Soft Toothbrush
    -24%

    VITIS Access -pehmeä hammasharja

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,20
    3,9 € / 1ud
  • Perio Aid Periodontal Treatment Gel, 75 ml
    -10%

    Perio Aid -parodontaalinen hoitogeeli, 75 ml

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€1,04
  • Isdin Bexident Daily Use Gum Toothpaste 125 Ml
    -16%

    Isdin Bexident -ienhoitohammastahna päivittäiseen käyttöön, 125 ml

    Normaalihinta €8,15 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €8,15 Normaalihinta €9,65
    Säästät: -€1,50
    6,52 € / 100ml
  • KIN Care Rinse 250 ml
    -19%

    KIN Care huuhteluaine 250 ml

    Normaalihinta €12,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€2,89
    4,8 € / 100ml
  • Perio Aid Maintenance Mouthwash Alcohol Free, 500 ml
    -17%

    Perio Aid - suuvesi ilman alkoholia, 500 ml

    Normaalihinta €9,70 1,94 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,00
    1,94 € / 100ml
  • Iwhite 2 Instant Preloaded Dental Mould 10 Moulds
    -26%

    Iwhite 2 Instant -valmiiksi täytetty hammasmuotti, 10 kpl

    Normaalihinta €34,00 34,0 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €46,10
    Säästät: -€12,10
    34,0 € / 1ud
  • Lacer Ultrafine Angular Interdental Brush 10 pieces
    -17%

    Lacer ultrahieno kulmikas hammasväliharja, 10 kpl

    Normaalihinta €6,80 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€1,40
    0,68 € / 1ud
  • Lacer Chlorhexidine Toothpaste 75 ml
    -18%

    Lacer Klooriheksidiini-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,40 8,53 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,80
    Säästät: -€1,40
    8,53 € / 100ml
  • Oddent Oral Rinse 150 ml
    -11%

    Oddent suuvesi 150 ml

    Normaalihinta €10,10
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,36
    Säästät: -€1,26
  • Listerine alkoholiton, mieto suuvesi, 2 x 1 l
    -22%

    Listerine alkoholiton, mieto suuvesi, 2 x 1 l

    Normaalihinta €13,10
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,72
    Säästät: -€3,62
  • Kin Fluorkin Ac Rinse 500 ml 2X1
    -5%

    Kin Fluorkin Ac suuvesi 500 ml 2X1

    Normaalihinta €7,10 1,42 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    1,42 € / 100ml
  • VITIS Ultrasoft Toothbrush
    -27%

    VITIS Erittäin pehmeä hammasharja

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €6,43
    Säästät: -€1,73
    4,7 € / 1ud
  • Lacer Chlorhexidine Mouthwash 0.2% 500 ml
    -20%

    Lacer-suuvesi, klooriheksidiini 0,2 %, 500 ml

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,20
    1,8 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Children's Rinse 500 ml 2X1
    -13%

    KIN FluorKIN Lasten suuvesi 500 ml 2X1

    Normaalihinta €6,70 1,34 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€0,99
    1,34 € / 100ml
  • Oral-B Braun Dental Centre Pro 1 + Oxyjet
    -36%

    Oral-B Braun Centro Dental Pro 1 + Oxyjet

    Normaalihinta €82,90 82,9 € / 1ud
    Alennushinta €82,90 Normaalihinta €129,95
    Säästät: -€47,05
    82,9 € / 1ud
  • KIN Forte Gingival Paste 125 ml
    -8%

    KIN Forte -ienvoide 125 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€0,72
  • Lacerblanc Plus Mint Mouthwash 500 ml
    -11%

    Lacerblanc Plus Minttu-suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,10
    1,8 € / 100ml
  • VITIS Junior Toothbrush from 6 Years Old and Over
    -14%

    VITIS Junior-hammasharja, 6-vuotiaille ja sitä vanhemmille

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,52
    Säästät: -€0,62
    3,9 € / 1ud
  • VITIS Dental Floss with Fluoride and Mild Mint 50 M
    -15%

    VITIS hammaslanka, fluoria sisältävä, mieto minttu, 50 m

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,30
    Säästät: -€0,80
    4,5 € / 1ud
  • VITIS Sonic S10 Electric Toothbrush
    -13%

    VITIS Sonic S10 -sähköhammasharja

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €43,16
    Säästät: -€5,76
    37,4 € / 1ud
  • VITIS Dental Tape with Wax 50 M
    -12%

    VITIS Dental Tape with Wax 50 M

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,67
    4,8 € / 1ud
  • VITIS Gingival Toothpaste 100 ml
    -5%

    VITIS Hammasgeeli ikenille 100 ml

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€0,34
    6,5 € / 100ml
  • VITIS Sonic Gingival Electric Toothbrush S10/S20 Replacement 2 units
    -10%

    VITIS S10/S20 Sonic Encias -sähköhammasharjan vaihtopäät, 2 kpl

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,45
    6,45 € / 1ud
  • Lacer Angular Extrafine Interdental Brush 10 pieces
    -15%

    Lacer kulmikas, erittäin ohut hammasvälien harja, 10 kpl

    Normaalihinta €7,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,20
    Säästät: -€1,20
    0,7 € / 1ud