• Gluco-Flex 1L.
-5%
Trm

Gluco-Flex 1 l.

SKU-koodiTR5391504343058

GLUCO-FLEX on nestemäinen rusto- ja nivelvalmiste.

Normaalihinta €68,80 6,88 € / 100ml
Alennushinta €68,80 Normaalihinta €72,42
Säästät: -€3,62
6,88 € / 100ml
Gluco-Flex 1L.
Gluco-Flex 1 l.
Normaalihinta €68,80 6,88 € / 100ml
Alennushinta €68,80 Normaalihinta €72,42
Säästät: -€3,62
6,88 € / 100ml

 

 

GLUCO-FLEX on nestemäinen ravintolisä, joka tukee rustojen ja nivelten terveyttä.

Ominaisuudet

Harjoittelevat hevoset: – Lisää 40 ml tavalliseen päivittäiseen annokseen ensimmäisten 7 päivän ajan, minkä jälkeen 20 ml päivittäin.
Nuoret hevoset ja ponit: Anna 20 ml päivässä.

Koostumus ja ainesosat

Glukosamiini-HCl: 250 000 mg Metyylisulfonyylimetaani (MSM): 100 000 mg