Kokoelma:

Cat health products

  • JTPharma Calci Vit, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Calci Vit, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,70 163,1 € / 1kg
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€2,83
    163,1 € / 1kg
  • JTPharma Cardio Fortex, 60 tablets
    -12%

    JTPharma Cardio Fortex, 60 tablettia

    Normaalihinta €35,40 472,0 € / 1kg
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €40,21
    Säästät: -€4,81
    472,0 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml
    -7%

    JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €29,90 598,0 € / 1kg
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,98
    Säästät: -€2,08
    598,0 € / 1kg
  • JTPharma Artro Pharma, 55 ml
    -11%

    JTPharma Artro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,90 39,82 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€2,66
    39,82 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 60 ml
    -18%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€3,92
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 150 ml
    -16%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 150 ml

    Normaalihinta €27,60 18,4 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€5,14
    18,4 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml

    Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
    Säästät: -€3,54
    9,84 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 150 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 150 ml

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €28,55
    Säästät: -€1,95
    17,73 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 500 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 500 ml

    Normaalihinta €50,30 10,06 € / 100ml
    Alennushinta €50,30 Normaalihinta €53,78
    Säästät: -€3,48
    10,06 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Farm Hydrogel, 540 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Farm -hydrogeeli, 540 ml

    Normaalihinta €51,70 9,57 € / 100ml
    Alennushinta €51,70 Normaalihinta €55,28
    Säästät: -€3,58
    9,57 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 60 tablets
    -10%

    JTPharma Gastro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 204,21 € / 1kg
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€2,07
    204,21 € / 1kg
  • JTPharma Ultra Dry, 500 ml
    -7%

    JTPharma Ultra Dry, 500 ml

    Normaalihinta €28,70 5,74 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €30,84
    Säästät: -€2,14
    5,74 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78L
    -18%

    JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78 l

    Normaalihinta €93,30 2,47 € / 100ml
    Alennushinta €93,30 Normaalihinta €113,13
    Säästät: -€19,83
    2,47 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 120 ml
    -12%

    JTPharma Ultra Dry, 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,41
    9,0 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €12,50 22,73 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • JTPharma Complex B, 150 ml
    -8%

    JTPharma Complex B, 150 ml

    Normaalihinta €12,30 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,44
    Säästät: -€1,14
    8,2 € / 100ml
  • JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets
    -18%

    JTPharma Uro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€6,84
    0,53 € / 1ud
  • Kalm Aid Dog Cat Gel 250 ml
    -24%

    Kalm Aid koira ja kissa -geeli 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€3,78
    4,72 € / 100ml
  • Kaminox 60 ml
    -15%

    Kaminox 60 ml

    Normaalihinta €21,20 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€3,64
    35,33 € / 100ml
  • Kimiadapt 35, 60 tablets
    -20%

    Kimiadapt 35, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 291,67 € / 1kg
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,86
    Säästät: -€4,36
    291,67 € / 1kg
  • Kimiadapt 105, 60 tablets
    -10%

    Kimiadapt 105, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,00 450,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €30,09
    Säästät: -€3,09
    450,0 € / 1kg
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv -voide, 30 g

    Normaalihinta €14,00 466,67 € / 1kg
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,81
    Säästät: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20%

    Konig Gastrovet, 240 tablettia

    Normaalihinta €131,20 255,25 € / 1kg
    Alennushinta €131,20 Normaalihinta €163,03
    Säästät: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml
    -7%

    Konig Serenex Trip Felino -rauhoittava suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,00 53,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,18
    Säästät: -€1,18
    53,33 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,10 458,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml
    -7%

    Konig Serenex kissan hajusteen täyttöpakkaus, 40 ml

    Normaalihinta €38,90 97,25 € / 100ml
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €42,00
    Säästät: -€3,10
    97,25 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml
    -7%

    Konig Serenex -kissaferoomit, 70 ml

    Normaalihinta €30,10 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€2,10
    43,0 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g
    -6%

    Konig Serenex kissan hajuste, 50 g

    Normaalihinta €38,10 762,0 € / 1kg
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,72
    Säästät: -€2,62
    762,0 € / 1kg
  • Konig Nono Cats, 82 ml
    -27%

    Konig Nono Gatos, 82 ml

    Normaalihinta €24,50 29,88 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €33,38
    Säästät: -€8,88
    29,88 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Spray, 100 ml
    -7%

    Konig Nutriderm -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €27,10 27,1 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€1,90
    27,1 € / 100ml