• JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
-7%

JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml

SKU-koodiJT8436562620387

Eläinten ihon puhtaus ja hygienia.

Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
Säästät: -€3,54
9,84 € / 100ml
JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml
Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
Säästät: -€3,54
9,84 € / 100ml

 

 

HYPOCLORINE SKIN CARE
Tuote on tarkoitettu eläinten ihon puhdistukseen ja hygieniaan. Sillä on laaja-alainen antimikrobinen vaikutus, joka tuhoaa 99,9 % bakteereista.

KOOSTUMUS
AKTIIVINEN KLOORI: peräisin hypokloorihaposta: 240 ppm. Apuaineet c.s.p. 100.

OMINAISUUDET
Vaikuttaa Gram-positiivisiin ja Gram-negatiivisiin bakteereihin, viruksiin, sieniin ja hiivoihin. Poistaa hajut vaikuttamalla niitä aiheuttaviin mikrobeihin. pH-arvo neutraali.

KÄYTTÖOHJE
Paikalliskäyttö

Levitä runsaasti iholle.
Suihke on käyttövalmis ilman laimentamista.
Ei tarvitse huuhdella pois.

Käyttöohjeet: Vain ulkoiseen käyttöön.

Säilytä lasten ulottumattomissa. Jos havaitset reaktioita, lopeta käyttö. Lue etiketin ohjeet huolellisesti.

PAKKAUS
HYPOCLORINE SKIN CARE -NESTE 60 ml, 150 ml – 500 ml
HYPOCLORINE SKIN CARE HYDROGEL 60 ml, 150 ml – 500 ml