Kokoelma:

Cats

  • SureFeed Automatic Feeder with Microchip
    -32%

    SureFeed -automaattinen ruokinta-astia, jossa on mikrosiru

    Normaalihinta €116,00 116,0 € / 1ud
    Alennushinta €116,00 Normaalihinta €170,00
    Säästät: -€54,00
    116,0 € / 1ud
  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Frontline Combo Cats & Ferrets Spot On, 6 Pipettes x 0,5 ml
    -24%

    Frontline Combo -kissille ja furettille tarkoitettu Spot On -valmiste, 6 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €36,00 1800,0 € / 1kg
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €47,37
    Säästät: -€11,37
    1800,0 € / 1kg
  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Omnicardio Plus 60 Tablets
    -9%

    Omnicardio Plus 60 tablettia

    Normaalihinta €33,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,19
    Säästät: -€3,39
    0,56 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Effipro 50 Mg Spot-On Cats, 24 Pipettes
    -5%

    Effipro 50 mg Spot-On kissoille, 24 pipettia

    Normaalihinta €73,60 454,32 € / 1kg
    Alennushinta €73,60 Normaalihinta €77,47
    Säästät: -€3,87
    454,32 € / 1kg
  • Omniomega 120 Capsules
    -7%

    Omniomega 120 kapselia

    Normaalihinta €43,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €46,60
    Säästät: -€3,10
    0,36 € / 1ud
  • Covetrus Large Cat Nail Clippers, 1pc
    -19%

    Covetrus kynsileikkuri isokokoisille kissoille, 1 kpl

    Normaalihinta €5,30 75,71 € / 1kg
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,51
    Säästät: -€1,21
    75,71 € / 1kg
  • Omniomega 540 Capsules
    -10%

    Omniomega 540 kapselia

    Normaalihinta €152,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €152,60 Normaalihinta €169,46
    Säästät: -€16,86
    0,28 € / 1ud
  • Stangest Ocuhealth 300 Tablets
    -12%

    Stangest Ocuhealth 300 tablettia

    Normaalihinta €64,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €64,30 Normaalihinta €72,74
    Säästät: -€8,44
    0,21 € / 1ud
  • Omnicutis Atopicalm, 200 Capsules (Blister)
    -14%

    Omnicutis Atopicalm, 200 kapselia (läpipainopakkaus)

    Normaalihinta €73,20 140,5 € / 1kg
    Alennushinta €73,20 Normaalihinta €85,38
    Säästät: -€12,18
    140,5 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • SureFeed Connect Automatic Feeder with Microchip
    -32%

    SureFeed Connect -automaattinen ruokinta-astia, jossa on mikrosiru

    Normaalihinta €156,40 156,4 € / 1ud
    Alennushinta €156,40 Normaalihinta €230,00
    Säästät: -€73,60
    156,4 € / 1ud
  • Stangest Ocuhealth 60 Tablets
    -16%

    Stangest Ocuhealth 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €20,82
    Säästät: -€3,32
    0,29 € / 1ud
  • Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml
    -6%

    Virbac Pronefra -munuaisten ravintolisä koirille ja kissoille, 180 ml

    Normaalihinta €47,30 26,28 € / 100ml
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €50,54
    Säästät: -€3,24
    26,28 € / 100ml
  • Stangest Dentican Soluble 500 Ml
    -17%

    Stangest Dentican Soluble 500 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 1kg
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€2,95
    28,2 € / 1kg
  • Stangest Krillvet 120 tablets
    -8%

    Stangest Krillvet 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €44,89
    Säästät: -€3,49
    0,35 € / 1ud
  • Omnimatrix Healing Ointment 60 g
    -8%

    Omnimatrix-haavanparantava voide 60 g

    Normaalihinta €19,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,18
    Säästät: -€1,68
    32,5 € / 100gr
  • Omnimatrix-haavanhoitovoide 20 g

    Normaalihinta €13,38 66,9 € / 100gr
    Alennushinta €13,38 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  • Advance Feline Adult Sterilized Turkey 10 kg, kissanruoka
    -10%

    Advance Feline Adult Sterilized Turkey 10 kg, kissanruoka

    Normaalihinta €49,20 4,92 € / 1kg
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €54,67
    Säästät: -€5,47
    4,92 € / 1kg
  • Stangest Histamin Control for Small Breeds, 60 Tablets
    -13%

    Stangest Histamin Control pienille koiraroduille, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,50 221,7 € / 1kg
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€3,66
    221,7 € / 1kg
  • Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml
    -10%

    Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,26
    7,93 € / 100ml
  • Fatro Cl-Otovet, 100 ml
    -15%

    Fatro Cl-Otovet, 100 ml

    Normaalihinta €17,20 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€3,01
    17,2 € / 100ml
  • Stangest Floravet Complex 25 Sachets X 2 Gr
    -5%

    Stangest Floravet Complex 25 pussia à 2 g

    Normaalihinta €22,60 1130,0 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€1,19
    1130,0 € / 100gr
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 g

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Douxo S3 Pyo, 30 Discs
    -9%

    Douxo S3 Pyo, 30 levyä

    Normaalihinta €12,40 86,11 € / 1kg
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€1,28
    86,11 € / 1kg
  • Stangest Gingivet 60 Tablets
    -12%

    Stangest Gingivet 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €21,83
    Säästät: -€2,63
    0,32 € / 1ud
  • Stangest MSM, 60 Tablets
    -13%

    Stangest MSM, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€2,91

Everything for the Care of your Cat at Farmaciasdirect

At our online pharmacy, we understand that your cat is more than just a pet: it's part of the family. That's why we have created a category dedicated to cat care, where you can find the best products to keep your feline healthy and happy.

What is the Best Cat Litter?

Choosing the right cat litter is essential for your cat's well-being and for keeping your home clean and odour-free. We offer a wide selection to help you decide on the best cat litter for your pet's needs . We work with the top 10 best brands for cats, offering clumping litter, silica litter, organic litter and dust-free litter, ensuring your cat's comfort and ease of cleaning.

What is the Best Cat Food?

Food is key to your feline's health. If you are wondering what is the best cat food, our pharmacy offers you high quality options adapted to the specific needs of each cat, according to their age, weight and state of health. We have dry food, wet food and special diets that cover everything from daily nutrition to the most demanding dietary needs.

What is the Best Cat Food?

Deciding on the best cat food may seem like a challenge, we make it easy. Our portfolio includes products formulated with high-quality, balanced ingredients and designed to improve your cat's health and longevity. Whether you're looking for options for cats with digestive problems, weight problems or simply a complete and balanced diet, you'll find the best choice here.

What is the Best Cat Dewormer?

Protecting your cat from parasites is essential to their health. If you are wondering what is the best dewormer for cats, at Farmaciasdirect we offer you a variety of effective and safe products. From antiparasitic pipettes and collars to tablets, we have solutions that eliminate and prevent infestations of fleas, ticks and other parasites.

Trust Farmaciasdirect for the care of your cat.

At our veterinary pharmacy, we are committed to providing you with high quality products so that your cat can enjoy a healthy and fulfilling life. With exceptional customer service and fast delivery, we are your one-stop shop for all things related to cat health and wellness.

Explore our Cats category and discover how Farmaciasdirect answers all your questions and needs.