Kokoelma:

Renal and urinary health of the cat

  • Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml
    -6%

    Virbac Pronefra -munuaisten ravintolisä koirille ja kissoille, 180 ml

    Normaalihinta €47,30 26,28 € / 100ml
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €50,54
    Säästät: -€3,24
    26,28 € / 100ml
  • Stangest Urovet-C 100 Gr
    -8%

    Stangest Urovet-C 100 g

    Normaalihinta €21,10 211,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,04
    Säästät: -€1,94
    211,0 € / 1kg
  • Stangest Urovet-RQ 100 Gr
    -5%

    Stangest Urovet-RQ 100 g

    Normaalihinta €21,40 214,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€1,13
    214,0 € / 1kg
  • Kaminox 120 ml
    -20%

    Kaminox 120 ml

    Normaalihinta €32,10 26,75 € / 100ml
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €40,11
    Säästät: -€8,01
    26,75 € / 100ml
  • Calmurofel 120 capsules
    -11%

    Calmurofel 120 kapselia

    Normaalihinta €44,20 659,7 € / 1kg
    Alennushinta €44,20 Normaalihinta €49,47
    Säästät: -€5,27
    659,7 € / 1kg
  • Cystaid Cats 180 capsules
    -5%

    Cystaid Kissoille 180 kapselia

    Normaalihinta €73,40 419,43 € / 1kg
    Alennushinta €73,40 Normaalihinta €77,26
    Säästät: -€3,86
    419,43 € / 1kg
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €26,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • Calmurofel 30 capsules
    -17%

    Calmurofel 30 kapselia

    Normaalihinta €13,80 657,14 € / 1kg
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,83
    657,14 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 300 g
    -7%

    Vétoquinol Ipakitine 300 g

    Normaalihinta €63,90 213,0 € / 1kg
    Alennushinta €63,90 Normaalihinta €68,95
    Säästät: -€5,05
    213,0 € / 1kg
  • Ipakitine 180 g
    -12%

    Ipakitine 180 g

    Normaalihinta €42,90 238,33 € / 1kg
    Alennushinta €42,90 Normaalihinta €48,72
    Säästät: -€5,82
    238,33 € / 1kg
  • Diamel Pets Oral Solution Diabetic Supplementary Food , 150 ml
    -11%

    Diamel Pets -suun kautta annettava ravintolisä diabetekseen, 150 ml

    Normaalihinta €21,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€2,66
    14,0 € / 100ml
  • Renalof Pets Oral Solution Complementary Food for Kidney Disorders , 150 ml
    -14%

    Renalof Pets suun kautta annettava liuos, lisäravinne munuaisvaivoihin, 150 ml

    Normaalihinta €17,30 11,53 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€2,91
    11,53 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Renalgreen , 48 tablets
    -10%

    Drasanvi Drgreen Renalgreen, 48 tablettia

    Normaalihinta €19,51 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,51 Normaalihinta €21,75
    Säästät: -€2,24
    0,41 € / 1ud
  • Drasanvi Drgreen Renalgreen Oral Solution , 50 ml
    -17%

    Drasanvi Drgreen Renalgreen suun kautta otettava liuos, 50 ml

    Normaalihinta €16,41 32,82 € / 100ml
    Alennushinta €16,41 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€3,39
    32,82 € / 100ml
  • JTPharma Uro Pharma, 55 ml
    -6%

    JTPharma Uro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €16,30 29,64 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,41
    Säästät: -€1,11
    29,64 € / 100ml
  • JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets
    -18%

    JTPharma Uro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€6,84
    0,53 € / 1ud
  • Kaminox 60 ml
    -15%

    Kaminox 60 ml

    Normaalihinta €21,20 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€3,64
    35,33 € / 100ml
  • Virbac Pronefa 60 ml, Renal Supplement For Dogs and Cats
    -5%

    Virbac Pronefa 60 ml, munuaisten toimintaa tukeva ravintolisä koirille ja kissoille

    Normaalihinta €27,00 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €28,35
    Säästät: -€1,35
    45,0 € / 100ml
  • Renate 2 g 30Spheres
    -17%

    Renate 2 g, 30 pussia

    Normaalihinta €24,60 196,8 € / 1kg
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €29,58
    Säästät: -€4,98
    196,8 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 60 g
    -5%

    Vétoquinol Ipakitine 60 g

    Normaalihinta €24,00 400,0 € / 1kg
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €25,26
    Säästät: -€1,26
    400,0 € / 1kg
  • Pharmadiet Irc-Vet Gel, 50 ml
    -16%

    Pharmadiet Irc-Vet Gel, 50 ml

    Normaalihinta €19,60 39,2 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€3,77
    39,2 € / 100ml
  • Virbac Feluro, 60Ml
    -20%

    Virbac Feluro, 60 ml

    Normaalihinta €24,80 41,33 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €30,95
    Säästät: -€6,15
    41,33 € / 100ml
  • Furinaid Plus Cats 200Ml
    -16%

    Furinaid Plus Kissat 200 ml

    Normaalihinta €26,40 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €31,41
    Säästät: -€5,01
    13,2 € / 100ml
  • Kaminox, 2 x 120 ml
    -21%

    Kaminox, 2 x 120 ml

    Normaalihinta €63,20 26,33 € / 100ml
    Alennushinta €63,20 Normaalihinta €80,22
    Säästät: -€17,02
    26,33 € / 100ml
  • Drgreen Drasanvi Renalgreen , 2X48 Tablets
    -12%

    Drgreen Drasanvi Renalgreen, 2 x 48 tablettia

    Normaalihinta €38,40 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €43,50
    Säästät: -€5,10
    0,4 € / 1ud
  • Calmurofel, Pack 2 x 120 capsules
    -13%

    Calmurofel, 2 x 120 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €85,70 63,96 € / 100gr
    Alennushinta €85,70 Normaalihinta €98,94
    Säästät: -€13,24
    63,96 € / 100gr
  • Calmurofel, Pack 3 x 120 capsules
    -17%

    Calmurofel, 3 x 120 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €123,60 61,49 € / 100gr
    Alennushinta €123,60 Normaalihinta €148,41
    Säästät: -€24,81
    61,49 € / 100gr
  • Direne Dog Cat 1200 mg 32Cpd
    -10%

    Direne Koira Kissa 1200 mg 32 kpl

    Normaalihinta €29,60 477,42 € / 1kg
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€3,35
    477,42 € / 1kg
  • Vétoquinol Uro-Pet Paste 120 g
    -10%

    Vétoquinol Uro-Pet -tahna 120 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Urpro Plus -geeli, 50 ml
    -10%

    Urpro Plus -geeli, 50 ml

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,33
    Säästät: -€2,33
    42,0 € / 100ml

Choosing the best cat kidney and urinary health products can make a real difference to your daily routine. At Farmaciasdirect, we select products with professional backing and proven results.

What are cat urinary and kidney health products for?

These products are aimed at providing effective solutions for different care, prevention or treatment needs. From cat urinary and kidney health pharmacy to buy cat urinary and kidney health, their usefulness is based on fast, visible results.

Types of products included

In this section you will find a variety: kidney and urinary health for cats for daily use, intensive formulas, specialist recommended products, natural or clinically tested options, all available to buy online.

Key benefits

Buying cat kidney and urinary health from our online pharmacy guarantees the best cat kidney and urinary health, recommended cat kidney and urinary health and the convenience of having it delivered to your home. Many of these products offer kidney and urinary health cats at the best price, are kidney and urinary health cats safe and are formulated for all skin types, ages or needs.

Where to buy kidney and urinary health cats?

In Farmaciasdirect you can buy kidney and urinary health cats with total guarantee. See kidney health and urinary cats reviews, compare formats and find the ideal product with fast and secure delivery from an authorized pharmacy.

Explore and choose your ideal cat urinary & kidney health

Order today and take advantage of the benefits of buying kidney and urinary health cats with professional advice and at the best price online.