Kokoelma:

Cat health products

  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 g jauhe

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  • Synoquin Cats 90 capsules
    -12%

    Synoquin Kissoille 90 kapselia

    Normaalihinta €46,30 294,9 € / 1kg
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €52,69
    Säästät: -€6,39
    294,9 € / 1kg
  • Elizabethan Transcollar Click Necklace Turquoise No. 7,5, 12U
    -8%

    Isabelino Transcol Click -kaulakoru, turkoosi, koko 7,5, 12 kpl

    Normaalihinta €54,50 182,27 € / 1kg
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €59,19
    Säästät: -€4,69
    182,27 € / 1kg
  • Isabelino Transcol Click Lilac Lilac Necklace No. 10, 12U
    -16%

    Transcol Click -kaulakoru, Isabelino-malli, lila, nro 10, 12 kpl

    Normaalihinta €63,90 149,65 € / 1kg
    Alennushinta €63,90 Normaalihinta €76,38
    Säästät: -€12,48
    149,65 € / 1kg
  • Isabelino Transcollar Click Orange No. 12,5, 12U
    -16%

    Transcol Click -kaulakoru, Isabelino-malli, oranssi, koko 12,5, 12 kpl

    Normaalihinta €77,40 132,08 € / 1kg
    Alennushinta €77,40 Normaalihinta €92,53
    Säästät: -€15,13
    132,08 € / 1kg
  • Elizabethan Transcollar Click Collar Green No. 15, 12U
    -5%

    Transcol Click -kaulakoru, Isabelino-malli, vihreä, nro 15, 12 kpl

    Normaalihinta €87,80 83,86 € / 1kg
    Alennushinta €87,80 Normaalihinta €92,42
    Säästät: -€4,62
    83,86 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transcollar Click Yellow Nº 20, 12U
    -31%

    Transcol Click -kaulakoru, keltainen, nro 20, 12 kpl

    Normaalihinta €77,20 42,79 € / 1kg
    Alennushinta €77,20 Normaalihinta €111,95
    Säästät: -€34,75
    42,79 € / 1kg
  • Elizabethan Transcollar Click Collar Red No. 25, 12U
    -5%

    Transcol Click -kaulakoru, Isabelino-malli, punainen, nro 25, 12 kpl

    Normaalihinta €111,70 43,98 € / 1kg
    Alennushinta €111,70 Normaalihinta €117,58
    Säästät: -€5,88
    43,98 € / 1kg
  • Isabelino Transcollar Click Blue No. 30, 12U
    -25%

    Transcol Click -kaulakoru, sininen, nro 30, 12 kpl

    Normaalihinta €118,10 32,62 € / 1kg
    Alennushinta €118,10 Normaalihinta €157,57
    Säästät: -€39,47
    32,62 € / 1kg
  • Canigest Combi 32Ml
    -19%

    Canigest Combi 32 ml

    Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€4,16
    53,75 € / 100ml
  • Elizabethan Necklace Transparent 7,5, 10pcs
    -6%

    Läpinäkyvä Elisabetin-kaulakoru 7,5, 10 kpl

    Normaalihinta €33,30 125,19 € / 1kg
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€2,30
    125,19 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 10, 10pcs
    -6%

    Läpinäkyvä Elisabetin-tyylinen kaulakoru 10, 10 kpl

    Normaalihinta €37,90 106,16 € / 1kg
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €40,50
    Säästät: -€2,60
    106,16 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 12,5, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä Elisabetin-kaulakoru 12,5, 10 kpl

    Normaalihinta €45,10 86,07 € / 1kg
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €48,84
    Säästät: -€3,74
    86,07 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 15, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä isabelinainen kaulakoru 15, 10 kpl

    Normaalihinta €51,20 55,9 € / 1kg
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €55,62
    Säästät: -€4,42
    55,9 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 20, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä Elisabetin-tyylinen kaulakoru 20, 10 kpl

    Normaalihinta €63,40 46,69 € / 1kg
    Alennushinta €63,40 Normaalihinta €68,75
    Säästät: -€5,35
    46,69 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 25, 10pcs
    -9%

    Läpinäkyvä isabelilainen kaulakoru 25, 10 kpl

    Normaalihinta €71,00 31,84 € / 1kg
    Alennushinta €71,00 Normaalihinta €77,88
    Säästät: -€6,88
    31,84 € / 1kg
  • Elizabethan Transparent Necklace 30, 10 pcs.
    -6%

    Läpinäkyvä isabelilainen kaulakoru 30, 10 kpl

    Normaalihinta €91,00 30,66 € / 1kg
    Alennushinta €91,00 Normaalihinta €97,24
    Säästät: -€6,24
    30,66 € / 1kg
  • Uderm Omega Oral Gel 50 gr
    -6%

    Uderm Omega -suun kautta otettava geeli 50 g

    Normaalihinta €23,30 466,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,91
    Säästät: -€1,61
    466,0 € / 1kg
  • Ulyte 20 ml 1 Syringe
    -5%

    Ulyte 20 ml 1 ruisku

    Normaalihinta €17,80 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€0,94
    89,0 € / 100ml
  • Uvita Oral Gel Cats 50 gr
    -7%

    Uvita suunhoitogeeli kissoille 50 g

    Normaalihinta €15,60 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,69
    Säästät: -€1,09
    312,0 € / 1kg
  • Vexoderm Gel Plus 12 gr
    -5%

    Vexoderm Gel Plus 12 g

    Normaalihinta €12,20 1016,67 € / 1kg
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    1016,67 € / 1kg
  • Vetericyn Vf Plus 500 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Plus 500 ml

    Normaalihinta €45,30 9,06 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,38
    9,06 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 500 ml
    -6%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 500 ml

    Normaalihinta €48,20 9,64 € / 100ml
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €51,53
    Säästät: -€3,33
    9,64 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 120 ml
    -13%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 120 ml

    Normaalihinta €27,70 23,08 € / 100ml
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €31,68
    Säästät: -€3,98
    23,08 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus 55 ml
    -7%

    Vetericyn Vf Plus 55 ml

    Normaalihinta €18,90 34,36 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€1,35
    34,36 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 55 ml
    -10%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 55 ml

    Normaalihinta €19,00 34,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,02
    Säästät: -€2,02
    34,55 € / 100ml
  • Vetramil Ointment 180 gr
    -5%

    Vetramil-voide 180 g

    Normaalihinta €69,20 384,44 € / 1kg
    Alennushinta €69,20 Normaalihinta €72,84
    Säästät: -€3,64
    384,44 € / 1kg
  • Vetramil Spray 100 ml
    -10%

    Vetramil-suihke 100 ml

    Normaalihinta €28,60 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €31,70
    Säästät: -€3,10
    28,6 € / 100ml
  • Elizabethan Necklace Velfast 7,5, 1 Piece
    -60%

    Velfast 7,5 -kaulakoru, 1 kpl

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€10,65
    7,1 € / 1ud
  • Elizabethan Necklace Velfast 15, 12pcs
    -5%

    Velfast 15 -kaulakoru, 12 kpl

    Normaalihinta €8,20 8,58 € / 1kg
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,43
    8,58 € / 1kg