Kokoelma:

Cat health products

  • Konig Nutriderm Drops, 15 ml
    -6%

    Konig Nutriderm -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €24,10 1,61 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,76
    Säästät: -€1,66
    1,61 € / 1ud
  • Konig Dissuade Concentrate, 300 ml
    -7%

    Konig Dissuade -tiiviste, 300 ml

    Normaalihinta €38,10 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,76
    Säästät: -€2,66
    12,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Spray, 100 ml
    -9%

    Konig Dissuade -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,98
    Säästät: -€1,28
    13,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Plus, 200 ml
    -8%

    Konig Dissuade Plus, 200 ml

    Normaalihinta €21,60 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€1,95
    10,8 € / 100ml
  • Menforsan Antiorines for Dogs and Cats 500 ml
    -17%

    Menforsan Antiorines koirille ja kissoille 500 ml

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,49
    Säästät: -€1,59
    1,58 € / 100ml
  • Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia
    -19%

    Stangest Minsal Sea Koira Kissa, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,00 130,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€3,00
    130,0 € / 1kg
  • Isabelino Necky Necklace Transparent Classic No. 15, 12U
    -16%

    Isabelino Necky -kaulakoru, läpinäkyvä, klassinen, nro 15, 12 kpl

    Normaalihinta €49,79 51,76 € / 1kg
    Alennushinta €49,79 Normaalihinta €59,03
    Säästät: -€9,24
    51,76 € / 1kg
  • Isabelino Necky Necklace Transparent Classic Nº 20, 12U
    -16%

    Isabelino Necky -kaulakoru, läpinäkyvä, klassinen, nro 20, 12 kpl

    Normaalihinta €56,87 33,77 € / 1kg
    Alennushinta €56,87 Normaalihinta €67,43
    Säästät: -€10,56
    33,77 € / 1kg
  • Necklace Isabelino Necky Transparent Classic 7 Sizes, 14Pcs.
    -7%

    Necky-kaulakoru, läpinäkyvä, klassinen, 7 kokoa, 14 kpl

    Normaalihinta €74,50 38,56 € / 1kg
    Alennushinta €74,50 Normaalihinta €80,42
    Säästät: -€5,92
    38,56 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Neocol Click 20, 12 pcs.
    -20%

    Isabelino-kaulakoru Neocol Click 20, 12 kpl

    Normaalihinta €142,91 72,1 € / 1kg
    Alennushinta €142,91 Normaalihinta €179,65
    Säästät: -€36,74
    72,1 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Neocol Click 30, 12 pcs.
    -6%

    Isabelino-kaulakoru Neocol Click 30, 12 kpl

    Normaalihinta €188,60 43,86 € / 1kg
    Alennushinta €188,60 Normaalihinta €201,55
    Säästät: -€12,95
    43,86 € / 1kg
  • Virbac Nutriplus Gel 120 gr, Supplement For Dogs & Cats
    -17%

    Virbac Nutriplus Gel 120 g, ravintolisä koirille ja kissoille

    Normaalihinta €18,80 156,67 € / 1kg
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,58
    Säästät: -€3,78
    156,67 € / 1kg
  • Omnimatrix - arpien hoitoon, 250 ml

    Normaalihinta €61,61 246,44 € / 1kg
    Alennushinta €61,61 Normaalihinta €61,61
    Säästät: -€0,00
    246,44 € / 1kg
  • Omnicutis, 600 kapselia
    -11%

    Omnicutis, 600 kapselia

    Normaalihinta €199,20 214,66 € / 1kg
    Alennushinta €199,20 Normaalihinta €223,44
    Säästät: -€24,24
    214,66 € / 1kg
  • Omnicutis Atopicalm, 30 Capsules
    -10%

    Omnicutis Atopicalm, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 195,83 € / 1kg
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,55
    195,83 € / 1kg
  • Omniflora-tahna, 15 ml
    -8%

    Omniflora-tahna, 15 ml

    Normaalihinta €9,10 60,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,79
    60,67 € / 100ml
  • Omniflora Paste, 30Ml
    -10%

    Omniflora-tahna, 30 ml

    Normaalihinta €12,30 41,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,65
    Säästät: -€1,35
    41,0 € / 100ml
  • Stangest Oncovet II, 120 Gr
    -23%

    Stangest Oncovet II, 120 g

    Normaalihinta €19,00 158,33 € / 1kg
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€5,65
    158,33 € / 1kg
  • Optim Laboratoire Optim Curcuma Cats & Dogs Powder 96Gr.
    -11%

    Optim Laboratoire Optim Curcuma Cats & Dogs -jauhe 96 g.

    Normaalihinta €31,00 322,92 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€3,95
    322,92 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 7,5, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön, 7,5, 10 kpl

    Normaalihinta €27,90 104,89 € / 1kg
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€2,03
    104,89 € / 1kg
  • Elizabethan Opaque Necklace, 10 cm
    -6%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön, 10 cm

    Normaalihinta €4,40 11,92 € / 1kg
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,66
    Säästät: -€0,26
    11,92 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 12,5, 10pcs
    -6%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 12,5, 10 kpl

    Normaalihinta €37,00 78,06 € / 1kg
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €39,50
    Säästät: -€2,50
    78,06 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 15, 10pcs
    -9%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 15, 10 kpl

    Normaalihinta €6,10 7,04 € / 1kg
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€0,64
    7,04 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 20, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 20, 10 kpl

    Normaalihinta €49,20 34,41 € / 1kg
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,82
    Säästät: -€3,62
    34,41 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 25, 10pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 25, 10 kpl

    Normaalihinta €64,60 28,28 € / 1kg
    Alennushinta €64,60 Normaalihinta €69,60
    Säästät: -€5,00
    28,28 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Opaque 30, 10pcs
    -9%

    Isabelino-kaulakoru, läpinäkymätön 30, 10 kpl

    Normaalihinta €78,70 25,05 € / 1kg
    Alennushinta €78,70 Normaalihinta €86,67
    Säästät: -€7,97
    25,05 € / 1kg
  • Pharmadiet Dermadual Gel for Cats 50Ml
    -7%

    Pharmadiet Dermadual -geeli kissoille 50 ml

    Normaalihinta €12,80 25,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€0,91
    25,6 € / 100ml
  • Pharmadiet Oscan 60 tablets
    -6%

    Pharmadiet Oscan 60 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€1,27
    0,32 € / 1ud
  • Stangest Piss Stop, 500 Ml
    -12%

    Stangest Piss Stop, 500 ml

    Normaalihinta €14,30 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€1,89
    2,86 € / 100ml
  • Proenteric Advanced Cats 15 ml
    -21%

    Proenteric Advanced Kissat 15 ml

    Normaalihinta €12,20 81,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€3,22
    81,33 € / 100ml