Kokoelma:

Cat health products

  • Virbac Pronefa 60 ml, Renal Supplement For Dogs and Cats
    -5%

    Virbac Pronefa 60 ml, munuaisten toimintaa tukeva ravintolisä koirille ja kissoille

    Normaalihinta €27,00 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €28,35
    Säästät: -€1,35
    45,0 € / 100ml
  • Redonyl Ultra 50 mg, 60 capsules
    -10%

    Redonyl Ultra 50 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,80 2453,33 € / 1kg
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €40,84
    Säästät: -€4,04
    2453,33 € / 1kg
  • Rehab Tarsus Protector Size Xl
    -8%

    Rehab-tarsussuoja, koko XL

    Normaalihinta €55,60 1208,7 € / 1kg
    Alennushinta €55,60 Normaalihinta €60,24
    Säästät: -€4,64
    1208,7 € / 1kg
  • Renate 2 g 30Spheres
    -17%

    Renate 2 g, 30 pussia

    Normaalihinta €24,60 196,8 € / 1kg
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €29,58
    Säästät: -€4,98
    196,8 € / 1kg
  • Stangest Senior Care, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Senior Care, 30 tablettia

    Normaalihinta €18,20 191,58 € / 1kg
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €20,32
    Säästät: -€2,12
    191,58 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 7,5, 12pcs
    -18%

    Isabelino Smocky -kaulakoru, läpinäkymätön, klassinen, koko 7,5, 12 kpl

    Normaalihinta €28,80 92,01 € / 1kg
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €35,03
    Säästät: -€6,23
    92,01 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 10, 12pcs
    -14%

    Isabelino-kaulakoru, Smocky Opaco Clasico 10, 12 kpl

    Normaalihinta €33,57 77,35 € / 1kg
    Alennushinta €33,57 Normaalihinta €38,94
    Säästät: -€5,37
    77,35 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 15, 12pcs
    -7%

    Isabelino-kaulakoru, Smocky Opaco Clasico 15, 12 kpl

    Normaalihinta €53,32 54,19 € / 1kg
    Alennushinta €53,32 Normaalihinta €57,48
    Säästät: -€4,16
    54,19 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 20, 12pcs
    -9%

    Isabelino-kaulakoru, Smocky Opaco Clasico 20, 12 kpl

    Normaalihinta €60,01 31,68 € / 1kg
    Alennushinta €60,01 Normaalihinta €65,63
    Säästät: -€5,62
    31,68 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 25, 12pcs
    -16%

    Isabelino-kaulakoru, Smocky Opaco Clasico 25, 12 kpl

    Normaalihinta €64,28 29,15 € / 1kg
    Alennushinta €64,28 Normaalihinta €76,21
    Säästät: -€11,93
    29,15 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Smocky Opaque Classic 30, 12pcs
    -16%

    Isabelino-kaulakoru, Smocky Opaco Clasico 30, 12 kpl

    Normaalihinta €73,51 21,18 € / 1kg
    Alennushinta €73,51 Normaalihinta €87,88
    Säästät: -€14,37
    21,18 € / 1kg
  • Dermovex Veterinary Sp Spray 335ml
    -18%

    Dermovex Spray Sp Veterinaria 335 ml

    Normaalihinta €11,20 3,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,69
    Säästät: -€2,49
    3,34 € / 100ml
  • Cohesive Bandage Fun Strap 7,5Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Fun Strap -koheesioside, 7,5 cm × 4,5 m, 4 mallia, 12 kpl

    Normaalihinta €43,52 37,52 € / 1kg
    Alennushinta €43,52 Normaalihinta €51,61
    Säästät: -€8,09
    37,52 € / 1kg
  • Cohesive Bandage Fun Strap 10Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Fun Strap -kiinnitysnauha, 10 cm x 4,5 m, 4 mallia, 12 kpl

    Normaalihinta €63,20 54,48 € / 1kg
    Alennushinta €63,20 Normaalihinta €74,94
    Säästät: -€11,74
    54,48 € / 1kg
  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 tablettia

    Normaalihinta €21,40 713,33 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Ω3- ja Ω6-tipat 15 ml

    Normaalihinta €8,60 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Kalsium-fosfori 100 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex 60 Tablets
    -11%

    Stangest Artivet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€3,36
    0,46 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,69
    Säästät: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 120 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €38,26
    Säästät: -€2,46
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €42,31
    Säästät: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet -haavanhoitospray 125 ml

    Normaalihinta €10,90 83,85 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle
    -10%

    Stangest Glutavet 300 tablettia, purkki

    Normaalihinta €65,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €72,90
    Säästät: -€7,30
    0,22 € / 1ud
  • Stangest Krillvet 60 Capsules
    -5%

    Stangest Krillvet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,35
    Säästät: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 60 tablets
    -6%

    Stangest Glutavet 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€1,16
    0,3 € / 1ud