Kokoelma:

Eye health and hygiene

  • XAILIN Night 5 g
    -17%

    XAILIN Night 5 g

    Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,39
    Säästät: -€2,69
    254,0 € / 100gr
  • Idroflog Ophthalmic Solution, 15 Single Doses
    -14%

    Idroflog silmätipat, 15 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €21,00 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€3,45
    1,4 € / 1ud
  • Hylo Comod Eye Drops 10 ml
    -20%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €14,60 146,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€3,72
    146,0 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -25%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €142,10 177,63 € / 100ml
    Alennushinta €142,10 Normaalihinta €189,84
    Säästät: -€47,74
    177,63 € / 100ml
  • Blefarix Wipes 50 Sneezes
    -25%

    Blefarix-pyyhkeet, 50 yksiannosta

    Normaalihinta €17,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €22,88
    Säästät: -€5,78
    0,34 € / 1ud
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -21%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €28,80 144,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €36,64
    Säästät: -€7,84
    144,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 6 X 10 Ml
    -21%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, 6 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €79,10 131,83 € / 100ml
    Alennushinta €79,10 Normaalihinta €100,08
    Säästät: -€20,98
    131,83 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €139,90 174,88 € / 100ml
    Alennushinta €139,90 Normaalihinta €170,96
    Säästät: -€31,06
    174,88 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -23%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €73,30 183,25 € / 100ml
    Alennushinta €73,30 Normaalihinta €94,92
    Säästät: -€21,62
    183,25 € / 100ml
  • Systane Complete, 10 ml
    -18%

    Systane Complete, 10 ml

    Normaalihinta €14,70 147,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€3,25
    147,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Gel, 30 Single Doses
    -25%

    Thealoz Duo Gel, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €21,12
    Säästät: -€5,22
    0,53 € / 1ud
  • Visuxl Dry Eye Drops 10 ml
    -9%

    Visuxl silmätipat kuiville silmille 10 ml

    Normaalihinta €16,30 163,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,59
    163,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -18%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €27,20 136,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,36
    Säästät: -€6,16
    136,0 € / 100ml
  • Systane Complete, Pack 4 X 10 ml
    -21%

    Systane Complete, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €57,00 142,5 € / 100ml
    Alennushinta €57,00 Normaalihinta €71,80
    Säästät: -€14,80
    142,5 € / 100ml
  • Lubristil Intense, 30 Sachets
    -25%

    Lubristil Intense, 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,62
    Säästät: -€5,22
    0,51 € / 1ud
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 2 X 10 Ml
    -20%

    Systane Ultra -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €18,90 94,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,76
    Säästät: -€4,86
    94,5 € / 100ml
  • Acofar Nesira Double Moisturising Drops with Hyaluronic Acid 10 ml
    -18%

    Acofar Nesira -tipat, kaksinkertainen kosteutus hyaluronihapolla, 10 ml

    Normaalihinta €3,60 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,37
    Säästät: -€0,77
    36,0 € / 100ml
  • Oftaclean Ophthalmic Wipes, 30 Wipes
    -22%

    Oftaclean silmäpyyhkeet, 30 kpl

    Normaalihinta €12,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,29
    Säästät: -€3,59
    0,42 € / 1ud
  • Visuxl Ophthalmic Gel, 10 ml
    -18%

    Visuxl-silmägeeli, 10 ml

    Normaalihinta €15,00 150,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€3,33
    150,0 € / 100ml
  • Aquoral Ophthalmological Drops, 20 Single Doses
    -16%

    Aquoral silmätipat, 20 yksiannosta

    Normaalihinta €8,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,60
    0,43 € / 1ud
  • Systane Ultra Lubricating Eye Drops 10 ml
    -19%

    Systane Ultra -silmätipat, kostuttavat 10 ml

    Normaalihinta €9,60 96,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,88
    Säästät: -€2,28
    96,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta
    -20%

    Thealoz Duo Gel, 2 x 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €42,24
    Säästät: -€8,24
    0,57 € / 1ud
  • Aquoral Night Lubricating Eye Ointment, 5 g
    -12%

    Aquoral Noche - silmävoide, 5 g

    Normaalihinta €13,50 270,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,32
    Säästät: -€1,82
    270,0 € / 100gr
  • Aquoral Pack Ophthalmic Lubricating Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack - silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €39,60 99,0 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €48,08
    Säästät: -€8,48
    99,0 € / 100ml
  • Aquoral Lipo Eye Drops, 10 ml
    -16%

    Aquoral Lipo -silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €16,20 162,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,19
    Säästät: -€2,99
    162,0 € / 100ml
  • Visuectoin Triple Action, 30 Single Doses
    -7%

    Visuectoina Triple Acción, 30 yksittäisannosta

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€0,98
    0,42 € / 1ud
  • Systane Complete, Pack 2 X 10 ml
    -19%

    Systane Complete, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,00 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€6,90
    145,0 € / 100ml
  • Aquoral Ophthalmic Lubricating Eye Drops, 10 ml
    -15%

    Aquoral silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €10,20 102,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,02
    Säästät: -€1,82
    102,0 € / 100ml
  • Aquoral Lipo Pack Ophthalmic Drops, 4 x 10 Ml
    -18%

    Aquoral Pack Lipo -silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €62,90 157,25 € / 100ml
    Alennushinta €62,90 Normaalihinta €76,76
    Säästät: -€13,86
    157,25 € / 100ml
  • Aquoral Forte Lubricating Ophthalmic Drops, 30 Single Doses
    -20%

    Aquoral Forte -silmätipat (voitelevat), 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€3,89
    0,51 € / 1ud