Kokoelma:

Eye allergy

  • Vidisan Allergy with Ectoin Eye Drops for Irritated Eyes, 20 Single Doses
    -22%

    Vidisan Alergia Ectoin-silmätipat ärtyneille silmille, 20 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €11,40 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,59
    Säästät: -€3,19
    0,57 € / 1ud
  • Vidisan Allergy with Ectoin Eye Drops for Irritated Eyes, 10 ml
    -28%

    Vidisan Alergia Ectoin-silmätipat ärtyneille silmille, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,30
    Säästät: -€4,30
    110,0 € / 100ml
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml
    -13%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €18,60 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,77
    186,0 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €139,90 174,88 € / 100ml
    Alennushinta €139,90 Normaalihinta €170,96
    Säästät: -€31,06
    174,88 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -17%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €106,60 177,67 € / 100ml
    Alennushinta €106,60 Normaalihinta €128,22
    Säästät: -€21,62
    177,67 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -14%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €36,60 183,0 € / 100ml
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€6,14
    183,0 € / 100ml
  • Hylo Fresh Eye Drops 10 ml
    -16%

    Hylo Fresh silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €11,70 117,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€2,25
    117,0 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -20%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €67,00 111,67 € / 100ml
    Alennushinta €67,00 Normaalihinta €83,70
    Säästät: -€16,70
    111,67 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -19%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €45,40 113,5 € / 100ml
    Alennushinta €45,40 Normaalihinta €55,80
    Säästät: -€10,40
    113,5 € / 100ml
  • Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -18%

    Hylo Fresh -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €23,00 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,90
    115,0 € / 100ml
  • Optava Fusion Sterile 10 ml
    -33%

    Optava Fusion, steriili, 10 ml

    Normaalihinta €13,20 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€6,44
    132,0 € / 100ml
  • Yeloin Eye Drops 0.5 ml 30 Single Doses
    -19%

    Yeloin silmätipat 0,5 ml, 30 yksittäispakkausta

    Normaalihinta €13,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€3,25
    0,46 € / 1ud
  • Visuectoin Triple Action, 30 Single Doses
    -7%

    Visuectoina Triple Acción, 30 yksittäisannosta

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,58
    Säästät: -€0,98
    0,42 € / 1ud
  • Vidisan Allergy with Ectoin Eye Drops for Irritated Eyes, 4 X 10 Ml
    -30%

    Vidisan Alergia Ectoin-silmätipat ärtyneille silmille, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €42,70 106,75 € / 100ml
    Alennushinta €42,70 Normaalihinta €61,20
    Säästät: -€18,50
    106,75 € / 100ml
  • BOIRON Euphralia 20 Sachets
    -30%

    BOIRON Euphralia 20 yksiannosta

    Normaalihinta €10,40 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€4,44
    0,52 € / 1ud
  • Euphralia Allergy Eye Drops , 15 single-dose packs
    -19%

    Euphralia - silmäallergiatipat, 15 yksiannosta

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,80
    12,1 € / 1ud
  • Vidisan Allergy with Ectoin Eye Drops Irritated Eyes, 2 X 10 Ml
    -29%

    Vidisan Alergia Ectoin -silmätipat ärtyneille silmille, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €21,70 108,5 € / 100ml
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,60
    Säästät: -€8,90
    108,5 € / 100ml
  • Lephademodex, 30 wipes
    -23%

    Lephademodex, 30 pyyhettä

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€4,45
    0,51 € / 1ud
  • Blepha Eyebag Thermal Mask
    -34%

    Blepha Eyebag -lämpönaamio

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€7,04
    13,7 € / 1ud
  • Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml
    -19%

    Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml

    Normaalihinta €7,70 77,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€1,80
    77,0 € / 100ml
  • Artelac Nature Eye drops 10 ml
    -32%

    Artelac Nature silmätipat 10 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle

Introducing a unique eye allergy range, selected for its proven efficacy and excellent value for money. Perfect for those who demand real results.

What are eye allergy products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support your daily wellbeing with trusted, specialised options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy eye allergy with the peace of mind of buying from an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal ocular allergy

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.