Kokoelma:

Eyelid care

  • Parpadual Gel Cream 15 ml Eyelids
    -21%

    Parpadual-geelivoide 15 ml silmäluomille

    Normaalihinta €18,60 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€4,85
    1,24 € / 1ud
  • Xanternet 20 P.D.U. x 0.4 ml
    -14%

    Xanternet 20 yksiannosampullia à 0,4 ml

    Normaalihinta €14,00 3500,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €16,21
    Säästät: -€2,21
    3500,0 € / 100ml
  • Ocudox Spray 60 ml
    -9%

    Ocudox-suihke 60 ml

    Normaalihinta €18,80 31,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€1,83
    31,33 € / 100ml
  • Blefarix Gel Tube 30 ml
    -14%

    Blefarix-geeli, 30 ml:n putki

    Normaalihinta €10,00 33,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€1,65
    33,33 € / 100ml
  • Lephasol 100 ml
    -28%

    Lephasol 100 ml

    Normaalihinta €11,90 11,9 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€4,60
    11,9 € / 100ml
  • El Naturalista Oftalmax 10 Pouches
    -10%

    El Naturalista Oftalmax 10 pussia

    Normaalihinta €5,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,77
    Säästät: -€0,57
    0,52 € / 1ud
  • Ectodol® Eyelid Cleansing Gel, 15 ml
    -16%

    Ectodol®-silmäluomien puhdistusgeeli, 15 ml

    Normaalihinta €12,50 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,34
    0,83 € / 1ud
  • Ivision  Aktiivinen silmäluomivoide, 40 ml
    -21%

    Ivision Aktiivinen silmäluomivoide, 40 ml

    Normaalihinta €7,00 17,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,84
    Säästät: -€1,84
    17,5 € / 100ml
  • Ivision Active Ophthalmic Wipes, 20 units
    -25%

    Ivision aktiiviset silmäpyyhkeet, 20 kpl

    Normaalihinta €11,70 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,51
    Säästät: -€3,81
    0,59 € / 1ud
  • Ivision Ophthalmic Wipes Chx, 20 units
    -34%

    Ivision Silmäpyyhkeet Chx, 20 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€5,76
    0,57 € / 1ud
  • Novax Naviblef Intensive Care Blepharitis Eyelid Foam, 50 ml
    -13%

    Novax Naviblef Intensiivinen silmäluomien hoito vaahtona blefariitin hoitoon, 50 ml

    Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,46
    Säästät: -€2,26
    30,4 € / 100ml
  • Novax Naviblef Daily Care Eyelid Foam, 50 ml
    -15%

    Novax Naviblef Päivittäiseen hoitoon tarkoitettu silmäluomien puhdistusvaahdot, 50 ml

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,24
    25,2 € / 100ml
  • Systane Wipes, Pack 2 X 30 Units
    -25%

    Systane-pyyhkeet, 2 x 30 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €21,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €29,28
    Säästät: -€7,38
    0,37 € / 1ud
  • Systane Wipes, Pack 4 X 30 pcs.
    -26%

    Systane-pyyhkeet, 4 x 30 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €43,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €43,10 Normaalihinta €58,56
    Säästät: -€15,46
    0,36 € / 1ud
  • Estila, 30 wipes
    -21%

    Estila, 30 pyyhettä

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€4,09
    0,51 € / 1ud
  • Visaid Cleansoft, 20 Wipes
    -21%

    Visaid Cleansoft, 20 pyyhettä

    Normaalihinta €8,90 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,23
    Säästät: -€2,33
    0,45 € / 1ud
  • Visaid Chx, 14 Wipes
    -5%

    Visaid Chx, 14 pyyhettä

    Normaalihinta €9,40 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,49
    0,67 € / 1ud
  • Farline Optical Ophthalmic Wipes With Hyaluronic Acid And Witch Hazel , 30 units
    -23%

    Farline Óptica - silmäpyyhkeet, joissa on hyaluronihappoa ja hamamelista, 30 kpl

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€2,10
    0,23 € / 1ud
  • APOSAN Farline Optics Sterile Ophthalmic Wipes , 10 pieces
    -22%

    APOSAN Farline Óptica steriilit silmäpyyhkeet, 10 kpl

    Normaalihinta €4,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,38
    Säästät: -€1,18
    0,42 € / 1ud
  • Orcex Eyelid Ointment For Styes, 15 g
    -31%

    Orcex-silmäluomivoide silmäluomen tulehdusten hoitoon, 15 g

    Normaalihinta €12,60 84,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €18,33
    Säästät: -€5,73
    84,0 € / 100gr
  • Rilastil Visilaude silmien puhdistuspyyhkeet, 16 kpl
    -13%

    Rilastil Visilaude silmien puhdistuspyyhkeet, 16 kpl

    Normaalihinta €8,65 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €8,65 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,34
    0,54 € / 1ud
  • Brudy Wash Eyelid Cleanser, 50 ml
    -24%

    Brudy Wash -silmäluomien puhdistusaine, 50 ml

    Normaalihinta €7,40 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,79
    Säästät: -€2,39
    14,8 € / 100ml
  • Estila Wipes , 60 units
    -28%

    Estila-pyyhkeet, 60 kpl

    Normaalihinta €20,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €28,30
    Säästät: -€7,80
    0,34 € / 1ud
  • Blephaderm Eyelid Soothing Cream , 40 ml
    -33%

    Blephaderm rauhoittava silmäluomivoide, 40 ml

    Normaalihinta €16,70 41,75 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€8,30
    41,75 € / 100ml
  • Novax Naviblef  Päivittäinen silmäluomien hoito, vaahto, 2 x 50 ml
    -16%

    Novax Naviblef Päivittäinen silmäluomien hoito, vaahto, 2 x 50 ml

    Normaalihinta €24,80 24,8 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €29,68
    Säästät: -€4,88
    24,8 € / 100ml
  • Lephademodex, 30 wipes
    -23%

    Lephademodex, 30 pyyhettä

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€4,45
    0,51 € / 1ud
  • Lephanet Cleansing Wipes, Pack 8 x 42 pcs.
    -34%

    Lephanet-puhdistuspyyhkeet, pakkaus 8 x 42 kpl

    Normaalihinta €79,70 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €79,70 Normaalihinta €120,00
    Säästät: -€40,30
    0,24 € / 1ud
  • Lephanet Cleansing Wipes, Pack 4 x 42 pcs.
    -32%

    Lephanet-puhdistuspyyhkeet, pakkaus 4 x 42 kpl

    Normaalihinta €41,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €41,10 Normaalihinta €60,00
    Säästät: -€18,90
    0,24 € / 1ud
  • Lephanet Cleansing Wipes, Pack 2 x 42 pcs.
    -30%

    Lephanet-puhdistuspyyhkeet, 2 x 42 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €20,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,10
    0,25 € / 1ud
  • Blepha Eyebag Thermal Mask
    -34%

    Blepha Eyebag -lämpönaamio

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€7,04
    13,7 € / 1ud

Looking for eyelid care that really works? In this section we show you a carefully selected range of products with proven efficacy and high user satisfaction.

What are eyelid care products for?

They are designed to meet specific needs with effective, high-quality solutions. Whether to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you will find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using eyelid care products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical sector.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of eyelid care products.

Place your order today and benefit from the advantages of buying eyelid care with the backing of a trusted online pharmacy.