Kokoelma:

Eye health and hygiene

  • Thealoz Duo Eye Drops 10 ml
    -31%

    Thealoz Duo silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €12,70 127,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€5,73
    127,0 € / 100ml
  • Hyabak Eye Drops Solution, 10 ml
    -26%

    Hyabak-silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €8,90 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€3,09
    89,0 € / 100ml
  • Hylo Gel Eye Drops 10 ml
    -14%

    Hylo Gel -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €16,20 162,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €18,83
    Säästät: -€2,63
    162,0 € / 100ml
  • Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 6
    -15%

    Hylo Gel -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €95,71 159,52 € / 100ml
    Alennushinta €95,71 Normaalihinta €112,98
    Säästät: -€17,27
    159,52 € / 100ml
  • Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 4
    -17%

    Hylo Gel Eye Drops 10 ml, Pack of 4

    Normaalihinta €62,85
    Alennushinta €62,85 Normaalihinta €75,32
    Säästät: -€12,47
  • Hyabak Eye Drops Solution, 6x10 Ml
    -29%

    Hyabak silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €51,00 85,0 € / 100ml
    Alennushinta €51,00 Normaalihinta €71,94
    Säästät: -€20,94
    85,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 6 x 10 Ml
    -34%

    Thealoz Duo -silmätipat, 6 x 10 ml

    Normaalihinta €72,80 121,33 € / 100ml
    Alennushinta €72,80 Normaalihinta €110,58
    Säästät: -€37,78
    121,33 € / 100ml
  • Hyabak Eye Drops Solution, 4x10 Ml
    -28%

    Hyabak silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €34,50 86,25 € / 100ml
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €47,96
    Säästät: -€13,46
    86,25 € / 100ml
  • Vita-Pos Ophthalmic Ointment 5 G
    -20%

    Vita-Pos silmävoide 5 g

    Normaalihinta €16,00 320,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,95
    320,0 € / 100gr
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -17%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €106,60 177,67 € / 100ml
    Alennushinta €106,60 Normaalihinta €128,22
    Säästät: -€21,62
    177,67 € / 100ml
  • Recugel-silmägeeli, 10 g
    -25%

    Recugel-silmägeeli, 10 g

    Normaalihinta €10,00 100,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,29
    Säästät: -€3,29
    100,0 € / 100gr
  • Systane Ultra Eye Drops, Pack 4 X 10 ml
    -22%

    Systane Ultra -silmätipat, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €37,20 93,0 € / 100ml
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €47,52
    Säästät: -€10,32
    93,0 € / 100ml
  • Hylo Intense Eye Drops 10 ml
    -20%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €18,90 189,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,73
    Säästät: -€4,83
    189,0 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 4 x 10 Ml
    -33%

    Thealoz Duo -silmätipat, 4 x 10 ml

    Normaalihinta €49,30 123,25 € / 100ml
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €73,72
    Säästät: -€24,42
    123,25 € / 100ml
  • Thealoz Duo Eye Drops, 2 x 10 Ml
    -32%

    Thealoz Duo -silmätipat, 2 x 10 ml

    Normaalihinta €25,00 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €36,86
    Säästät: -€11,86
    125,0 € / 100ml
  • Hylo Dual Eye Drops 10 ml
    -13%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml

    Normaalihinta €18,60 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,77
    186,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, 8 X 10 ml Pack
    -22%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, 8 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €103,80 129,75 € / 100ml
    Alennushinta €103,80 Normaalihinta €133,44
    Säästät: -€29,64
    129,75 € / 100ml
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -14%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €36,60 183,0 € / 100ml
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €42,74
    Säästät: -€6,14
    183,0 € / 100ml
  • Systane Complete, Pack 8 X 10 Ml
    -23%

    Systane Complete, 8 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €110,50 138,13 € / 100ml
    Alennushinta €110,50 Normaalihinta €143,60
    Säästät: -€33,10
    138,13 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus
    -22%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €37,20 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €47,46
    Säästät: -€10,26
    186,0 € / 100ml
  • Aquoral Ophthalmological Drops, 2X20 Single Dose
    -17%

    Aquoral-silmätipat, 2 x 20 kertakäyttöannosta

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€3,50
    0,42 € / 1ud
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus
    -25%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 8 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €109,80 137,25 € / 100ml
    Alennushinta €109,80 Normaalihinta €146,56
    Säästät: -€36,76
    137,25 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -23%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €56,60 141,5 € / 100ml
    Alennushinta €56,60 Normaalihinta €73,28
    Säästät: -€16,68
    141,5 € / 100ml
  • Systane Ultra, Pack 4 X 30 Units 0,7 Ml
    -29%

    Systane Ultra, 4 x 30 kpl:n pakkaus, 0,7 ml

    Normaalihinta €48,90 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €48,90 Normaalihinta €69,36
    Säästät: -€20,46
    0,41 € / 1ud
  • Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus
    -16%

    Hylo Dual -silmätipat 10 ml, 4 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €72,20 180,5 € / 100ml
    Alennushinta €72,20 Normaalihinta €85,48
    Säästät: -€13,28
    180,5 € / 100ml
  • Matrix Ocular 3 Ophthalmic Drops, 10 ml
    -22%

    Matrix Ocular 3 silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €15,90 159,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,45
    Säästät: -€4,55
    159,0 € / 100ml
  • Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -24%

    Hylo Intense -silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €108,30 180,5 € / 100ml
    Alennushinta €108,30 Normaalihinta €142,38
    Säästät: -€34,08
    180,5 € / 100ml
  • Hylo Comod silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus
    -24%

    Hylo Comod silmätipat 10 ml, 6 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €83,70 139,5 € / 100ml
    Alennushinta €83,70 Normaalihinta €109,92
    Säästät: -€26,22
    139,5 € / 100ml
  • Optava Fusion Sterile 10 ml
    -33%

    Optava Fusion, steriili, 10 ml

    Normaalihinta €13,20 132,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€6,44
    132,0 € / 100ml
  • Systane Daily Moisturising Eye Drops, Pack 4 X 10 ml
    -20%

    Systane Daily Moisture -silmätipat, 4 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €53,50 133,75 € / 100ml
    Alennushinta €53,50 Normaalihinta €66,72
    Säästät: -€13,22
    133,75 € / 100ml

Daily care needs products you can trust. In this eye health and hygiene collection, we bring together options that combine pharmaceutical tradition with modern innovation.

How are eye health and hygiene products useful?

They are formulated to help you achieve better eye health and hygiene and make it easier for you to perform tasks such as online eye health and hygiene in everyday life. In addition, they respond to specific needs such as recommended eye health and hygiene or daily use eye health and hygiene, while maintaining a high level of safety and efficacy.

Benefits that make the difference

Using eye health and hygiene allows you to enjoy benefits such as effective eye health and hygiene or natural eye health and hygiene, as well as adapting to different types of users thanks to their versatility and tolerance. With quality ingredients and pleasant textures, many of these products are recommended by experts.

Shop with confidence at Farmaciasdirect

Access our online shop and find eye health and hygiene products and eye health and hygiene products at one click. We offer professional attention, fast delivery and an updated catalogue so that you always have what you need at hand.

Find out more about eye health and hygiene

Don't miss the opportunity to try quality eye health and hygiene, eye health and hygiene without side effects or any other solution in this category. Fast acting eye health and hygiene, adult eye health and hygiene and pharmacy eye health and hygiene are available here, at the best price and with a full guarantee.