Kokoelma:

Tired eyes and eye irritation

  • Optrex Eye Drops Multidose Double Action Itchy Eyes 10 Ml, 1 Unit
    -12%

    Optrex moniannos-silmätipat, kaksoisvaikutus, silmien kutinaan, 10 ml, 1 kpl

    Normaalihinta €17,25 172,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,25 Normaalihinta €19,52
    Säästät: -€2,27
    172,5 € / 100ml
  • Euphralia Soothing Red Eye Drops , 10 ml
    -15%

    Euphralia Rauhoittavat tipat punasilmäisyyteen, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,90
    110,0 € / 100ml
  • Meibopatch Mask, 1 pc.
    -30%

    Meibopatch-silmänaamio, 1 kpl

    Normaalihinta €20,00 20,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,47
    Säästät: -€8,47
    20,0 € / 1ud
  • Ivision Ab-Protears Multidose Ophthalmic Solution, 8 ml
    -31%

    Ivision Ab-Protears moniannosinen silmätipaliuos, 8 ml

    Normaalihinta €12,80 160,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €18,58
    Säästät: -€5,78
    160,0 € / 100ml
  • Relys Multidose Ophthalmic Solution , 10 ml
    -5%

    Relys moniannosinen silmätipaliuos, 10 ml

    Normaalihinta €22,50 225,0 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €23,71
    Säästät: -€1,21
    225,0 € / 100ml
  • Oune-silmätipat, 15 ml
    -29%

    Oune-silmätipat, 15 ml

    Normaalihinta €4,60 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,90
    30,67 € / 100ml
  • Visaid Bluefresh, 2 X 15Ml
    -18%

    Visaid Bluefresh, 2 x 15 ml

    Normaalihinta €7,40 49,33 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€1,65
    49,33 € / 100ml
  • Relys Single Dose Ophthalmic Solution , 20 x 0.35 ml
    -14%

    Relys kertakäyttöinen silmätipaliuos, 20 x 0,35 ml

    Normaalihinta €20,50 5857,14 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €23,71
    Säästät: -€3,21
    5857,14 € / 100ml
  • Lubristil Intense, 30 Sachets
    -25%

    Lubristil Intense, 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,62
    Säästät: -€5,22
    0,51 € / 1ud
  • Lubristil +G , 0.5 ml x 30 single doses
    -19%

    Lubristil +G, 0,5 ml x 30 yksiannosta

    Normaalihinta €15,30 3060,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €18,99
    Säästät: -€3,69
    3060,0 € / 100ml
  • Blephaderm Eyelid Soothing Cream , 40 ml
    -33%

    Blephaderm rauhoittava silmäluomivoide, 40 ml

    Normaalihinta €16,70 41,75 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€8,30
    41,75 € / 100ml
  • El Naturalista Oftalnatur Eye Wipes 15 Wipes
    -8%

    El Naturalista Oftalnatur silmäpyyhkeet, 15 kpl

    Normaalihinta €8,90 8,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,67
    Säästät: -€0,77
    8,9 € / 1ud
  • Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml
    -19%

    Pharmaset Aptar -kosteuttavat tipat, 10 ml

    Normaalihinta €7,70 77,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€1,80
    77,0 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, Pack 2 x 10 ml
    -27%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €10,60 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,44
    Säästät: -€3,84
    53,0 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, Pack 2 x 20 pcs.
    -24%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 2 x 20 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€3,78
    0,31 € / 1ud
  • Care+ Ophthalmic Solution Forte, Pack 2 x 10 ml
    -27%

    Care+ Forte -silmätipat, 2 x 10 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €15,70 78,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,48
    Säästät: -€5,78
    78,5 € / 100ml
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution, 20 pcs.
    -15%

    Care+ kosteuttava silmätipaliuos, 20 kpl

    Normaalihinta €6,80 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€1,19
    0,34 € / 1ud
  • Care+ Moisturising Ophthalmic Solution 10ml
    -18%

    Care+ Kosteuttava silmätipaliuos 10 ml

    Normaalihinta €5,90 59,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,22
    Säästät: -€1,32
    59,0 € / 100ml
  • Care+ Ophthalmic Solution Forte, 10 ml
    -19%

    Care+ Forte-silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,04
    87,0 € / 100ml
  • Lipolac Night Ophthalmic Gel , 10 g
    -17%

    Lipolac Noche -silmägeeli, 10 g

    Normaalihinta €10,80 108,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€2,25
    108,0 € / 100gr
  • Yeloin Ophthalmic Gel , 10 ml
    -23%

    Yeloin-silmägeeli, 10 ml

    Normaalihinta €14,50 145,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€4,34
    145,0 € / 100ml
  • Ivision Protect Eye Drops, 10 ml
    -27%

    Ivision Protect -silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €12,60 126,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €17,19
    Säästät: -€4,59
    126,0 € / 100ml
  • Trepatdiet-Esi Retin Active Single Dose 5Ml.
    -31%

    Trepatdiet-Esi Retin Active, yksiannos 5 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Pharmaset rauhoittavat silmätipat, 10 ml
    -16%

    Pharmaset rauhoittavat silmätipat, 10 ml

    Normaalihinta €4,40 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,25
    Säästät: -€0,85
    44,0 € / 100ml

The products in our tired eyes and eye irritation category are designed to help you achieve your health and personal care goals, with safe formulas and visible results.

What are tired eyes and eye irritation products for?

They are targeted to meet specific needs with effective, quality solutions. Whether it's to improve your well-being, care for your skin or prevent discomfort, you'll find the most suitable and reliable products here.

Key benefits

Using tired eyes and eye irritation products gives you access to specific formulations, carefully selected ingredients and recognised brands in the pharmaceutical industry.

Shop online with confidence

At Farmaciasdirect you can buy your favourite products quickly, securely and with total guarantee. We strive to always offer the best service and personalised attention.

Explore our selection of tired eyes and ocular irritation

Place your order today and benefit from the advantages of buying tired eyes and eye irritation with the backing of a trusted online pharmacy.