• XAILIN Night 5 g
-17%

XAILIN Night 5 g

SKU-koodi171325

Silmägeeli silmien kuivumiseen. Sitä levitetään yöllä lievittämään kutinaa, ärsytystä tai jopa polttavaa tunnetta. Se säilyttää kosteuden ja estää silmien kuivumisen aiheuttaman epämiellyttävän tunteen.

Sisältää: 5 g

- Sopii raskaana oleville

Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,39
Säästät: -€2,69
254,0 € / 100gr
XAILIN Night 5 g
XAILIN Night 5 g
Normaalihinta €12,70 254,0 € / 100gr
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,39
Säästät: -€2,69
254,0 € / 100gr

 

 

XAILIN Night on voide, joka auttaa torjumaan silmien kuivumista, joka voi johtua joko kyynelnesteen tuotannon puutteesta tai kyynelnesteen nopeasta haihtumisesta. XAILIN Night vaikuttaa yön aikana lievittäen silmien kuivumista ja rauhoittaen ärsytystä. Se kosteuttaa ja palauttaa silmien kosteuden, mikä auttaa ylläpitämään vakaata näköä ja ehkäisemään hiekkaa silmissä -tunnetta. Kosteus pysyy silmäluomessa ja imeytyy yön aikana.

Käyttöohjeet

Levitä ohut kerros geeliä silmän ulkoreunaan ennen nukkumaanmenoa. Anna sen vaikuttaa koko yön, ja tulokset näkyvät aamulla.

Jos sinulla on kysyttävää, lue tuotteen pakkausseloste.

Vasta-aiheet

Älä käytä tätä voidetta viimeisen käyttöpäivän jälkeen.

Älä käytä yhdessä piilolinssien kanssa.