Kokoelma:

Dog health products

  • Flexadin Plus Min 90 kapselia
    -5%

    Flexadin Plus Min 90 kapselia

    Normaalihinta €36,50 240,13 € / 1kg
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €38,42
    Säästät: -€1,92
    240,13 € / 1kg
  • Stangest Floravet Complex, 25 Tablets
    -7%

    Stangest Floravet Complex, 25 tablettia

    Normaalihinta €15,40 181,18 € / 1kg
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,49
    Säästät: -€1,09
    181,18 € / 1kg
  • Frontline Petcare Skin Protection Gel 100 ml
    -7%

    Frontline Petcare -ihonsuojageeli 100 ml

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,13
    Säästät: -€0,73
    10,4 € / 100ml
  • Gomega Kissat 65 ml
    -12%

    Gomega Kissat 65 ml

    Normaalihinta €34,40 52,92 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €39,05
    Säästät: -€4,65
    52,92 € / 100ml
  • JTPharma Hepato Pharma, 55 ml
    -10%

    JTPharma Hepato Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,60 39,27 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€2,40
    39,27 € / 100ml
  • Gomega 150 ml
    -21%

    Gomega 150 ml

    Normaalihinta €46,50 31,0 € / 100ml
    Alennushinta €46,50 Normaalihinta €58,74
    Säästät: -€12,24
    31,0 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  • Movoflex Chondroprotector Large Dogs 35 Kg, 30 Tablets
    -8%

    ⁠Movoflex nivelten suojaava valmiste suurille koirille (35 kg), 30 tablettia

    Normaalihinta €37,30 0,11 € / 100gr
    Alennushinta €37,30 Normaalihinta €40,49
    Säästät: -€3,19
    0,11 € / 100gr
  • Omnicutis 30 capsules
    -0%

    Omnicutis 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €14,81
    Säästät: -€0,01
    0,49 € / 1ud
  • Omnicutis Liquid 200 ml
    -12%

    Omnicutis-nestemäinen 200 ml

    Normaalihinta €28,70 14,35 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,55
    Säästät: -€3,85
    14,35 € / 100ml
  • Omnimatrix Septifree 50 ml

    Normaalihinta €16,13 32,26 € / 100ml
    Alennushinta €16,13 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€0,00
    32,26 € / 100ml
  • Impromune 20Cpd
    -7%

    Impromune 20 kpl

    Normaalihinta €27,90 362,34 € / 1kg
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €29,99
    Säästät: -€2,09
    362,34 € / 1kg
  • JTPharma Glandulex Sacs Powder, 70 g
    -10%

    JTPharma Glandulex -jauhepussit, 70 g

    Normaalihinta €33,80 482,86 € / 1kg
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,37
    Säästät: -€3,57
    482,86 € / 1kg
  • JTPharma Biotin B Zinc Selenium, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Biotin B Sinkki Selenium, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,40 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€4,49
    312,0 € / 1kg
  • JTPharma Whole Laxavet, 55 ml
    -6%

    JTPharma Entero Laxavet, 55 ml

    Normaalihinta €13,00 23,64 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,89
    23,64 € / 100ml
  • JTPharma Enterovital, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Enterovital, 60 tablettia

    Normaalihinta €37,00 389,47 € / 1kg
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €44,53
    Säästät: -€7,53
    389,47 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablets
    -16%

    JTPharma Pancrea Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,40 365,33 € / 1kg
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€5,16
    365,33 € / 1kg
  • JTPharma Uro Pharma, 55 ml
    -6%

    JTPharma Uro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €16,30 29,64 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,41
    Säästät: -€1,11
    29,64 € / 100ml
  • JTPharma Vitamin C, 55 ml
    -17%

    JTPharma C-vitamiini, 55 ml

    Normaalihinta €15,50 28,18 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€3,24
    28,18 € / 100ml
  • JTPharma Calci Vit, 60 tablets
    -17%

    JTPharma Calci Vit, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,70 163,1 € / 1kg
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€2,83
    163,1 € / 1kg
  • JTPharma Cardio Fortex, 60 tablets
    -12%

    JTPharma Cardio Fortex, 60 tablettia

    Normaalihinta €35,40 472,0 € / 1kg
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €40,21
    Säästät: -€4,81
    472,0 € / 1kg
  • JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml
    -7%

    JTPharma Pancrea Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €29,90 598,0 € / 1kg
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,98
    Säästät: -€2,08
    598,0 € / 1kg
  • JTPharma Artro Pharma, 55 ml
    -11%

    JTPharma Artro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,90 39,82 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€2,66
    39,82 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 60 ml
    -18%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€3,92
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 150 ml
    -16%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 150 ml

    Normaalihinta €27,60 18,4 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€5,14
    18,4 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml

    Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
    Säästät: -€3,54
    9,84 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 150 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 150 ml

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €28,55
    Säästät: -€1,95
    17,73 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 500 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 500 ml

    Normaalihinta €50,30 10,06 € / 100ml
    Alennushinta €50,30 Normaalihinta €53,78
    Säästät: -€3,48
    10,06 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Farm Hydrogel, 540 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Farm -hydrogeeli, 540 ml

    Normaalihinta €51,70 9,57 € / 100ml
    Alennushinta €51,70 Normaalihinta €55,28
    Säästät: -€3,58
    9,57 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 60 tablets
    -10%

    JTPharma Gastro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,40 204,21 € / 1kg
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€2,07
    204,21 € / 1kg