Kokoelma:

Dog health products

  • Stride Plus Ha Dogs 200Ml
    -11%

    Stride Plus Ha Dogs 200 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Canigest Combi 32Ml
    -19%

    Canigest Combi 32 ml

    Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€4,16
    53,75 € / 100ml
  • Uderm Omega Oral Gel 50 gr
    -6%

    Uderm Omega -suun kautta otettava geeli 50 g

    Normaalihinta €23,30 466,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,91
    Säästät: -€1,61
    466,0 € / 1kg
  • Ulyte 20 ml 1 Syringe
    -5%

    Ulyte 20 ml 1 ruisku

    Normaalihinta €17,80 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€0,94
    89,0 € / 100ml
  • Uvita Dogs 50 Tablets
    -5%

    Uvita Perros 50 tablettia

    Normaalihinta €15,60 171,43 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€0,82
    171,43 € / 1kg
  • Uvita Oral Gel Dogs 50 gr
    -7%

    Uvita suunhoitogeeli koirille 50 g

    Normaalihinta €15,60 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,69
    Säästät: -€1,09
    312,0 € / 1kg
  • Vexoderm Gel Plus 12 gr
    -5%

    Vexoderm Gel Plus 12 g

    Normaalihinta €12,20 1016,67 € / 1kg
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    1016,67 € / 1kg
  • Vetericyn Vf Plus 500 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Plus 500 ml

    Normaalihinta €45,30 9,06 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,38
    9,06 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 500 ml
    -6%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 500 ml

    Normaalihinta €48,20 9,64 € / 100ml
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €51,53
    Säästät: -€3,33
    9,64 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 120 ml
    -13%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 120 ml

    Normaalihinta €27,70 23,08 € / 100ml
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €31,68
    Säästät: -€3,98
    23,08 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus 55 ml
    -7%

    Vetericyn Vf Plus 55 ml

    Normaalihinta €18,90 34,36 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€1,35
    34,36 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 55 ml
    -10%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 55 ml

    Normaalihinta €19,00 34,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,02
    Säästät: -€2,02
    34,55 € / 100ml
  • Vetramil Ointment 180 gr
    -5%

    Vetramil-voide 180 g

    Normaalihinta €69,20 384,44 € / 1kg
    Alennushinta €69,20 Normaalihinta €72,84
    Säästät: -€3,64
    384,44 € / 1kg
  • Vetramil Spray 100 ml
    -10%

    Vetramil-suihke 100 ml

    Normaalihinta €28,60 28,6 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €31,70
    Säästät: -€3,10
    28,6 € / 100ml
  • Elizabethan Necklace Velfast 15, 12pcs
    -5%

    Velfast 15 -kaulakoru, 12 kpl

    Normaalihinta €8,20 8,58 € / 1kg
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €8,63
    Säästät: -€0,43
    8,58 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Velfast 20, 1 Unit
    -9%

    Velfast 20 -kaulakoru, 1 kpl

    Normaalihinta €10,10 10,1 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,12
    Säästät: -€1,02
    10,1 € / 1ud
  • Elizabethan Necklace Velfast 25, 1 Unit
    -10%

    Velfast 25 -kaulakoru, 1 kpl

    Normaalihinta €12,60 4,92 € / 1kg
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,98
    Säästät: -€1,38
    4,92 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Velfast 30, 1 Unit
    -40%

    Velfast 30 -kaulakoru, 1 kpl

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€9,40
    14,3 € / 1ud
  • Vetramil 10Cmx10 cm 5Pads
    -9%

    Vetramil 10 cm × 10 cm, 5 kpl

    Normaalihinta €21,30 266,25 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,43
    Säästät: -€2,13
    266,25 € / 1kg
  • Vétoquinol Calo-Pet -tahna 120 g
    -21%

    Vétoquinol Calo-Pet -tahna 120 g

    Normaalihinta €15,20 126,67 € / 1kg
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€3,96
    126,67 € / 1kg
  • Stangest Vermistop Blister, 20 Tablets
    -21%

    Stangest Vermistop -läpipainopakkaus, 20 tablettia

    Normaalihinta €9,60 213,33 € / 1kg
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€2,51
    213,33 € / 1kg
  • Vetercann Mallacan Regenerating Gel , 250 ml
    -15%

    Vetercann Mallacan -uudistava geeli, 250 ml

    Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,95
    6,8 € / 100ml
  • Vetercann Mallacan Regenerating Gel , 100 ml
    -15%

    Vetercann Mallacan -uudistava geeli, 100 ml

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,25
    12,7 € / 100ml
  • Vetercann Arthro Massage Gel , 250 ml
    -15%

    Vetercann Arthro -hierontageeli, 250 ml

    Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,95
    6,8 € / 100ml
  • Vetercann Arthro Massage Gel , 100 ml
    -15%

    Vetercann Arthro -hierontageeli, 100 ml

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€2,25
    12,7 € / 100ml
  • Vetercann Arthro Collagen Chondroprotector , 60 units
    -15%

    Vetercann Arthro - kollageeni ja rustoa suojaava valmiste, 60 kappaletta

    Normaalihinta €19,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€3,45
    0,33 € / 1ud
  • Vétoquinol Flexadin Advance Uc·II 30 tablettia
    -24%

    Vétoquinol Flexadin Advance Uc·II 30 tablettia

    Normaalihinta €36,30 349,04 € / 1kg
    Alennushinta €36,30 Normaalihinta €47,47
    Säästät: -€11,17
    349,04 € / 1kg
  • Vétoquinol Ipakitine 60 g
    -5%

    Vétoquinol Ipakitine 60 g

    Normaalihinta €24,00 400,0 € / 1kg
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €25,26
    Säästät: -€1,26
    400,0 € / 1kg
  • Stangest Histamin Control Large Breed Blister, 240 Tablets
    -10%

    Stangest Histamin Control suurille roduille, läpipainopakkaus, 240 tablettia

    Normaalihinta €166,80 170,2 € / 1kg
    Alennushinta €166,80 Normaalihinta €185,33
    Säästät: -€18,53
    170,2 € / 1kg
  • Vétoquinol Zylkene 225 mg, 30 kapselia
    -5%

    Vétoquinol Zylkene 225 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €36,90 1153,13 € / 1kg
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €38,84
    Säästät: -€1,94
    1153,13 € / 1kg