Kokoelma:

Dog health products

  • Omnicondro Prorapid, 60 tablettia

    Normaalihinta €56,82 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €56,82 Normaalihinta €56,82
    Säästät: -€0,00
    0,95 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocare 90 tablettia

    Normaalihinta €57,40 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €57,40 Normaalihinta €61,00
    Säästät: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Stangest Cronicare, 120 Tablets
    -15%

    Stangest Cronicare, 120 tablettia

    Normaalihinta €50,99 351,66 € / 1kg
    Alennushinta €50,99 Normaalihinta €60,13
    Säästät: -€9,14
    351,66 € / 1kg
  • Omnicondro 20 - rustoa suojaava valmiste koirille, 60 tablettia

    Normaalihinta €52,79 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €52,79 Normaalihinta €52,79
    Säästät: -€0,00
    0,88 € / 1ud
  • Stangest Cronicare Oil, 100 Ml
    -5%

    Stangest Cronicare Oil, 100 ml

    Normaalihinta €75,60 75,6 € / 100ml
    Alennushinta €75,60 Normaalihinta €79,58
    Säästät: -€3,98
    75,6 € / 100ml
  • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 tablettia

    Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
    Säästät: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Condrovet Force Ha 120Cpd
    -5%

    Condrovet Force HA 120 tablettia

    Normaalihinta €60,00 176,47 € / 1kg
    Alennushinta €60,00 Normaalihinta €63,16
    Säästät: -€3,16
    176,47 € / 1kg
  • Omnicondro 20 mg, 300 tablettia

    Normaalihinta €252,54 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €252,54 Normaalihinta €252,54
    Säästät: -€0,00
    0,84 € / 1ud
  • Omnicardio Plus 60 Tablets
    -9%

    Omnicardio Plus 60 tablettia

    Normaalihinta €33,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,19
    Säästät: -€3,39
    0,56 € / 1ud
  • Stangest Cronicare Oil, 30 Ml
    -18%

    Stangest Cronicare Oil, 30 ml

    Normaalihinta €23,80 79,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€5,20
    79,33 € / 100ml
  • Heel Veterinaria Mobeel 50 sachets 4 g
    -6%

    Heel Veterinaria Mobeel 50 pussia à 4 g

    Normaalihinta €25,20
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€1,75
  • Stangest Cronicare, 60 Tablets
    -10%

    Stangest Cronicare, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,90 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €29,94
    Säästät: -€3,04
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 tablettia
    -7%

    Stangest Neurovet 300 tablettia

    Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
    Säästät: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 tablettia
    -25%

    Stangest Neurovet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
    Säästät: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Aktivait Large Breed Dog Blister, 60 Tablets
    -17%

    Aktivait koirille (suuret rodut), läpipainopakkaus, 60 tablettia

    Normaalihinta €51,40 856,67 € / 1kg
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €62,10
    Säästät: -€10,70
    856,67 € / 1kg
  • Cobalin 60 capsules
    -16%

    Cobalin 60 kapselia

    Normaalihinta €21,90 273,75 € / 1kg
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€4,21
    273,75 € / 1kg
  • Heel Pacifeel 150 ml
    -7%

    Heel Pacifeel 150 ml

    Normaalihinta €11,70 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,92
    7,8 € / 100ml
  • Omniomega 120 Capsules
    -7%

    Omniomega 120 kapselia

    Normaalihinta €43,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €43,50 Normaalihinta €46,60
    Säästät: -€3,10
    0,36 € / 1ud
  • Drasanvi Drgreen Hepatogreen , 48 tablets
    -19%

    Drasanvi Drgreen Hepatogreen, 48 tablettia

    Normaalihinta €17,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €22,15
    Säästät: -€4,25
    0,37 € / 1ud
  • Epato 1500 Plus 32 tablettia
    -24%

    Epato 1500 Plus 32 tablettia

    Normaalihinta €31,00 436,62 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €40,74
    Säästät: -€9,74
    436,62 € / 1kg
  • Stangest Zen, 30 Tablets
    -5%

    Stangest Zen, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,60 153,68 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,77
    153,68 € / 1kg
  • Omnicutis Atopicalm, 200 Capsules (Blister)
    -14%

    Omnicutis Atopicalm, 200 kapselia (läpipainopakkaus)

    Normaalihinta €73,20 140,5 € / 1kg
    Alennushinta €73,20 Normaalihinta €85,38
    Säästät: -€12,18
    140,5 € / 1kg
  • Fibor 500 gr
    -13%

    Fibor 500 g

    Normaalihinta €20,60 41,2 € / 1kg
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€2,95
    41,2 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 tablettia
    -18%

    Stangest Enzivet 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,54
    Säästät: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Heel Gasteel Vet 30 sachets
    -6%

    Heel Gasteel Vet 30 annospussia

    Normaalihinta €13,40 148,89 € / 1kg
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,92
    148,89 € / 1kg
  • Virbac Pronefra Renal Supplement For Dogs and Cats, 180 ml
    -6%

    Virbac Pronefra -munuaisten ravintolisä koirille ja kissoille, 180 ml

    Normaalihinta €47,30 26,28 € / 100ml
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €50,54
    Säästät: -€3,24
    26,28 € / 100ml
  • Heel Tusheel Veterinary Cough Syrup Dogs and Cats 150 ml
    -8%

    Heel Tusheel -eläinlääke, yskänsiirappi koirille ja kissoille, 150 ml

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,08
    Säästät: -€0,58
  • Virbac Anxitane M/L, 30 Relaxing Tablets For Dogs +10Kg
    -17%

    Virbac Anxitane M/L, 30 rentouttavaa tablettia koirille (yli 10 kg)

    Normaalihinta €30,60 665,22 € / 1kg
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €36,81
    Säästät: -€6,21
    665,22 € / 1kg
  • Stangest Krillvet 120 tablets
    -8%

    Stangest Krillvet 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €44,89
    Säästät: -€3,49
    0,35 € / 1ud
  • Omnimatrix Healing Ointment 60 g
    -8%

    Omnimatrix-haavanparantava voide 60 g

    Normaalihinta €19,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,18
    Säästät: -€1,68
    32,5 € / 100gr

Dog health: take care of your pet with Farmaciasdirect

At our online shop, we are committed to helping you keep your dog's health in top condition. We know that a healthy dog is a happy companion, which is why we have put together a wide range of dog health products. Our dog category is designed to offer you the best solutions to look after your pet's health and well-being.

Keep your pet healthy

Your dog's wellbeing is essential to their quality of life. At our veterinary shop, we understand the importance of keeping your pets healthy and disease-free. That's why we offer specific dog health products to help you keep your dog healthy and active, from nutritional supplements to preventative treatments.

Healthy Dogs: The Key to a Full Life

A healthy dog is a happy dog. Our selection of products is geared towards making sure you have the tools you need to keep your dogs healthy. From products to strengthen the dog's immune system to balanced foods that promote good digestion and healthy skin in dogs, at Farmaciasdirect you will find everything you need to reduce the risk of disease.

How to Prevent Health Problems in Dogs

Prevention is better than cure. Therefore, in our veterinary pharmacy we offer products designed to minimise the risk of health problems in your dog. If you want to have dogs with fewer health problems, it is crucial to focus on prevention. Discover our range of dewormers, vitamin supplements and other products designed to keep common dog diseases at bay .

Identify dog diseases and their symptoms

Knowing the symptoms of dog diseases is key to early intervention. At Farmaciasdirect, we help you identify the warning signs and offer you the products you need to treat your dog's illnesses effectively. We have a variety of products that can help you control and treat everything from common infections to more serious problems.

Your dog's health is our priority

At Farmaciasdirect, your dog's health is our main concern. We offer comprehensive solutions for your pet's care, ensuring you have access to the best products to keep your dog healthy and happy. Whether you're looking for specific dog foods, supplements or preventative dog treatments, you'll find everything you need to look after your dog's health in our shop.

Explore our dog health category and discover how we can help you maintain both the health and wellbeing of your pet with the highest quality products.